Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Just Dance 2019 Xbox One

Just Dance 2019 Xbox One

Açıklama

Just Dance 2019, Ubisoft tarafından geliştirilen bir dans ritim oyunudur.
Genel olarak rekabet ve eğlence unsurları üzerine kurulan bir yapım. Yani dilerseniz aynı figürler ile arkadaşlarınız ile kapışabilir ve daha çok puan almaya çalışabilirsiniz. Tıpkı profosyonel bir dans grubu gibi ana dansçının etrafına toplanmanıza da izin verilmiş. Her parça sonrası sergilediğiniz figürlerin ne kadar doğru ya da mükemmel olduğuna göre puan kazanıyorsunuz.

Just Dance 2019 Xbox One Satın Al Sayfası olan Oyunfor.com En Ucuz Fiyat Avantajlarıyla Konsolun en sevilen Oyunu olan Just Dance 2019 Satışını Yapmaktadır.

Just Dance 2019
Just Dance 2019

Just Dance 2019

Xbox One Cd Key
Platform
Xbox üzerinden aktif edilebilir.
Xbox üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe English
Türkçe English
342.50 TL
  Detay

Oyunun Türü Nedir  ? Just Dance 2019 Aile oyunu kategorisinde yer alan,ritime dayalı dans oyunudur. Eğlenceli bir oyun olan Just Dance 2019, Xbox One oyun konsolunda kinect ile entegre edilerek oynanabilmektedir. Oyunun Amacı Nedir ? Just Dance 2019 satın aldıktan sonra oyunun amacını merak ediyor ya da neler yapılabileceğini merak ediyorsanız çok kısa bilgi verebiliriz. Oyunumuzda belirlenen şarkılar ile kombine edilmiş dans figürlerini yapacak ve puan kazanmaya başlayacaksınız.Ailenizle, arkadaşlarınızla bu oyunu oynayabilir ve puan yarışında en iyi dansçı siz olabilirsiniz. Oyunu Nasıl Aktif Ederim ? Oyunfor.com üzerinden Just Dance 2019 xbox one cd key satın aldığınızda Xbox TR sitesine giriş yaparak,CD Keyinizi oyunlar sekmesinde yer alan kodu kullan alanına gireceksiniz. Oyun hesabınıza tanımlanmış olarak gözükecektir. İşlemleriniz bu kadar.Şimdi oyunun keyfini yaşama vakti. Oyunfor.com İyi Oyunlar Diler...

Just Dance 2019, Ubisoft tarafından geliştirilen bir dans ritim oyunudur. Genel olarak rekabet ve eğlence unsurları üzerine kurulan bir yapım. Yani dilerseniz aynı figürler ile arkadaşlarınız ile kapışabilir ve daha çok puan almaya çalışabilirsiniz. Tıpkı profosyonel bir dans grubu gibi ana dansçının etrafına toplanmanıza da izin verilmiş. Her parça sonrası sergilediğiniz figürlerin ne kadar doğru ya da mükemmel olduğuna göre puan kazanıyorsunuz.
Canlı Destek
İşlem Bildirimleri