Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Yardım Merkezi
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardım Merkezi
 • Doğrulanmış satıcı nedir?
 • İlan Pazarı işlemlerinde rakiplerinin önüne geçer, daha çok tercih edilirler ve ilanlarıyla dikkat çekerler. Düşük komisyon öderler; Satıcı rütbe sistemine göre satış yaptıkça düşen oranlarda komisyon ödemesi yaparlar.

  Doğrulanmış satıcı olmak için https://www.oyunfor.com/media/onaylikullanici sayfası üzerinden gerekli adımları tamamlayabilirsiniz.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Üyeliğimi nasıl kapatabilirim?
 • https://www.oyunfor.com/profil/destek-talepleri Sayfası üzerinden hesabınızı neden silmek istediğinizi kısa bir şekilde belirterek hesap silme talebi oluşturabilirsiniz.

  Destek talebiniz üzerinden mesai saatleri içerisinde (10:00- 01:00) sizlere gönderilecek yanıt metnine onay verdikten sonra hesap silme işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Bakiyemde bulunan tutarın iadesini nasıl alabilirim?
 • Bakiyenizde bulunan ödemenin iadesini talep etmek için, öncelikle https://www.oyunfor.com/profil/odemelerim sayfasına gidin. Bu sayfada yapmış olduğunuz ödemeleri görüntüleyebilirsiniz. Ödemenizin sağ tarafında "İade Talebi" butonu bulunacak, bu butona tıklayarak iade talebinizi oluşturabilirsiniz. Eğer ödemelerinizi görüntüleyemiyorsanız, sayfadaki tarih filtresini güncelleyin.

  Ödeme iade talebiniz başarıyla oluşturulduktan sonra, ilgili birim talebinizi Haftaiçi mesai saatleri içerisinde (09:00- 19:00) ödeme aracı kuruluşuna iletecektir. İade süreci ise ödeme yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kredi kartları için iade süresi genellikle 1-4 iş günü arasında gerçekleşirken, banka kartları için ise 1-10 iş günü sürebilmektedir.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • İlan Satarken Kimlik Doğrulaması Yapmak Zorunlu Mu?
 • İlanınız satıldıktan sonra teslimat için gerekli olan bilgileri canlı destek ekibimiz talep ettiğinde, ilana ait bilgileri iletmeden önce Knight Online'a ait tüm kategoriler ve gold, kc, item, klan ya da  skin dışında ki Hesap (account) satışlarında kimlik doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Yüzünüzün görüneceği, elinizde kimliğinizin ön yüzü ile aynı karede olacak şekilde (özçekim) bir fotoğraf çekip gönderiniz.
  (Tüm bilgilerin okunaklı olması gerekmektedir.)
  Eğer 18 yaşından küçük iseniz lütfen ebeveyn ( anne , baba ) kimliği yükleyiniz. Kimliğinizde resim yoksa ebeveyniniz, kendisine ait  kimliği ile özçekim yapması gerekmektedir. Satıcının kimliğinde resim var ise sadece ebeveyn kimliğinin ön yüzü yeterlidir.
  Doğrulama (kimlik ekleme) işlemini tamamladıktan sonra, sizden talep edilen ilana ait diğer bilgileri canlı destek ekibine iletmeniz gerekmektedir. Doğrulama işlemini yapmadığınız takdirde teslimat sağlanmamaktadır.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • İlanı Sattım, Paramı Neden Kullanamıyorum ?
 • İlan Pazarı sözleşmesinde de belirtildiği gibi karakter,account (hesap) satış işlemlerinde 'Alıcı ve Satıcı güvenliği ' açısından bakiyeniz sistem tarafından 24 saatlik beklemeye alınmaktadır. 24 saatlik zaman  dolduğunda tutar otomatik olarak oyunfor bakiyenize yansıtılımaktadır. Bloke bakiyenizin kalan süresini ve durumunu  'Bloke Bakiye ' sekmesinden kontrol edebilirsiniz. 
  https://www.oyunfor.com/profil/bloke-bakiye )


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Eklediğim İlan Neden Sürekli İptal Ediliyor ?
 • İlanınızı ekledikten sonra ilan pazarında satışa sunulabilmesi için izin verilen kategori ve sunucular seçilmeli , nick (profil adı, klan kodu vs.) görünmemeli, iletişim bilgisi paylaşılmamalı ve ilana ait resim eklenmelidir. Bu koşulları sağlamadığınız taktirde ilanınız iptal edilmektedir. İlanının neden iptal edildiği (yayından kaldırıldığı )  'Tüm İlanlarım' sekmesinden kontrol edilebilmektedir.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • İlan Pazarına Nasıl İlan Eklerim ?
 • İlan pazarına ilan eklemek için profilinizde veya ilan pazarı sayfasında  yer alan İlan Ekle seçeneğine tıklayınız  ( https://www.oyunfor.com/profil/ilan-ekle )

  Açılan sayfada hangi kategoride ilan eklemek istiyor iseniz, kategori seçip sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. İlanınız kontrol için beklemeye alındıktan sonra en kısa süre de sonuçlandırılmaktadır.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Satın Aldığım İlanı Nasıl İptal Edebilirim ?
 • Satıcılar ilan pazarında satışa sundukları ürünler de  (hesap, karakter, klan, item, oyuniçi mateyal vb.) ilan açıklamasında belirttikleri teslimat süresinden sorumludur. Satıcının belirttiği teslimat süresi içerisinde satıcıya ulaşılamadıysa veya bu süre içerisinde satıcıdan herhangi bir bilgi alınamadıysa ya da satıcının ilan açıklamasında belirttiği detaylar ile uyuşmayan bir durum var ise alıcının ilanı iptal etme hakkı vardır.

  Belirtilen hususlar dışında satıcıya teslimat süresi içerisinde ulaşılmış ve iletmiş olduğu bilgilerde hiçbir sorun yok ise alıcıya teslimat sağlandıktan sonra ilanın iptal edilme durumu bulunmamaktadır


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?