Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Yardım Merkezi
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Yardım Merkezi
 • İlan Satarken Kimlik Doğrulaması Yapmak Zorunlu Mu?
 • İlanınız satıldıktan sonra teslimat için gerekli olan bilgileri canlı destek ekibimiz talep ettiğinde, ilana ait bilgileri iletmeden önce Knight Online'a ait tüm kategoriler ve gold, kc, item, klan ya da  skin dışında ki Hesap (account) satışlarında kimlik doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Yüzünüzün görüneceği, elinizde kimliğinizin ön yüzü ile aynı karede olacak şekilde (özçekim) bir fotoğraf çekip gönderiniz.
  (Tüm bilgilerin okunaklı olması gerekmektedir.)
  Eğer 18 yaşından küçük iseniz lütfen ebeveyn ( anne , baba ) kimliği yükleyiniz. Kimliğinizde resim yoksa ebeveyniniz, kendisine ait  kimliği ile özçekim yapması gerekmektedir. Satıcının kimliğinde resim var ise sadece ebeveyn kimliğinin ön yüzü yeterlidir.
  Doğrulama (kimlik ekleme) işlemini tamamladıktan sonra, sizden talep edilen ilana ait diğer bilgileri canlı destek ekibine iletmeniz gerekmektedir. Doğrulama işlemini yapmadığınız takdirde teslimat sağlanmamaktadır.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • İlanı Sattım, Paramı Neden Kullanamıyorum ?
 • İlan Pazarı sözleşmesinde de belirtildiği gibi karakter,account (hesap) satış işlemlerinde 'Alıcı ve Satıcı güvenliği ' açısından bakiyeniz sistem tarafından 24 saatlik beklemeye alınmaktadır. 24 saatlik zaman  dolduğunda tutar otomatik olarak oyunfor bakiyenize yansıtılımaktadır. Bloke bakiyenizin kalan süresini ve durumunu  'Bloke Bakiye ' sekmesinden kontrol edebilirsiniz. 
  https://www.oyunfor.com/profil/bloke-bakiye )


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Eklediğim İlan Neden Sürekli İptal Ediliyor ?
 • İlanınızı ekledikten sonra ilan pazarında satışa sunulabilmesi için izin verilen kategori ve sunucular seçilmeli , nick (profil adı, klan kodu vs.) görünmemeli, iletişim bilgisi paylaşılmamalı ve ilana ait resim eklenmelidir. Bu koşulları sağlamadığınız taktirde ilanınız iptal edilmektedir. İlanının neden iptal edildiği (yayından kaldırıldığı )  'Tüm İlanlarım' sekmesinden kontrol edilebilmektedir.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • İlan Pazarına Nasıl İlan Eklerim ?
 • İlan pazarına ilan eklemek için profilinizde veya ilan pazarı sayfasında  yer alan İlan Ekle seçeneğine tıklayınız  ( https://www.oyunfor.com/profil/ilan-ekle )

  Açılan sayfada hangi kategoride ilan eklemek istiyor iseniz, kategori seçip sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. İlanınız kontrol için beklemeye alındıktan sonra en kısa süre de sonuçlandırılmaktadır.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Satın Aldığım İlanı Nasıl İptal Edebilirim ?
 • Satıcılar ilan pazarında satışa sundukları ürünler de  (hesap, karakter, klan, item, oyuniçi mateyal vb.) ilan açıklamasında belirttikleri teslimat süresinden sorumludur. Satıcının belirttiği teslimat süresi içerisinde satıcıya ulaşılamadıysa veya bu süre içerisinde satıcıdan herhangi bir bilgi alınamadıysa ya da satıcının ilan açıklamasında belirttiği detaylar ile uyuşmayan bir durum var ise alıcının ilanı iptal etme hakkı vardır.

  Belirtilen hususlar dışında satıcıya teslimat süresi içerisinde ulaşılmış ve iletmiş olduğu bilgilerde hiçbir sorun yok ise alıcıya teslimat sağlandıktan sonra ilanın iptal edilme durumu bulunmamaktadır


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Aldığım İlan Nasıl Teslim Edilir ?
 • Öncelikle satın almak istediğiniz ilan için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Satın alma işleminizi gerçekleştirdiğinizde satıcıya otomatik mesaj gönderilir ve canlı desteğe bağlanması talep edilir. Satın aldığınız ilan karakter/hesap (account) kategorisinde ise kendisinden gerekli olan tüm bilgiler alınır ve kontrolleri sağlanır. Bu süreçte ödeme yaptığınız bakiye satıcıya aktarılmaz. Bilgilerin hazır olması durumunda alıcı ile iletişime geçilerek canlı destek üzerinden ilan pazarı departmanına bağlanması istenir. Satıcıdan alınan bilgiler iletilerek, kontrol edilmesi talep edilir. İlan açıklamasıyla uyuşmayan bir durum var ise ya da belirtilen teslimat süresi içerisinde satıcıya ulaşılamıyor ise ilan iptal edilir ve ödeme yaptığınız tutar tekrar oyunfor bakiyenize aktarılır. İlana ait bilgiler de herhangi bir yanlışlık yok ise değişim işlemleri tamamlanana kadar ödemeniz bekletilip, tamamlandıktan sonra 24 saat blokeli olarak satıcıya gönderilmektedir.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • İlan Nasıl Satılır ?
 • İlan pazarına  ilan ekledikten sonra, ilanınızın  satıldığına dair canlı desteğe bağlanmanız için sms gönderilir. Canlı destek ile iletişim kurduğunuzda sizden gerekli doğrulama bilgileri ve giriş-değişim bilgileri alınmaktadır.Siz bilgileri ilettiğinizde kontrol sağlanıp alıcı ile iletişim kurularak, giriş bilgileri teslim edilir.Alıcı tarafın kontrolleri sağladıktan sonra, değişim işlemlerine başlamaktadır.İşlemler tamamlandıktan sonra satış tutarı tarafınıza 24 saatlik bloke bakiye olarak yansıtılmaktadır. Bu süre sonunda bakiyenizi banka hesabına çekebilir ya da Oyunfor.com'da ürün alımı için kullanabilirsiniz.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?
 • Satın Aldığım Ürünü Nasıl Aktif Ederim?
 • Satın alacağınız ürünlerin detay kısmında ürününüzü nasıl aktif edeceğiniz pdf olarak size gösterilmektedir. Ayrıca siparişiniz size teslim edildiğinde 'aldığım ürünler ' sekmesine veya sipariş oluşturduğunuz eposta adresinize, ürünü nasıl aktif edeceğinizi gösteren pdf. dosyası tarafınıza gönderilmektedir. Aktivasyon adımları bulunmayan ürünler de ise canlı destek ile iletişim sağlayarak yardım alabilirsiniz. Fakat Proxy ve AFK bot ürünleri sizin siparişiniz üzerine tedarik edilen ve  stoklarımızda bulundurduğumuz ürün kategorisine dahil olmaması sebebiyle , aktivasyon işlemlerinde canlı destek hizmet vermemektedir. Bu ürünlerin kullanım detayı ve sorunlarında kendi sitelerinden yardım almanız gerekmektedir.


  Bu Bilgi Size Yardımcı Oldu Mu?