0 850 302 88 01 Canlı Destek çalışma saatleri 10:00 - 03:00
Giriş Yap
Kayıt Ol
  • Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!
Sepete Git

Sıkça Sorulan Sorular

Üye olabilmek için sağ üst kısımda bulunan giriş butonunun üzerine geliniz ve kayıt ol linkine tıklayınız Açılan formdaki bilgileri eksiksiz doldurarak işleminizi onaylayınız. Girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay maili gelecektir mailinize gelen onay linkini tıklayarak hesabınızı aktifleştirmeyi unutmayınız. Keyifli Alışverişler
Aktivasyon işlemlerinizde sistem yoğunluğuna bağlı olarak gecici gecikmeler yaşanabilir. Aktivasyon mailinizi mail hesabınızdaki gereksiz (junk) mail kısmındanda kontrol ediniz şayet sorun devam ediyorsa canlı destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.
Ödeme bildirimlerinizi üye girişi yaptıktan sonra Burayı Tıklayarak bakiye yükleme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan Banka Havalesi seçeneğine tıklayarak işlem yapacağınız bankayı seçerek bilgilerinizi girip ödeme bildiriminde bulunabilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra Burayı Tıklayarak bakiye yükleme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan ödeme yöntemmlerinden size uygun olan seçeneği seçip işleminizi tamamlayınız.
Karakterin bilgilerini değiştirdikten sonra , OyunFor satış tecrübesine dayanarak; son Cash bilgilerinin sizde olması ve olası bir tikket atılıp , bilgilerin eski kullanıcılar tarafında değiştirilmesine karşı En az 3-4 tane cash almanızı veya ödeme yapmanızı öneririz..
İlan satın aldığınızda , sadece telefonunuzu acık tutarak bilgi mesaji beklemeniz yeterlidir. Satın aldığınızda ilanın satıcısına hemen mesaj gider, satıcı 1 saat içinde bağlanmazsa telefondan aranır ve bilgi alınır . Satıcı bağlandığında ekibimiz ilan bilgilerini kontrol eder ve hazır olduğunda size mesaj atarak canlı desteğe bağlanmanız için bilgi verir . Canlı desteğe bağlanarak bilgileri aldığınızda önce kayıtlı olduğu maili kendi mailinize kayıt edersiniz, sonra da şifresini değişerek onay verirsiniz..
Satın aldığınız ilanın satıcısına uzun süre ulaşılmaz ise veya satıcının verdiği bilgilerle ilan detayındaki bilgiler tutmuyorsa , mail - account sorunu var ise mağdur olmamanız adına ekibimiz tarafından satın alma işleminiz iptal edilir ve bakiyeniz geri iade edilir..
Canlı Destek
İşlem Bildirimleri