Giriş Yap
Kayıt Ol
  • Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!
Sepete Git

Hakkımızda

Oyunfor Hakkımızda

             

               Türkiye’de Online Oyun denince akla ilk gelen firma olmayı başaran Oyunfor 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir.  PC ve Konsol oyuncularına yönelik rehber ve destek amacı ile forum sisteminde kurulmuş olan OYUNFOR 2010 yılından itibaren gelişen online oyun sektöründe ülkemiz oyuncularını ihtiyaçlarına hizmet edebilmek adına alanında uzman ekibi ile E-Ticaret sistemine dönmüştür.

 

               Genç ve dinamik kadrosuyla sürekli kendisini yenileyen ve güçlendiren Oyunfor, binlerce bayi ve müşterisine kesintisiz %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi sağlayan Oyunfor, oyuncuların her daim yanında! Yabancı ve Türk çalışma ortakları ile beraber Türkiye’de gelişen Online Oyun sektörünün ilerlemesine sürekli katkıda bulunarak vizyonunu arttırmaktadır.


               Sabah 10.00 ile Gece 02.00 saatleri arasında haftanın her günü müşterilerine etkili canlı destek sağlayan Oyunfor ürün alımı ve oyunlar hakkında çeşitli bilgiler vererek “bir oyuncu gibi” müşterisinin her zaman yanında olmuştur.

 

                Çeşitli ödeme yöntemleri, kredi kartı ödemeleri taksitli ve banka havalesi ödeme çeşitleriyle öne çıkan Oyunfor, güler yüzlü hizmetiyle şuan da bile bilgisayar başında sizleri bekliyor. Misyonumuz Kullanıcılarımıza ihtiyacı olan oyun parası, oyun hesabı ve epin’lerini en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmak ve müşterilerimize aldıkları ürünün satış öncesi ve sonrası sağladığımız destek ile en yüksek kalitede hizmet sunmaktır.


                 Vizyonumuz Türkiye’nin en güvenilir oyun internet satış portalı olmak ve yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla dünyanın en geniş kapsamlı hesap satış ve epin firması olmaktır.

 

                                                                        Oyunfor Herkese Keyifli Oyunlar Diler!


 

Canlı Destek