Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Oyunfor İş Ortaklığı Programları

Uzun yıllar boyu oyun sektörünün E-Ticaret devi olan Oyunfor.com iş ortaklığı programları sayesinde hem tedarikçiler hem de yayıncılar kazanç sağlayabilmektedir.

Oyunfor Partner

Oyunfor Twitch bağış sistemi ve YouTube bağış sistemi sayesinde sevdiğiniz yayıncılara bağışta bulunabilirsiniz. Çeşitli iş modelleri ile pek çok iş ortaklığı imkanı sunan Oyunfor.com'da ortaklık programı çerçevesinde mağaza başvurusunda bulunabilir tedarik ettiğiniz ürünleri kolayca satabilirsiniz.

Twitch ve YouTube yayıncıları başvuru yaparak Oyunfor üzerinden bağış toplayabilir, kazançlarını arttırabilirler. Onaylı yayıncı olabilmek için ortaklık programımız dahilinde yayıncı başvurusu yapabilirsiniz. Sizi seven izleyiciler Oyunfor.com üzerinden hızlıca ve kolay bir şekilde bağış yapabilmektedirler. Oyunfor iş ortaklığı programında mağaza başvurusu yaparak tedarik ettiğiniz ürünü satabilir, kendi online mağazanızda dijital ürünler satışı yapabilirsiniz. Mağaza başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde ortalık serüveni başlar ve Oyunfor sayesinde online mağaza gücünüze güç katarsınız
İş Ortaklığı

oyunfor
Bayilik Sistemi
twitch
Twitch Sistemi
youtube
Youtuber Sistemi