Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Nasıl Satarım? - İlan Pazarı Rehberi

Oyunfor İlan Pazarı oyuncuların birbirleri arasında güvenle alışveriş yapmasına yardımcı olan bir platformudur.Satış yapmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Nasıl Satarım

Oyunfor İlan Pazarı'nda satış yapmak için Nasıl Satarım rehberimizi inceleyebilir, bir an önce dijital ürün satmaya başlayabilirsiniz.

İlan Pazarı'nda dijital ürün satabilmek için öncelikle Oyunfor.com sitemize üye olmanız gerekmektedir. Satış işlemi yapabilmek için telefonunuza gelen onay kodu ile satış öncesi hesabınızı onaylayın. Artık ilan vermeye hazırsınız! Onay işlemi gerçekleştikten sonra profilinizden ilanınızı ekleyebilirsiniz. İlan Pazarı'nda ilanınızla ilgilenen kullanıcılar ile mesajlaşabilirsiniz. İlanınız satıldığı zaman Oyunfor ekibi sizlerle iletişime geçerek, satış sürecini en güvenli şekilde yönetip transfer işlemini gerçekleştirecektir. Sizde ilan vererek kendi dijital ürünlerinizi satabilir, kazanç elde edebilirsiniz.
Nasıl Satarım?
1 Adım
Giriş Yapın Oyunforcom'a üye olun yada giriş yapın.
2 Adım
Telefon Onayı Satış işlemi yapabilmek için telefonunuza gelen onay kodu ile satış öncesi hesabınızı onaylayın
3 Adım
İlan Ekleyin Onay İşlemini gerçekleştirdikten sonra profilinizden ilanınızı ekleyin
4 Adım
Mesajlaşın İlanınız ile ilgilenen alıcılarla mesajlaşın.
5 Adım
Transfer İlanınız satıldığında Oyunfor.com ekibi sizinle iletişim kuracak, hızlı bir şekilde transfer işlemini gerçekleştirecek.
6 Adım
Kazanın Transfer işleminin ardından hesap satışlarına satış tutarı alıcı ve satıcının işlem güvenliği açısından 24 saat blokeli olarak yansımaktadır.