• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.85 1.04
  Knight Online Destan Gb 10M 1.50 1.66
  Knight Online Europa Gb 10M 0.75 0.93
  Knight Online Edana Gb 10M 0.65 0.88
  Knight Online Diez Gb 10M 1.00 1.19
  Knight Online Ares Gb 10M 1.23 1.40
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.65 0.78
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.52 1.75
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.70 1.82
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.15 2.35
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.13 2.28
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.30 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları
  knight-online-gb-gold-bar

  Knight Online Gold Bar

  FİYAT LİSTESİ
  ÜRÜN BİLGİSİ
  NASIL ALIRIM
  NASIL YÜKLENİR
  HABERLER
  Ürün Adi
  Ürün Karşılığı
  Fiyat
  İşlem

  Knight Online Ares Gb

  10M
  1.40 TL

  100 adet üzeri ares gb alışverişlerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadır. teslimat yeri maradon sağ nia’dır.

  \r\n

  Knight Online Diez Gb

  10M
  1.19 TL

  100 adet üzeri diez gb alışverişlerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadır. teslimat yeri maradon sağ nia’dır.

  \r\n

  Knight Online Gordion Gb

  10M
  1.04 TL

  100 adet üzeri gordion gb alışverişlerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadır. teslimat yeri maradon sağ nia’dır.

  \r\n

  Knight Online Edana Gb

  10M
  0.88 TL

  100 adet üzeri edana gb alışverişlerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadır. teslimat yeri maradon sağ nia’dır.

  \r\n

  Knight Online Europa Gb

  10M
  0.93 TL

  100 adet üzeri europa gb alışverişlerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadır. teslimat yeri maradon sağ nia'dır.

  \r\n

  Knight Online Midgard Gb

  10M
  0.78 TL

  100 adet üzeri midgard gb alışverişlerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadır. teslimat yeri server 1 maradon sağ nia'dır.

  \r\n

  Knight Online Olympia Gb

  10 M
  2.28 TL

  olympia serveri için teslimat noktası server 4 camp 1 maradon sağ banka innhostess nia’dır.(banka)

  \r\n

  Knight Online Destan Gb

  10M
  1.66 TL

  100 adet üzeri destan gb alışverişlerinizde sistem otomatik olarak indirim uygulamaktadır. teslimat yeri server 2 maradon sağ nia’dır.

  \r\n
  Steam Ko Gold Bar

  Steam Ko Cypher Gb

  10M
  1.75 TL

  cypher serveri için teslimat noktası server 1 camp 1 maradon sağ banka innhostess nia'dır.(banka)

  \r\n

  Steam Ko Beramus Gb

  10M
  1.82 TL

  beramus serveri için teslimat noktası server 1 camp 1 maradon sağ banka innhostess’dir.(banka)

  \r\n

  Steam Ko Pathos Gb

  10M
  2.35 TL

  pathos serveri için teslimat noktası server 1 camp 1 sağ banka innhostess nia'dır.(banka)

  \r\n

  Steam Ko Hellsgarem Gb

  1 M
  0.89 TL

  hellsgarem serveri için teslimat noktası server 1 camp 1 maradon sağ banka innhostess nia’dır.(banka)

  \r\n
  Bakiye yüklemek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.
  Havale / Eft ile ödeme
  Kredi Kartı ile ödeme
  Ininal ile ödeme
  Mobil ödeme
  Paybyme ile ödeme
  G2A Kredi Kartı ile ödeme
  Paypal ile ödeme
  Skrill ile ödeme
  BitCoin ile ödeme
  OneCard ile ödeme
  G2A CashU ile ödeme
  Western Union ile ödeme
  Puan vermek için Üye Girişi yapmalısınız
  fivestar
  ( 106 kişi )
  106 yorum ( Üye Girişi )
  urun, kategori resmi
  star star star star star
  Mükemmel
  star star star star star
  Çok İyi
  star star star star star
  İyi
  star star star star star
  Fena Değil
  star star star star star
  Çok Kötü
  % 75
  % 24
  % 0
  % 1
  % 1
  Ortalama Puan
  fivestars
  4.7
  Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

  gayet hoş ve seri teslimat bravo alkışş

  Teşekkürler oyunfor, teşekkürler oyunfor ekibi ilgi ve alakanız için.

  siparişlerimi gayet hızlı bir şekilde teslim eden mütavazi çalışanlara çok teşekkür ediyorum..

  Bana katlanarak ve yardımcı olarak siparişlerimi gayet hızlı bir şekilde teslim eden mütavazi çalışanlara çok teşekkür ediyorum..

  Oyunfor sistemi ve çalışanları kusursuz yıllardır alışveriş içindeyim çok memnunum ancak bir diğer arkadaşımın dediği gibi gold bar fiyatlar birden çok artıyor oyun pazarında bir dengesizlik söz konusu değil

  2006 dan beri knight online oynarım bir çok siteden alışveriş yaptım ama Oyunfor kadar müşterisine değer veren ve hızlı bir site görmedim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Muşteri hizmetleri de gördüğüm en nazik ve anlayışlı müş

  O kadar Site ile Alışveriş Yaptım Hiç Birisi Oyunfor'un yerini tutmuyor çok hızlı ve güvenilir. Teşekkürler Oyunfor Ailesi.

  HIZLI GÜVENLİ UCUZ VE KOLAY :)

  Gb fiyatlari (pathos) herkesden iyi seviyedeyken su son hafta cok artti. Ayarlama gelmezse cekmeye gider mi bu el bu fiyata bu gb'yi? Gitmez.

  Hızlı ve kaliteli gold bar oyunfor'dan alınır

  Daha Fazla Yorum Göster

  ÖDEME SEÇENEKLERİ

  Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz


  Havale
  Havale / Eft ile Ödeme

  Sitemizin üst menüsünde bulunan 'BANKA HESAPLARI' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için ÖDEME BİLDİRİMİ yapmayi UNUTMAYINIZ!


  kredi kartı
  Kredi Kartı ile Ödeme

  Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'KREDİ VE BANKA KARTI' seçeneğine tıklayın açılan sayfada miktar ve adet girdikten sonra Bakiye Yükle butonuna basın Sonteklif ödeme sayfasına yönlendiriliceksiniz. Ödemenizi bu sayfada tamamladıktan sonra bakiyeniz otomatik olarak güncellenecektir. Komisyon oranı %3.5'tir. Ödemelerinizi Sonteklif sitesinde 'Bana Özel' kısmından kontrol edebilirsiniz.


  mobil ödeme
  Mobil Ödeme

  Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Vodafone ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


  western union
  Yurtdışı Ödeme

  Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'WESTERN UNION' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilir veya Canlı Destek departmanımıza bağlanıp bilgi alabilirsiniz.


  g2a ödeme
  G2A Ödeme

  Dünyanın her yerinden 7/24 güvenli ödeme yapmanızı sağlayan içinde bir çok ödeme methodu bulunan ödeme sistemidir. Üye panelinizden G2A Ödeme yöntemini seçerek bakiyenizi istediğiniz ödeme methodunu seçerek yükleyebilirsiniz.

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  Site içi tüm sorunlarınız ve Merak ettikleriniz için 'OYUNFOR CANLI DESTEK' ekibimizden bilgi alabilirsiniz!

  Keyifli Alışverişler

  knight online gb, knight online gold bar, knight online gb fiyatları, knight online gb sat, knight online gb satışı, knight online gb satma, knight online gb satış siteleri, knight online gb satın al

  Goldbar veya kısa adıyla GB Knight Online oyun parasıdır. 1 Goldbar = 1.000.000 Altına eşittir. Alırken en ucuz Gb fiyatını Oyunfor'dan alabileceğiniz gibi satarken de en iyi fiyatı Oyunfor'dan alabilirsiniz.

  GB Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Knight oynayanlar bilirler oyunda eşyalardan daha değerli olan şey oyun parası olan gold bar (GB) dir. GB yi oyunfor üzerinden anında TL ye çevirebilir veya GB satın alabilirsiniz. GB alım satımı borsa gibi anlık fiyat değişikliğine uğrar. Alıcıların çokluğu fiyatı yükseltir, satıcıların çoğalması ise GB fiyatını düşürür. Çoğu zaman alış satış arasındaki fiyat farkı 10-20 kuruşa kadar düşer. Bu durum GB yi daha değerli bir hale getirmektedir. Knight online GB, Knight Online'nın uzun yıllar en çok oynana oyunlar arasında olmasının temel sebebidir denilebilir.

  Knight Online GB nasıl satın alırım?

  Gb satın almak için hala yoksa Oyunfor'dan üyelik almalısınız. Oyunfor hesabınıza giriş yaptıktan sonra bakiye yüklemelisiniz. Bunun için bakiye yükle sayfamızı kullanabilirsiniz. Bakiyeniz de olduğuna göre atık yapmanız gereken bu sayfada ki fiyat listesine tıklayarak, satın almak istediğiniz sunucudaki (Orion, Ares, Diez, Godion, Europa, Destan, Midgard vb.) Satın Al butonuna basmak. Satın alma sayfasında karakterinizin oyundaki ismini girerek satın almak istediğiniz miktarı yazıp ödeme yap butonuna tıklıyorsunuz. Site sizi Aldığım ürünler sayfasına yönlendirecek. Bundan sonrası oyuna girip GB nizi teslim almaktan ibaret.

  Knight Online GB nasıl satarım?

  Oyun içerisinde kazandığınız GB leri oyunfora kolaylıkla satarak TL ye çevirebilirsiniz. Yapmanız gereken Bu sayfada Fiyat Listesi sekmesine tıklayarak ilgili sunucudaki (Orion, Ares, Diez, Godion, Europa, Destan, Midgard vb.) bize sat seçeneğini tıklamak. Ürün satışlı sayfasında karkter isminizi yazıp satacağınız miktarı girdikten sonra onaylayın. Artık işlem sadece oyuna girip GB yi sayfada belirtilen karaktere teslim etmekten ibaret. Teslimatı tamamladığınızda GB Satışından kazandığınız para hemen bakiyenize yansır.

  Havale ve eft ile GB Çek

  İnternet bankacılığı kullanan oyuncular için gold bar satın almak artık çok kolay. Oyundan çıkış yapmadan GB satın alabilirsiniz üstelik en ucuz GB oyunfor da! Ziraat bankası, Garanti Bankası, Finansbank, Akbank, Ptt, İş bankası, Vakıf bank ve daha bir çok banka hesabına eft/havale yapabilir Ntt Game ürünlerini satın alabilirsiniz. İnternet bankacılığının yanı sıra banka gişerinden de havale ve eft yaparak GB satın almanız mümkün.

  Kartsız Para Yatırma Seçeneği ile GB Satın Alma

  Ntt Game ürünlerini anlaşmalı banka atmlerini kullanarak kartız para yatırma seçeneğinden işlem yapıp satın alabilirsiniz. Kredi - banka kartınız yok veya kullanmak istemiyorsunuz, bu işlem tam sizlere göre. Hem güvenli hem de hızlı işlem için anlaşmalı banka atmlerine gidip işlem yapabilirsiniz. Ziraat bankası, Garanti Bankası, Finansbank, Akbank, Ptt, İş bankası ile işlem yapabilir, GB satın alabilirsiniz. Kartsız işlem seçeneğini kullanmak hem hızlı, hem güvenli hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu işlemleri yaptıktan kısa bir süre sonra oyuna kaldığınız yerden devam edersiniz. Finansbank ve Ziraat bankasını kullandığınızda herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz. Kartsız işlem ödeme seçeneği için hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

  Kredi Kartı Kullanarak GB Çekme

  Türkiye İş Bankası Maximum, Yapı Kredi Bankası World Card, Garanti Bankası Bonus Card, Asya Bank Bankasya Card, Finans Bankası Cardfinans ve tüm bankaların kredi kartları ile GB oyunfor'da. oyunfor.com üzerinde tüm bankaların kredi kartlarını güvenle kullanabilir, evinizin rahatlığında GB satın alabilirsiniz. Visa veya mastercard sahibiyseniz en ucuz GB sahibi olmanın en güvenli yolu oyunfor'da. Kredi kartıyla GB satın almak için buryaya tıklayınız.

  Mobil ÖDeme Yöntemi Kullanarak GB Satın Alma

  Kredi kartı, banka kartı kullanmak mı istemiyorsunuz ya da kartınız mı yok? Yerinizden kalkmadan, dışarıda işlem için kuyruk beklemeden bir sms ile GB satın alabilirsiniz. En hızlı ve en güvenli ödeme yöntemlerinden biri olan mobil ödeme seçeneği sizlere Oyunfor farkı ile sunulmakta. Bu işlemi yapabilmek için mobil hattınızın olması ve içinde yeterli bakiye bulunması yeterli. Mobil ödeme yapmak ve detaylı bilgi alabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Knight Online Gb Alış ve Satışında Güvenin Adresi Oyunfor'a Hoşgeldiniz.

   Oyun içinde gb vazgecilmezlerin arasındadır. Karekteriniz güçlendirmek oyun içinde ticaret yapmak ve gb nizi katlamak için gereklidir. oyun içinde bir çok adı vardır. coins, noah, gb gold bar en gecerli olan ko gb dir. Bütün itemleri gold bar la alabilir satabilirsiniz.
   Iron neck, iron belt, ve bir çok ,neck ve belt, mana, pot, hp, pot, atack, defans kısacası bir çok scroll alabilirsiniz veya ticaretini yapabilir. bir yandan buy mercantla alabilir bir yandada sell mercantla satabilir paraya paraya  demez ve güçlü olur bu saydede bir çok arkadaşınız ve clan sahibiyseniz nemberınız olur. .örnek:( serverlar birleşmeden eski adı cpher da senelerdir hükümdarlığını sürdürmüş delos kalesinin sahibi Heaven clanı gibi bu klanın güç olması sebeplerinden biri oyundaki alım Gb güçü fazla olmasıdır.

  Ko Gb almak istiyorsunuz fakat nasıl alınacağını bilmiyormusunuz?

   Knight online coins diye gecer ama oyuncu dilinde gb, goldbar diye adlandırılır. Yapmanız gereken çok basit. Hesabımıza size uyan ödeme yöntemi seçmeniz. Kredi kartı ve bankamatik kartıyla yaptığınız ödemler otomatik oyunfor hesabınıza gecer ve daha sonrasında gb satın al buttonuna tıklayıp sipariş veriyor daha sonraki oyunda teslim alıcak nickinizi yazıyorsunuz.

   Profesyonel ekibimiz verdiğiniz nickin kurmuş oldugu pazardaki itemi satın alarak gb satış işlemini gerçekleştirmiş oluyor. Aman diyorum sevgili knight severler pazara değerli bir eşyanızı koymayınız ve Önemsiz itemleri koyunuz. Evet şimdi ne kadarda kolaymış dediğinizi duymaktayım  o zaman neden duruyorsunuz OyunFor'a bağlanın ko gb satın alabilir veya satış yapabilirsiniz.

  Knight Online Gb Satın Al Sat Yeri