• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.85 1.04
  Knight Online Destan Gb 10M 1.50 1.66
  Knight Online Europa Gb 10M 0.75 0.93
  Knight Online Edana Gb 10M 0.75 0.88
  Knight Online Diez Gb 10M 1.05 1.19
  Knight Online Ares Gb 10M 1.23 1.40
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.67 0.78
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.55 1.75
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.65 1.82
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.15 2.35
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.10 2.30
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.30 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları

  Knight Online

  knight-online
  Knight Online

   

  Knight Online Koca Bir Dünya ve Sizlerin Keşfetmesini Bekliyor

       Oyuna girdiğinizde sizden ilk olarak bir ırk seçmeniz istenecektir. Seçtiğiniz ırk ya El Morad yani insanlar ya da Karus yani Orclar olacaktır. Bu ezeli iki rakip sonsuz bir mücadelenin içerisine girmiş. Fakat siz seçtiğiniz taraf ile ırkınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Tabi alacağınız Gold Bar ile bu zafere çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Oyun ilk çıktığında Mage (Büyücü), Rogue (Casus), Warrior (Savaşçı) ve Priest vardı. Şimdi oyuna iki tane daha çok güçlü sınıf eklendi. Portu ve Kurian sınıfları da en az diğer 4 sınıf kadar güçlü ve sizin kontrolünüzde çok daha güçlü olabilir.

  Savaş mı istiyorsun? Tamam, Haydi Ronark Land ve Ardream’e…

       Oyunda iki ırkın savaşabildiği yerler var. Bunlardan birisi Ronark Land iken diğeri ise Ardream’dir. Burada Orc ve İnsan ırkları kendi partilerini kurarak savaşmaktadır ve NP denilen ırk puanını kazanmaktadır. Kazanılan ırk puanları sunucudaki en güçlü oyuncuların kim olduğunu göstermektedir. Gold Bar ile alacağınız eşyalar sayesinde karşınızdaki rakiplere diz çöktürtebilir ve sunucudaki en acımasız oyuncu siz olabilirsiniz. İnsanlar sizin ile aynı partiye girmek için can atabilir. Tabi oynarken mantıklı karar vermeniz ve doğru yerde olmanız gerekecektir. Ronark Land 60 seviye üstü oyuncuların savaşa gittiği yerlerken Ardream, 59 ve altı seviyelerin savaştığı yerlerdir. Fakat unutmayın ırkınızın gücünü gösterecek kişi sizsiniz. Bu yüzden nerede savaşacağınız önemsiz. Bu arada unutmadan Knight Online Premium alarak anında sunucuya giriş yaparak ve hiçbir savaştan geri kalmazsın.

  Delos’un Sahibi Olmak İçin En İyi Klanda Yer Al

       Ekibini kur ve savaş! Korkma, en güçlü oyuncu sen olabilirsin. Çünkü yanında seni destekleyecek arkadaşların ve Gold Bar ile satın aldığın çok güçlü eşyalar olacak. Ayrıca Klan savaşlarında Cash ile aldığın Scroll ve benzeri eşyaları kullanarak rakiplerinin bir adım önüne geçersin. Doğru komutları verecek ve düşmanı kalesinden defedeceksin. Buna inandığında en güçlü sen olacaksın.

  Artık Zaferleri Kazanmanın Vakti Geldi

     Çıktığı ilk seneden beri oldukça beğenilen ve her geçen sene oyuncu sayısını arttıran Knight Online, yeni etkinlikleri ve pek çok güncellemesi ile sizleri bekliyor. Hem oynarken çok keyif alacağınız hem de yeni insanlar ile tanışıp dostlukları paylaşacağınız oyun, şimdiden 2 büyük turnuvaya imza attı ve pek çok oyuncuyu bir araya getirdi. Oyundaki karakterlerden istediğinizi seçerek bu maceranın içerisine girebilir ve oyundaki çok iyi oyunculardan birisi olabilirsiniz. .