Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty Modern Warfare
Açıklama

Call of Duty Modern Warfare Satış Sitesi Satın Al Sayfası - Ucuz Fiyat Avantajlarıyla Satışı Yapılan Cod Modern Warfare ' e İndirimli sahip ol.

Call Of Duty Modern Warfare Infinity Ward tarafından geliştirilip Activision tarafından yayınlanan Birinci Şahıs (FPS) nişancı video oyunudur . Call Of Duty  serisinin 16.  Yıla damgasını vuran efsane hikayeler serisine geri döndü.

Call Of Duty Modern Warfare tekrardan küllerinden doğdu ! Infinity Ward yeni bir motor geliştirerek akıcı gerçekci deneyimler sunmayı planlıyor.  Yeni materyal sistemi, yeni hibrid yayın aktarım sistemi, yeni PBR işleme sistemi, dünya hacmine dayalı aydınlatma, 4K HDR, DirectX Raytracing (PC) ve dahası yeni bir GPU geometrisi aktarım hattını kullandı. Spektral dönüştürme, oyun içinde hem termal hem de gece görüşlü görüntülemelerde termal ısı radyasyonu ve kızılötesi tanımlama sağlar.  Teknik yatırımlarımız, en yeni ses araç takımlarını, en yeni ses simülasyon efektleriyle birlikte, tam Dolby ATMOS'u içeren platformlarda desteklenirken, en yeni animasyon sistemini sağlıyor.

Call Of Duty Modern Warfare Standard Edition

Call Of Duty Modern Warfare Standard Edition

Battlenet CD Key
Platform
Battlenet üzerinden aktif edilebilir.
Battlenet üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
English
English
375.00 TL
  Detay
  • Yorumlar (1)
  • Ürün Açıklaması

Oyun içerisinde 3. Yeni Harita ve Çok oyunculu Modlarda bulunacak

* Gunfight ; Dar 'Hız Haritalarında' geçen yeni 2v2 oyun modu. Tüm operatörler rastgele mühimmatla başlar ve ortaya çıkan mücadeleler gergin, seri ve aksiyon doludur.
* Cyber Attack ; Orta boyutlu 'Taktiksel Haritalarda' geçen bu modda iki takım bir EMP cihazını ilk ele geçiren ve düşmanın veri merkezine konuşlandıran taraf olmak için savaşır.
* Ground War ; Modern Warfare'ın en meşgul modu, 32 kişilik takımları çeşitli ve geniş 'Savaş Haritalarında' karşı karşıya getiriyor. Call of Duty serisinin özü olan çok oyunculu modun daha büyük ölçekli hâli.

Call Of Duty Modern Warfare
 Tüm Platform’larda Play Station 4 , Xbox One  ve PC ile aynı anda 25 Ekimde çıkması planlanıyor . Oyunun PC Versiyonu , geliştirici partnerlerinden olan Beenox , Blizzard Battle.net tarafında online Oyun platformunda oynanabilecek

COD Modern Warfare Hakkında bir diğer içerikler ise Call Of Duty tarihinin en gerçekçi görselleri olacak . Detaylandırılmış çevreler , canlı gibi olacak olan karakterler , sıra dışı ışıklandırma , sürükleyici sesler  ve Oyun tarihinin gelmiş geçmiş en efsane Atmosfer ve Senaryosuna tanklık  edilecek diye belirtiliyor.

Call Of Duty Modern Warfare  Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Call Of Duty Modern Warfare  Blizzard – Battlenet Key ‘ i digital kod olarak  teslim alırsınız .

Mobil ödeme veya taksitle  Call Of Duty Modern Warfare  CD Key satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile COD Modern Warfare Blizzard CD Key Satın Al yapabilirsiniz

Call Of Duty Modern Warfare  Nerede Geçerlidir?

Sitemizden satın alacağınız  Call Of Duty Modern Warfare  Sadece Türkiye ve  Mena Bölgesinde aktif edilebilir.  ( Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde )

Call Of Duty Modern Warfare Battlenet CD Key nasıl aktif ederim?

*
Battle.net sayfasını açıp sağ üst köşede bulunan Log’in butonuna basınız açılan sayfada Battle.net kayıtlı e-mail ve şifrenizi yazarak giriş yapınız.
*Manage My Games yazan yere tıklayınız. Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada “add game key “ butonuna tıklayınız.
*Karşınıza çıkan  “Enter Code” alanına Oyunfor.com’dan satın almış olduğunuz Call Of Duty Modern Warfare CD Key  Kodunu girip “Redeem Code” butonuna tıklayınız

Canlı Destek