• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.86 1.06
  Knight Online Destan Gb 10M 1.47 1.67
  Knight Online Europa Gb 10M 0.75 0.93
  Knight Online Edana Gb 10M 0.65 0.88
  Knight Online Diez Gb 10M 1.06 1.22
  Knight Online Ares Gb 10M 1.27 1.40
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.67 0.79
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.50 1.75
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.70 1.88
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.15 2.35
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.11 2.30
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.30 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları

  Blizzard

  blizzard-oyunlari
  Blizzard

  Şüphesiz ki dünyanın en büyük oyun geliştirme firması olan Blizzard Entertainment 1994 yılında ilk çıkardığı ve hala dünyanın en çok oynanan oyunu olarak kabul edilen Warcraft bir anda bütün oyuncuları aynı çatı altında toplamayı başarmıştır.

  Her çıkardığı oyun ile efsane olmayı başaran, inanılmaz hikayesi ve oyun içi videoları ile kırılamaz bir başarı zirinci oluşturmuş ve bu güne kadar yayınladıkları her oyunda başarıyı elde etmiştir. Diablo, StarCraft, Warcraft, Hearthstone, Hereos Of The Storm ve bu oyunların sayısız ek ve genişleme paketleri ile benim gibi bir çok oyuncunun aklına altın harflerle kazınan bir seriyi oluşturdu.

  Dünya üzerinde en çok oynanan 11 Milyon kullanıcıya sahip olan devasa çoklu oyunculu World Of Warcraft, Blizzard firmasının en çok sevilen oyunudur. Oyun içi ürünleri, fiziksel ürünleri ve cd keylerini bugün hangi oyun satış mağazasına girerseniz girin gözünüze ilk çarpan şey olacaktır.

  Oyunları daha çıkmadan mağazaların önünde kuyruklar oluşturan ve her paketiyle efsane haline gelmiş karakterleriyle oynayabileceğiniz en ideal MMORPG oyundur. Hatta fun’lar tarafından karakterler o kadar çok sevilmiştir ki 2016’nın son çeyreğinde bir film yapımına imza atarak bu güzel oyunun filminin çekilme kararı alınmıştır.

  Hearthstone ise kart oyunlarını seven oyuncular için tasarlanmış, warcraft içinde ki karakterle turn base şeklinde oynanan bir kart oyunudur. Şuan da twitch üzerinde bile aktif 55.000 izleyicili kanalı bulunan oyun, classların kartlar üzerinde savaşı olarak değerlendirilir.

  Mmorpg oyunlarının çok vakit alması, bir zindan süresinin 5-6 saate kadar çıkabildiği oyunlar olması ve yeni başlayan oyuncuların üst seviyelere kolay kolay yetişemediğinden kaynaklansa gerek ki. Son zamanlarda MOBA tarzı oyunlar aşırı yükselişe geçti ve mmorpg oyunları gölge de bıraktı. Tabii ki bu duruma daha fazla sessiz kalamayan Blizzard Entertainment elinde ki en büyük kozu kullandı ve bütün “Blizzard” Karakterlerini, herolarını ve Bosslarını tek bir Moba oyununda kullandı. Oynarken Diablo, İllidan, Kerrigan ve ya Lichkingi bile yönetebileceğiniz bir oyun alanı bulunmakta.

  Blizzard Firması şuan da 5 Milyon’a kadar düşen kullanıcı sayısına çözüm olarak World Of Warcraft yeni paketini eski hikayeye devam etmekte buldu. Bütün Blizzard ürünlerini sitemiz üzerinden en uygun fiyat garantisi ile satın alabilir ve bu sonsuz maceraya sizler de dahil olabilirsiniz.

  For The Horde! .