• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.90 1.08
  Knight Online Destan Gb 10M 1.48 1.67
  Knight Online Europa Gb 10M 0.75 0.96
  Knight Online Edana Gb 10M 0.65 0.89
  Knight Online Diez Gb 10M 1.10 1.25
  Knight Online Ares Gb 10M 1.25 1.43
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.66 0.76
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.50 1.80
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.72 1.95
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.35 2.54
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.05 2.35
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.30 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları

  Joypara - WolfTeam Nakit

  joy-para

  WolfTeam Nakit

  Cengizhan 2 Bhp

  Goley Para

  Mstar Nakit

  Rakion Nakit

  Joypara - WolfTeam Nakit

  Çıktığı günden bugüne bütün Türkiye’yi etkisi altına almayı başaran Wolfteam Ateş ve Barut hala en çok oynanan oyunlar listesinde en üstlerde yoluna başarılı şekilde devam etmekte. Kurt adamlar ve insanların birbirlerine karşı direnişini konu alan MMOFPS türünde ki oyun türkçe dili opsiyonu ile 2009 yılından bugüne değin oynanmakta.

  Oyun içerisinde ki alanlarıda özelliştiren Wolfteam, JoyGame’in en çok oynanan oyunu. İstanbul haritalarını hatta taksim meydanı da dahil olmak üzere her noktayı oyun içerisinde oynayabileceğiniz kurtlarla bir olup arkadaşlarınızla çeşitli silahlarla kapışabileceğiniz efsanevi bir oyun.

  Çeşitli savaş alanları ve oyun modları ile bize eğlenceli savaşlar sunan wolfteam, haritaları ile de göz dolduruyor. Oyunun eski kullanıcıları tararfından kültleştirilmiş tanımları bulunan oyunda, seçebileceğiniz çok fazla silah seçeneği ve jenerasyona göre çok fazla karakter bulunmakta. Bunun yanında oyunun hikayesi de bir hayli dikkat çekici.

  Oyunun hikayesi;

  Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.  

  Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.  

  "Epoxyn" adlı yeni ilacını, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan "Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.  

  Fransız Ordusu, "WolfTeam" yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.  

  Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve "Anti-Epoxyn"e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. "Yabancı Lejyonlar" kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.  

  "WolfTeam"’in kuruluş amacı, Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir savaş örgütü haline gelmekti.  

  "WolfTeam"in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.  

  Her "WolfTeam"in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, "WolfTeam" savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn'in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.  

  Bir gün, yedi "WolfTeam" üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien'in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm "WolfTeam" üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.  

  "WolfTeam" üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu'nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.


  Wolfteam Joypara larını en uygun fiyat garantisi ile oyunfor üzerinden satın alabilir ve bu heyecanlı kurt & insan savaşına dahil olabilirsiniz.

  Herkese iyi oyunlar!

   
   
  .