X
Güncel fırsatları ilk siz öğrenin Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ister misiniz?
Daha Sonra
İzin Ver
Canlı Destek Canlı Destek Oyunfor AnaSayfa AnaSayfa Sepetim Sepetim Siparişlerim Siparişlerim Profilim Profilim
HIZLI MENU X
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Oyunfor Mobil Uygulamayı İndir
Oyunfor Blog Oyunfor Tube Oyunfor TV
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepete Git
Tüm Sonuçları Göster

Yerel Ağ Ürünleri (LAN)

Uygun Yerel Ağ Ürünleri (LAN) Fiyatları - Yerel Ağ Ürünleri (LAN) Markaları Oyunfor’da

EXTRMNTWRK Direct attach passive copper cable 1m 100Gb QSFP28-QSFP28
EXTRMNTWRK Direct attach passive copper cable 1m 100Gb QSFP28-QSFP28
%6
12234.88 TL
11424.81 TL
İncele
EXTRMNTWRK 1000BASE-SX SFP MMF 220-550 meters LC connector Industrial Temp
EXTRMNTWRK 1000BASE-SX SFP MMF 220-550 meters LC connector Industrial Temp
%6
18999.93 TL
17738.85 TL
İncele
EXTRMNTWRK 20G Passive DAC SFPDD 5m
EXTRMNTWRK 20G Passive DAC SFPDD 5m
%6
28444.00 TL
26553.26 TL
İncele
EXTRMNTWRK 25Gb SFP28 25GBASE-SR 70m OM3 / 100m OM4 MMF LC
EXTRMNTWRK 25Gb SFP28 25GBASE-SR 70m OM3 / 100m OM4 MMF LC
%6
35398.33 TL
33044.10 TL
İncele
EXTRMNTWRK 40 Gigabit Ethernet QSFP+ passive copper cable assembly 1m length.
EXTRMNTWRK 40 Gigabit Ethernet QSFP+ passive copper cable assembly 1m length.
%6
12667.78 TL
11828.91 TL
İncele
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly 10m length.
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly 10m length.
%6
9258.26 TL
8646.63 TL
İncele
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly 5m length.
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly 5m length.
%6
7715.63 TL
7207.03 TL
İncele
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP passive cable assembly 1m length
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP passive cable assembly 1m length
%6
4712.01 TL
4403.60 TL
İncele
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP+ module 1310nm SMF 10km link LCconnector
EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP+ module 1310nm SMF 10km link LCconnector
%6
76313.19 TL
71231.43 TL
İncele
EXTRMNTWRK Power Cord 10A EUROPE CEE7 IEC320-C15
EXTRMNTWRK Power Cord 10A EUROPE CEE7 IEC320-C15
%5
517.68 TL
488.89 TL
İncele
EXTRMNTWRK 1000BASE-LX SFP MMF 220 550meters SMF10km LC connector Industrial Temp
EXTRMNTWRK 1000BASE-LX SFP MMF 220 550meters SMF10km LC connector Industrial Temp
%6
38131.34 TL
35594.97 TL
İncele
EXTRMNTWRK 100Gb DAC QSFP28-QSFP28 3m
EXTRMNTWRK 100Gb DAC QSFP28-QSFP28 3m
%6
20569.21 TL
19203.71 TL
İncele
EXTRMNTWRK 5m QSFP+ Passive Copper Cable
EXTRMNTWRK 5m QSFP+ Passive Copper Cable
%6
21597.64 TL
20163.45 TL
İncele
EXTRMNTWRK 3m QSFP+ Passive Copper Cable
EXTRMNTWRK 3m QSFP+ Passive Copper Cable
%6
19297.52 TL
18016.67 TL
İncele
EXTRMNTWRK 20G Passive DAC SFPDD 3m
EXTRMNTWRK 20G Passive DAC SFPDD 3m
%6
20244.63 TL
18900.64 TL
İncele
EXTRMNTWRK 25Gb DAC SFP28-SFP28 5m
EXTRMNTWRK 25Gb DAC SFP28-SFP28 5m
%6
17646.92 TL
16476.05 TL
İncele
EXTRMNTWRK 25Gb DAC SFP28-SFP28 1m
EXTRMNTWRK 25Gb DAC SFP28-SFP28 1m
%6
6876.83 TL
6424.09 TL
İncele
EXTRMNTWRK Anahtarlama Cihazı Switch Extreme VSP 4450GSX-PWR+ 36x 1GB SFP 12x 1GB
EXTRMNTWRK Anahtarlama Cihazı Switch Extreme VSP 4450GSX-PWR+ 36x 1GB SFP 12x 1GB
%6
289097.37 TL
269832.26 TL
İncele
1
Left Arrow
Steam Google Tencent Games Microsoft Garena EA Games Riot PUBG Corp Ubisoft Bethesda CAPCOM Warner Bross Kalypso IGG Games Netease Games Quantic Dream Games 1C Publishing THQ Nordic Team17 NCSoft Fire Fly Studios Focus Home 505Games Gearbox Obsidian Enternatinment Versus Evil CryTek bluTV Bein Sports Lokum Games NeoSurf TechLand Travian Games Trion Worlds Wizard Games 34 Things Alawar Code Masters Curve Fatshark iceberg interactive konami paradox taleworlds
Right Arrow
Bizi Takip Edin
ETBIS Site Doğrulama
Destek & İletişim
444 00 69
[email protected] Gönderdiğiniz mesajlar canlı destek ekibimiz tarafından mesai başlangıcında değerlendirmeye alınır
Oyunfor.com bir MGM Bilgi Teknolojileri A.Ş. iştirakidir. © Copyright 2024. Oyunfor.com