• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.85 1.08
  Knight Online Destan Gb 10M 1.47 1.68
  Knight Online Europa Gb 10M 0.75 0.94
  Knight Online Edana Gb 10M 0.65 0.88
  Knight Online Diez Gb 10M 1.05 1.21
  Knight Online Ares Gb 10M 1.23 1.38
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.67 0.79
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.50 1.75
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.70 1.82
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.15 2.55
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.08 2.30
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.30 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları

  Clash Of Clans

  clash-of-clans
  Clash Of Clans

    Clash Of Clans Kendinize ait bir köyünüz olsun, istemez misiniz? Kendinize ait olacak bölgeyi duvarlar ile kapatarak korunmaya alabilirsiniz. Saldırı ve savunma konusunda kendinize güveniyor iseniz, köyünüzü inşa etmeye hemen başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız köyleri ne durumda diye merak ediyor iseniz onlara ziyarete gidebilirsiniz. Size kimin ne zaman saldıracağını bilemeyeceğiniz için bir an önce köyünüzü geliştirmelisiniz.      Köyünüzü büyüterek klanlar arasında yer alabilirsiniz. Böylece burada olan kişiler ile hem sohbet edebilir hem de aynı zamanda asker talep edebilirsiniz. Bir saldırı altında iken size asker gönderebilirler ve siz onlar saldırı altında iken yardımcı asker gönderebilirsiniz. Bu nedenle gelişip bir klan grubunda olabilmek oyunda daha başarılı olmak adına şarttır. Clash Of Clans Nasıl Oynanır? Oyunda yapmanız gereken en önemli olan şey kesinlikle asker sayınızı arttırmak, olacaktır. Başlangıçta barbar asker ile başlayarak gelişen köye göre daha yetenekli askerlere sahip olabileceksiniz. Çeşitli askerlere sahip olabilmek saldırı sırasında size büyük bir artı kazandıracaktır. Okçu kraliçe: Okçu kraliçe maliyeti 40.000 kara akçedir. Kraliçeyi bir kez ürettikten sonra bir daha ölmeyecektir. Ölümsüz olduğu için sadece yükseltmeniz gereklidir. Barbar kral: Ölümsüz bir asker olan barbar kral köyü savunmak için kullanılır. Aynı zamanda saldırı sırasında da çağırabilirsiniz. Enerjisi bittiği anda bayılacak ve dinlenmesi gerekecektir. Cadı: Cadı savaş sırasında ölen kahramanların ruhları ile birlikte gelmektedir ve savaşta son derece büyük başarılarda etkilidir. Golem: Golem askerler öldükleri anda içlerinden küçük golemitalar çıkar ve bu şekilde savunmada oyalama sağlanır. Lav Tazı: Savunma için oldukça etkili olan Laz tazı hava savunmalarında gösterdiği başarılar ile ön plana çıkmaktadır.

   

  coc köy

   

  Elbette ki askerleriniz ne kadar güçlü olursa olsun diğer savunma seçeneklerini de mutlaka geliştirmeniz gereklidir. Daha iyi bir savunma için köyü geliştirmek son derece önemlidir.

  Tuzaklar: Tuzakları saldırı esnasında dilediğiniz zaman kurabilirsiniz. Köye bir saldırı olduğu zaman savunmada kullanabilirsiniz.

  Duvarlar: Duvarların kalınlığı ve gelişmiş olması oldukça büyük bir savunma şeklidir. Saldırılardan korunmak adına en çok dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alırlar.

  Cehennem Kulesi: Gohem gibi güçlü savaşçıların çok kısa bir süre içerisinde öldürülmesinde etkilidir. Mekanizma iksir yüklenerek çalışmaktadır.

   

  Köyünüzde bulunan kaynakların çoğunluğu da oyun içerisinde gerektiği zaman kullanabilmeniz adına son derece önemlidir.

   

  Kara İksir Deposu: İlk kurduğunuz anda 10.000 kara iksir depolayabilirsiniz. Bol bol kara iksir çalarak depoyu doldurmaya bakın. 7. Seviyede barbar kralı çıkartabilmek adına ihtiyacınız olacak!

  Kara iksir sondası: Yer altında bulunan kara iksirleri toplamaya ve depolamaya yarar.

  İksir deposu: Saldırılardan elde ettiğiniz tüm değerli iksirleri depolayacağınız bir seçenektir.

       Güçlü askerler ile birlikte saldırıları kazanmanız ve diğer köyleri yağmalamanız daha kolay olacaktır. Tabii ki de askerleri geliştirmek adına kaynaklarınız iyi olmalıdır. Oyun Android telefonlarda oynanabilen bir oyun olmak ile birlikte Gift kod alarak yükselmeniz daha kolay olacaktır. .