• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.85 1.04
  Knight Online Destan Gb 10M 1.50 1.66
  Knight Online Europa Gb 10M 0.75 0.93
  Knight Online Edana Gb 10M 0.65 0.88
  Knight Online Diez Gb 10M 1.04 1.19
  Knight Online Ares Gb 10M 1.30 1.41
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.67 0.78
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.52 1.75
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.71 1.82
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.15 2.35
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.12 2.26
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.30 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları

  Bombom Elex 337

  bombom-elex-337

  Bombom Kupon

  Account Pazarı

  Account Pazarı

  Bombom Elex 337

    Bombom Elex-337     Koca kafalara sahip ancak minicik gövdeleri ile birlikte çizgi film kahramanı edası ile birlikte karakterinizi seçmek istemez misiniz? Kendinizi bir çizgi filmin içerisinde gibi hissedecek ve masalları andıran efsaneler ile birlikte oyundan çıkmak istemeyeceksiniz. Bayanların ilgisini moda ve farklı çizgileri ile çekerken erkeklerin ilgisini de savaş sahneleri ile birlikte çeken bu oyunda siz de olmak istemez misiniz? Oyunda yer alan sizi güldüren ses efektleri ile birlikte sanki bir çizgi film izliyormuş gibi bir hisse kapılacaksınız.   Seçilen karakter için farklı kıyafet seçenekleri ve yüz seçme seçenekleri ile birlikte sadece sizi yansıtan mükemmel bir karakter yaratmanızı mümkün olacaktır. Aynı zamanda kendi seçtiğiniz savaş türüne ait birçok silaha da ulaşabilirsiniz. Belki eski tarz savaşlarda kullanılan balta ve taştan silahlar hoşunuza gidiyordur ve belki de modern silahlar arasından bir seçim yapmak istiyorsunuzdur. Alışveriş yapabileceğiniz bölüme girerek dilediğiniz tarzı ve de silahı tercih edebilirsiniz.

  BomBom Nasıl Oynanır?  

  Karakter oluşturma: İlk olarak kendiniz için bir karakter oluşturmanız gerekiyor. Oyuna kayıt olduktan hemen sonra karakteri oluşturabilirsiniz. Bayan ya da erkek karakterler arasından bir tercih yaparak olmak istediğiniz karaktere karar verebilirsiniz.

  Mesafe ayarlama: Oyunda saldırı yapmadan önce mutlaka mesafeyi iyi ayarlamanız gereklidir. Mause kullanarak siz de saldırı yapmadan önce mesafeyi doğru bir şekilde ayarlamalısınız.

  Oyun salonu: Savaşların olacağı meydan oyun salonu meydanıdır.

  Alışveriş merkezi: Bu bölüme girerek dilerseniz karakteriniz için aksesuar alabilir ve dilerseniz de silah alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza bu bölümden ulaşabilirsiniz.

  Evlendirme dairesi: Burada oyun içerisinde evlenmek isteyen karakterler evlenmektedir. Evlenmenin birçok mükemmel getirisi olacaktır. Eş ile birlikte savaşlara gidebilir ve daha fazla cephaneye sahip olabilirsiniz. Evlendikten sonra çiftlere özel olan görevlerden yararlanabilir ve böylece ekstra puan ve ödül kazanabilirsiniz.

   

  Tabii ki evlenmeden önce oyunda da evlenme teklifi etmeniz gereklidir. Alışveriş bölümünden tek taş alarak evlenme teklifi edebilirsiniz. Teklifiniz kabul edilmez ise iyi insan kartı kazanabilir ve bunu çeşitli ödüllere çevirebilirsiniz.

  Evlendiğiniz zaman sizde bulunacak olan tektaş yüzük fizyonlanabilir özelliğe sahiptir. 10 çeviklik, 10 şans, 10 savunma ve 20 saldırı niteliğini içerisinde barındırmaktadır. Evlenmek oyunda daha başarılı olabilmek için etkili bir tercih olacaktır.

   

  Açık arttırma pazarı: Bu pazarda açık arttırmaya çıkmış olan her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Demirci atölyesi: Bu bölümde güçlendirme gibi nitelik gerektiren işlemlerin yapıldığını görebilirsiniz.

  Arkadaşlık merkezi: Oyunun bu bölümünde bilgilerinizi bu kısma girebilir ve karakterinizi sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer oyuncular ile birlikte konuşmak için de bu bölüm kullanılmaktadır.

  Tabii ki de başarılı olabilmek adına oyunda size verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmelisiniz. Bu şekilde daha fazla güçlenebilirsiniz. .