Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Call of Duty Black Ops 4
Battlenet Cd Key

Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4 Satın Al

Platform
Battlenet üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
English

Call of Duty: Black Ops 4 Battlenet cd key olarak teslim edilmektedir. Region 5 olan ürün Türkiye, orta doğu ve afrika bölgesinde kullanılabilmektedir.

Sipariş Özeti
Birim Fiyat:
380.00 TL
Adet:
1
Toplam :
380.00TL
280.00 TL
Sipariş Adeti

Call of Duty Black Ops 4 Battlenet CD Key satın alBugüne kadar Black Ops serilerinde daha önce hiç görmediğiniz senaryosuz modu, 14 haritası, birbirinden farklı özelliklere ve güce sahip 10 karakteri ile multiplayer moduna odaklanan Call of Duty Black Ops 4, sizlere etkileyici bir FPS yaşatacak! Multiplayer modunda takımınızın başarısı sizin başarınız olacak, taktiksel mücadele ve aksiyonu doruklarda hissedeceksiniz.Raunt sonlarında kazandığınız zaferle ekipmanlar satın alabilecek ve bu sayede daha fazla güçlü olabileceksiniz. Call of Duty Black Ops 4 Battlenet CD Key satın al işleminin ardından, ürün size dijital kod olarak teslim edilir.Oyunfor.com üzerinden battle.net sayfasından CD Keyinizi ekleyip ‘Reedem Code’ butonuna tıklayarak aktifleştirebilirsiniz.

  • Yorumlar (66)
  • Ürün Açıklaması

Call of Duty Black Ops 4 Battlenet CD Key satın al
Bugüne kadar Black Ops serilerinde daha önce hiç görmediğiniz senaryosuz modu, 14 haritası, birbirinden farklı özelliklere ve güce sahip 10 karakteri ile multiplayer moduna odaklanan Call of Duty Black Ops 4, sizlere etkileyici bir FPS yaşatacak! Multiplayer modunda takımınızın başarısı sizin başarınız olacak, taktiksel mücadele ve aksiyonu doruklarda hissedeceksiniz.
Raunt sonlarında kazandığınız zaferle ekipmanlar satın alabilecek ve bu sayede daha fazla güçlü olabileceksiniz. Call of Duty Black Ops 4 Battlenet CD Key satın al işleminin ardından, ürün size dijital kod olarak teslim edilir.

Oyunfor.com üzerinden battle.net sayfasından CD Keyinizi ekleyip ‘Reedem Code’ butonuna tıklayarak aktifleştirebilirsiniz.

Canlı Destek