Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Apple Store iTunes Hediye Kartı
Apple Store iTunes Hediye Kartı
Açıklama

Apple Store Hediye Kartı Türkiye Satın Al Sayfası - iTunes Gift Card - itunes Hediye Kartı - Ucuz İndirimli Fiyatlar - Kolay ve Güvenli Alışveriş.

iTunes Gift Card, diğer adıyla iTunes Hediye Kartları ios işletim sistemi mağaza alanında alışveriş yapmak için gerekli bakiyeyi yüklememizi sağlar. iTunes Hediye Kartlar ile mağazadan beğendiğiniz ürünü bakiye miktarınız kadar alabilirsiniz. Apple Store itunes Hediye Kartı 25 TL ve Apple Store itunes Hediye Kartı 50 TL olarak satışa sunulmuştur.

Apple Store itunes Hediye Kartı 25TL

Apple Store itunes Hediye Kartı 25TL

25TL Bakiye
Platform
Apple Store üzerinden aktif edilebilir.
Apple Store üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe
Türkçe
%1 İndirim 24.75 TL
25.00 TL
  Detay
Apple Store itunes Hediye Kartı 50 TL

Apple Store itunes Hediye Kartı 50 TL

50TL Bakiye
Platform
Apple Store üzerinden aktif edilebilir.
Apple Store üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe
Türkçe
%1 İndirim 49.50 TL
50.00 TL
  Detay
  • Yorumlar (108)
  • Ürün Açıklaması

App Store Nedir?

 

App Store , Apple’ın sahibi olduğu ve yönettiği çevrimiçi uygulama mağazasıdır. iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları için geliştirilen App Store,  geliştiricilerin meydana getirmiş olduğu ücretli veya ücretsiz uygulamaları içerisinde barındırır. Bu sayede tüm uygulamalar kullanıcılar için tek ve erişilebilir bir mağaza üzerinden ulaştırılır.

 

İtunes Nedir?

 

iTunes, Apple şirketinin ürettiği, Mac OS X, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 8 altında çalışabilen ücretsiz bir film ve müzik oynatıcı, Ortam oynatıcısı, İnternet radyosudur. Bu müthiş yazılım 2001 yılından piyasaya sürülmüş olup kendini geliştirerek zirveye çıkmıştır.

 

App store ve İtunes ne işe yarar?

 

App Store ile iphone telefonunuz ve ipad için uygulamalar indirip kişiselleştirebilir, oyunlar indirip eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. App Store içerisinde ücretli ve ücretsiz uygulamalar, oyunlar bulunmaktadır. İş hayatınızda ve sosyal yaşantınızda kullanabileceğiniz oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz. App Store’u kullanmak için Internet bağlantısına ve bir Apple kimliğine gereksiniminiz vardır. App Store bazı bölgelerde kullanılamayabilir iTunes, iOS yazılımı yüklü elektronik cihazlarda (iPhone, iPad, Mac, iPod Touch vb.) film izlemeyebilir, müzik dinleyebilir ve arşiv oluşturabilirsiniz iTunes ile en sevdiğiniz müziklere, filmlere ve podcast’lere erişebilirsiniz. Ayrıca Apple Music’e katılarak, iTunes’da 50 milyondan fazla şarkıyı reklamsız olarak online veya offline dinleyebilirsiniz.

 

App Store iTunes Hediye Kartı nedir?

 

App Store ve iTunes Hediye Kartları, iTunes Store, Apple Books veya App Store’daki uygulamalar, oyunlar, müzikler, filmler, TV şovları, kitaplar ve iCloud için yapılan satınalmalarda kullanılabilen kartlardır. iTunes hediye kartınızı iPhone, iPad, iPod touch’unuzda veya Mac/PC’nizde kullanabilirsiniz. App Store hediye kartı ile ücretli uygulamaları indirebilir, uygulama içi satın alımlarda kullanabilirsiniz. Apple Kimliğinize mağaza kredisi eklemek için hediye kartlarını kullanabilir, ardından bu krediyle App Store veya iTunes Store’dan alışveriş yapabilir ya da iCloud saklama alanınızı yükseltebilirsiniz. App store iTunes hediye kartının  tutarına bağlı olarak, kartı Apple Music bireysel aboneliği aylarınız için kullanma seçeneğine de sahip olabilirsiniz. Oyunfordan satın alabileceğiniz 25 TL, 50 TL iTunes hediye kartlarını sevdiklerinize hediye ederek 50 milyondan fazla şarkıya, App Store’daki milyonlarca uygulamaya, Apple Books uygulamasındaki kitaplara ve iTunes Store’daki en yeni TV programları ve filmlere erişim olanağı verebilirsiniz.

Canlı Destek