• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.90 1.10
  Knight Online Destan Gb 10M 1.50 1.69
  Knight Online Europa Gb 10M 0.84 0.96
  Knight Online Edana Gb 10M 0.75 0.90
  Knight Online Diez Gb 10M 1.10 1.26
  Knight Online Ares Gb 10M 1.21 1.35
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.65 0.76
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.48 1.69
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.65 1.91
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.30 2.65
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.00 2.31
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.45 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları

  Aeria Games

  aeria-games

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  S4 League Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Points

  Aeria Games

  2006 Yılında Almanya’da kurulan Aeria Games bir çok ülkeye sağladığı dil desteği ile hızlı bir şekilde dünya oyunları listesinde yükseliş yakaladı. Hem geliştirdikleri oyunlarla hem de yayıncılığını yaptıkları oyunlarla dikkatleri üzerine çeken Aeria Games ilk çıkardıkları “Last Chaos” ve “Shaiya” isimli oyunlarla MMORPG severlerle buluşturdu ve çoklu oyunculu rol yapma kategorisinde ücretsiz oyunları sevenlerine sundu.  

  Şuan da Türkçe dil desteği ile açık olan 6 bilgisayar oyunu, 13 tarayıcı tabanlı browser oyunu ve bir mobil oyunu ile siz oyuncuları bekliyor. Aeria Games’in en çok sevilen oyunlarına bir göz atmak gerekirse;

  S4 League: Anime ve shooter ögelerini ve mekaniğini birleştirerek hazırlanmış türkiye de binlerce fan’ı ve kullanıcısı olan bir oyun. Parlak ve aktif grafikleri ile daima hareketli bir oyun, koşarken zıplarken ya da skill atarken sürekli hareket halinde olmanız gereken aktif bir savaş oyunu. Farklı oyun modları ile istediğin arena’da savaş ve S4 Liginin hakimi ol.

  Shaiya Online: Oyunda birbirine karşı 2 grup savaşıyor, ister Işık İttifakı (Elfler ve İnsanlar) isterseniz Öfke Kardeşliği (Vailler ve Nordeinler) arasında bir tercihte bulunabilirsiniz. Oyunda normal, zor ve aşırı olarak 3 adet zorluk seviyesi bulunmakta biz her zaman zoru tavsiye ediyoruz :)


  Drakensang Online: Oyunda iki adet kahraman olmasına rağmen oyunu browser üzerinden oynamanız ve grafiklerin büyüleyici olması oyundan beklentilerinizi karşılayacak düzeyde. İster Çember Büyücüsü ister Ejderha Savaşçısı olun oyunun skill dağılımları ve komboları bizleri çoktan etkilemiş durumda. Cadılar, Bataklık yaratığı, Küçük ejderha, Nefertari kültistleri, Grimling, Yüksek rahibe Khalys gibi kesilmesi zor yaratıklara partinizle girebilir ve hızlı şekilde bütün oyunun hakimin olabilirsiniz.

  Aeria Games Oyunlarında en uygun fiyat garantisi ile ihtiyacınız olan bütün ürünler Oyunfor’da! Hemen siteye giriş yaparak ürünlere sahip olabilir ve aeria games oyunlarının hepsinde ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz.

  Sizleri bekliyoruz!
  .