Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

We Happy Few Satın Al

We Happy Few

We Happy Few Satış Sitesi - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %10 İndirimli Satın Al

We Happy Few
Oyun Adı: We Happy Few
Tür: Action
Geliştirici: Compulsion Games
Çıkış Tarihi: 10 Aug, 2018
We Happy Few Steam Cd Key

We Happy Few Steam Cd Key

%10
209.00 TL  188.1 TL
Detay
We Happy Few Digital Deluxe Edition Steam Key

We Happy Few Digital Deluxe Edition Steam Key

%10
298.50 TL  268.65 TL
Detay
We Happy Few - Season Pass Steam Key

We Happy Few - Season Pass Steam Key

%10
74.00 TL  66.6 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
We Happy Few
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1

Oyun Benim Resmen Hayalim Fiyatından Dolayı Alamıyorum Ama Alıcaklara Kesnilikle Öneriyorum Umarım Birgün Benimde Olur :)

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Compulsion Games’in geliştidiği Gearbox Publishing ve Microsoft Studios’un yayınladığı We Happy Few retro-fütüristik tarzıyla 60’lı yılların İngiltere’sinde geçer. Şehirde yaşayan tüm insanların sahte bir mutluluk yarattığı ütopik bir dünyayı konu alır. Bu sahte mutluluğu reddeden insanların başından geçen aksiyon, psikolojik korku ve macera türlerini içeren hayatta kalma oyunudur. Sen de We Happy Few satın al ve herkesin neşeli olduğu bu dünyadan kurtulmaya çalış!

Tüm şehrin aynı olduğu yerde fark edilmek ve yakalanmak an meselesi!
İngiltere’de geçen bu sarsıcı öyküde; savaş yüzünden darmadağın olan ve kendini hep çok mutlu zanneden insanların karakterlerini yeniden inşa etmeye çalıştığı bir şehir ile karşılaşacaksınız. Bu şehirde aslında hiç de normal olmayan kurallara uymak zorundasınız. Eğer kurallara uymazsanız sahte mutluluk sakinleriyle karşı karşıya gelirsiniz. Wellington Well şehri herkesin birbirine sevgi ile yaklaştığı ve gereğinden fazla mutlu olduğu bir yerdir! Bu şehirde sadece insanlar değil oyunda yer alan her karakter daima çok mutlu, sokaklar rengarenk ve her şey çok güzel bir resim gibi yansıtılır... Şehir sakinlerinin fark etmediği ise bu mutlu şehrin bir yıkımın eşiğinde olduğudur. Sense bu yalanı yaşamayan bir karaktersin! We Happy Few satın al, bu kaotik ve sahte şehrin tek gerçeği ol! Bir daha asla mutluluk maskesi takmayacaksın!

Sende bu sahte mutluluğa baş kaldırmak istiyorsan oyunfor.com üzerinden We Happy Few satın al! Arthur, Sally ve Ollie’ye yardım et! Çünkü Wellington Well şehrinde yalandan gizlenmek sanıldığından çok daha zor !

Sokaklar çok tehlikeli!
Şehrin ortasında birden bire çıplak ellerinle bir polisi durdurmak zorunda kalabilir ya da yiyecek bulamadığın için açlıktan ölebilirsin.
Bir zaman sonra kendi yaratmış olduğun silahlarla hem bu düzene karşı savaşmaya başlayacak, hem de gizlenerek dikkat çekmeden ilerlemek ve yaşamak için mücadele edeceksin!

We Happy Few Minimum Sistem Gereksinimleri
CPU: Intel ya da AMD üç çekirdek, 2GHz
GPU: GeForce 460 GTX ya da Radeon 5870 HD
RAM: 8 GB
HDD: 6 GB

We Happy Few Önerilen Sistem Gereksinimleri
CPU: Intel ya da AMD dört çekirdek, 2.5GHz
GPU: GeForce 660 GTX ya da Radeon 7870
RAM: 8 GB
HDD: 6 GB

Canlı Destek