Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Strategic Command WWII: War in Europe Satın Al

Strategic Command WWII War in Europe

Strategic Command WWII War in Europe Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %10 İndirimli Satış

Strategic Command WWII War in Europe Strategic Command WWII War in Europe
Publisher: Slitherine Ltd.
Tür: Strategy
Geliştirici: Fury Software
Çıkış Tarihi: 6 Jun, 2017
Strategic Command WW2 War in Europe PC Key

Strategic Command WW2 War in Europe PC Key

PC Key
%10
59.00 TL
 53.1 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Strategic Command WWII: War in Europe
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1

Harbiden Bayıldım Siteye Hizmet Güzeldi Her şey Süper

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Strategic Command WWII: War in Europe Hakkında

2. Dünya Savaşı Stratejik Komutanlığı: Avrupa'daki savaş, modern tarihin en büyük çatışmasını kapsayan derinlemesine sürükleyici bir sıra tabanlı strateji oyunudur.


İttifakınıza ait her milletin çabalarını yönlendirirken, Eksen veya Müttefiklerin kontrolünü elinize alın. Bu eşsiz bakış açısına göre, tüm operasyonların arkasındaki en büyük beyni, öncelikleri, stratejileri belirleyerek ve savaşı kazanmak için küresel çabalarınızı koordine edeceksiniz!
Koalisyonunuzdaki her millet kendi güçlü ve zayıf yönlerine, teknoloji seviyelerine, birliklere, donatıma ve endüstriyel kapasiteye sahip olacak ve hepsinden en iyi şekilde faydalanmanız sizin elinizde olacak!


Çok sayıda teknolojik yükseltmenin caddeleriyle birlikte çok çeşitli tarihi birimler kullanarak kara, deniz ve havaya karşı savaş. Araştırma ve geliştirme ile birlikte savaş ve sınırlı kaynakların talepleri, savaşın günlük şartlarını uzun vadeli stratejinize göre dengelemek, başarı ve zafer için kritik öneme sahip olacaktır.


Diplomasi ve casusluk, düşmanınıza karşı kullanmanız gereken kilit araçlar olacaktır, çünkü böyle bir savaş sadece askeri güçlerle savaşamaz. Tarafsız güçlerle olan ilişkilerinizi yönetin - onları ittifakınıza katılmaları, savaş çabalarınızı desteklemelerini veya kaynaklarını düşmanlarına karşı kullanmaları için teşvik edin ya da onlara baskı uygulayın!


Kaynaklarınızın dikkatli bir şekilde yönetilmesi, makul araştırma seçimleri, akıllıca stratejik seçimler ve askeri planınızın mükemmel bir şekilde konuşlandırılması sayesinde, bu korkunç çatışmanın sonucunu, şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş AI'lardan birine karşı sürekli olarak rekabet ederken şekillendirebilirsiniz. Stratejik Komuta'da düşman, her seferinde acımasızca verimli bir kampanya yürütürken, zayıf noktalarınızdan faydalanarak, kuvvetleriniz için tuzaklar kurarak, her seferinde size karşı saldırı yapacak.


Fury Software'in Stratejik Komut serisi ile hedefi, II. Dünya Savaşı'nı her zaman derin ama çok erişilebilir bir şekilde yeniden yaratmak olmuştur. Deneyimli savaşçılar bu konuda sevecekleri çok şey bulacak!

Sistem Gereksinimleri

Strategic Command WWII: War in Europe için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8/ 10
  • İşlemci: 1.5 GHZ İşlemci veya Equivalent (Running the game in higher resolution requires üstü processing power.)
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: 8MB video memory
  • DirectX: Version 9.0c
  • Disk Alanı: 2.20 GB boş alan
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın
Canlı Destek