Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Star Hammer: The Vanguard Prophecy Satın Al

Star Hammer The Vanguard Prophecy

Star Hammer The Vanguard Prophecy Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %10 İndirimli Satış

Star Hammer The Vanguard Prophecy Star Hammer The Vanguard Prophecy
Publisher: Slitherine Ltd.
Tür: Adventure
Geliştirici: Black Lab Games
Çıkış Tarihi: 4 Jun, 2015
Star Hammer The Vanguard Prophecy PC Key

Star Hammer The Vanguard Prophecy PC Key

PC Key
%10
31.00 TL
 27.90 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Star Hammer: The Vanguard Prophecy
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1

Oyunfor Sistemi Oturtmuş Tamamen Harika Ve Avantajlı Bir Alışveriş Benim Gönlümde Tam şuan Taht Kurdu Güvenle Alabilirsiniz

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Star Hammer: The Vanguard Prophecy Hakkında

Star Hammer: The Vanguard Prophecy, 3D taktik uzay savaşlarının bir strateji oyunudur. Dallanma hikayesi ve 60'tan fazla misyonu olan bir kampanyada İkinci Temas Savaşı'nda rolünüzü oynayın veya çarpışma modu savaşlarında kendi senaryolarınızı oluşturun!


Evren Tehlikeli Bir Yer. 22. yüzyılda, ölen bir dünyadan ayrıldık, böylece şanslı bir kaç kişi Novus dediğimiz yeni eve yerleşebilir. Zamanla, bir sınır kolonisindeki yaşamın ne müreffeh ne de barışçı olduğunu öğrenirdik. Nautilid ile ilk karşılaşmamız düşmanlıklar ve karışıklık ile başladı ve fedakarlıkla sona erdi. On dört yıl sonra, liderlerimiz politik olarak birbirine bağlı kalıyor ve uzaktan ve kendi duvarlarımızda kalan tehditleri göremiyorlar…


Siparişlerinizi verin ve sonuçları patlayıcı pausable gerçek zamanlı olarak izleyin. Filonuzun emrinizle büyüdükçe mürettebat yeteneklerinizi ve saldırı sınıfı gemilerinizi özelleştirin. Yıkıcı hasar vermek için üstün konumlandırma ve yan manevralarla düşmanın zayıflıklarından yararlanın.


Altı sınıf saldırı gemisi komuta sizindir. Hızlı Kılıçbalığı Baskıncıları ile hassas vuruşlar yapın veya hantal Kraken Dreadnought'un köprüsünden çıkın. Sersemletici silahlar, güdümlü füzeler, insansız avcı uçağı ve tek odaklı DEW ışınları ile takviye siparişi verirken taktiklerinizi değiştirin.


Bununla birlikte nautilid tehdidi sayısız olduğu kadar çeşitlidir ve teslim olmazlar. Kesinti alanları, biyo füzeler ve yakınlık mayınları tehdidinin üstesinden gelmek için fikirlerinizi kullanın. Ve emrine tüm muhalefet dışarıdan gelmiyor. Sermaye gemilerinizin kalkanlarını kaldırın ve kendilerini Remnant olarak adlandıran askeri askeri komplolarla yıkıcı geniş çaplı muharebeye katılın.


Amiral geminizin savaştaki avantajını özelleştirmek için mürettebatınızın kişiliklerini ve moralini yönetin. Katıldığınız her mürettebat üyesinin kendi kişilik özellikleri, yetenekleri ve hikayeleri vardır. Savaş Ölçeğine karşı eylemlerinizi ölçün. Komutunuz hesaplanmış taktik bombardıman mirası mı yoksa agresif ve pervasız saldırı mı olacak? Geri dönüş olmadan devam eden bir savaşa katılın. Kimin kurtarılacağını seçin, tahrip olmuş kıdemli gemilerin yerine takviye siparişi verin ve insanlığın ikinci evinin geleceğini şekillendirin.


Komuta zincirine itaat edecek ve Novus'un savunmasını güçlendirecek misiniz yoksa rakiplerinizi kendiniz mi yönlendireceksiniz?

Sistem Gereksinimleri

Star Hammer: The Vanguard Prophecy için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 2.0Ghz veya higher
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256Mb DirectX 9 Uyumlu Graphics Card
  • DirectX: Version 9.0
  • Network: İnternet Bağlantısı
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın