Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Silver Satın Al

Silver

Silver Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar

Silver Silver
Publisher: THQ Nordic
Tür: Action
Geliştirici: Infogrames
Çıkış Tarihi: 2 Jun, 2017
Silver PC Key

Silver PC Key

PC Key
 
 11.00 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Silver
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Silver Hakkında

Bozuk ve uğursuz bir büyücü olan Gümüş, Jarrah ülkesini bir demir yumrukla yönetiyor. O ve uşakları, yüce tanrı Apocalypse ile yapılan anlaşmanın bir parçası olarak köy kadınlarını kaçırdılar.


Şimdi, sadece bir adam Silver'a ve onun kölelerine durdurabilir. Bu adam sensin David, karısı yakalananlar arasında gelecek vaat eden genç bir şövalye. Başarılı olmak için müttefikler toplamanız, kılıcınıza hakim olmanız, sihir sanatını öğrenmeniz ve 8'in kayıp eseri bulmak için Silver'ın yozlaşmış takipçileri ile iç içe geçen düşman dünyalar arasında dolaşmanız gerekecek. Görevine başla ve bir kahraman ol!Bozuk ve uğursuz bir büyücü olan Gümüş, Jarrah ülkesini bir demir yumrukla yönetiyor. O ve uşakları, yüce tanrı Apocalypse ile yapılan anlaşmanın bir parçası olarak köy kadınlarını kaçırdılar.


Şimdi, sadece bir adam Silver'a ve onun kölelerine durdurabilir. Bu adam sensin David, karısı yakalananlar arasında gelecek vaat eden genç bir şövalye. Başarılı olmak için müttefikler toplamanız, kılıcınıza hakim olmanız, sihir sanatını öğrenmeniz ve 8'in kayıp eseri bulmak için Silver'ın yozlaşmış takipçileri ile iç içe geçen düşman dünyalar arasında dolaşmanız gerekecek. Görevine başla ve bir kahraman ol!

Oyun Özellikleri:
● 
Sezgisel Swordplay: Silver'in benzersiz kontrol yöntemi, özellikle savaşın sıcağında yardımcı olan hızlı ve sezgisel eylemlerin ele alınmasına olanak sağlar. Aslında, fare oyuncunun "kılıç kolu" olur. Farenizi sola doğru kaydırın, kahramanın sola doğru eğin, fareyi öne doğru kaydırın ve kahramanın düşecek. Büyülü efektler, bıçak atma, ok ve hatta mancınıklar da fare sistemi üzerinden kontrol edilir.
● 50'den fazla karakterle etkileşime geçin. Dikkatli olun, hepsi dostane değil
● Tümü özel yeteneklere sahip müttefikleri topla-Sekune okçuluk ustası, Cagen yetenekli bir savaş sanatçısı, Jug'un gücü onu hesaba katması için bir güç yapar ve daha fazlası
● Ayrıntılı olarak zengin ve yüzlerce tehlikeyle dolu güzel yerlerden seyahat edin…
● Gerçek zamanlı savaşla savaşa dalın
● Seyahatinizde kazanacağınız canlı özel efektlere, güçlü büyülere ve güçlü silahlara hayret edin
● Farenizi kılıcınız, iblisler, ejderhalar ve diğer sinsi yaratıklar da dahil olmak üzere düşmanlarınızı yok ederken kullanın

Sistem Gereksinimleri

Silver için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista Windows 7, Windows 8, Windows 10 (32 veya 64 bit)
  • İşlemci: CPU 1GHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 compatible
  • Disk Alanı: 4 GB boş alan

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın