Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun Satın Al

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %10 İndirimli Satış

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun Sengoku Jidai Shadow of the Shogun
Publisher: Slitherine Ltd.
Tür: Strategy
Geliştirici: Byzantine Games
Çıkış Tarihi: 19 May, 2016
Sengoku Jidai Shadow of the Shogun PC Key

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun PC Key

PC Key
%10
49.00 TL
 44.10 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Gülay
05.06.2018

Hızlı Ve Güvenilir Teslimat. Ucuzluğunu Da Unutmayalım Tabiki.

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?

Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun Hakkında

On altıncı yüzyıl Doğu Asya kargaşa içindedir. Japonya'da iktidardaki Shogun ailesi ülke üzerindeki tutuşunu kaybetti. Bölgesel lordlar etkilerini aktif olarak genişlettikçe bir iç savaş hazırlanıyor. Kore'de Joseon hanedanı kraliyet mahkemesi içindeki hizip mücadelesi ile felç oldu. Çin'de Ming hanedanının gücü isyanlar ve yabancı saldırılar nedeniyle azalıyor. Bu ayrı görünen iç çatışmalar, üç ülkeyi kapsayan uluslararası bir savaşın yolunu açacaktır.


Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun, bu çalkantılı dönemde geçen sıra tabanlı taktik ve stratejik bir oyundur; öncelikle Japon Savaşan Devletler dönemine ve Japonların Kore'yi işgaline odaklanıyor. Doğu Asya'daki diğer ordular da bölgedeki farklı çatışmaların simülasyonu için hazır hale getirildi.


Farklı taktik doktrinleri kullanan çeşitli orduların komutasını ele alalım. Seçtiğiniz orduyu ve generallerini set parçalı tarihi savaşlarda veya bir yapay zekaya ya da insan rakibe karşı "ne olursa olsun" çarpışma durumlarında zafere götürün. Önceki savaşların sonuçlarıyla uğraşmak zorunda olduğunuz operasyonel kampanya katmanıyla daha iddialı olun ve bölgesel hakimiyet kazanın.


Japon Shogun olmak, Orta Krallık İmparatorunu devirmek veya Pan-Asya İmparatorluğu kurmak için savaş meydanında ustalık gerekir. Bu çalkantı zamanında, Asya almak için senin!

Oyun Özellikleri:
● Doğu Asya savaşının 16. ve 17. yüzyıllarda, özellikle Sengoku Jidai (Japon Savaşan Devletler dönemi) ve Imjin Savaşı (Japonların Kore işgali ve Çin müdahalesi) için doğru simülasyonu.
● Japon resimlerinden etkilenen eşsiz grafik stili.
● Dönemin kilit angajmanlarını kapsayan tarihsel senaryolar
● Kampanya modu, dönemin önemli kampanyalarında oynadıkça geçmişi yeniden yazmanıza olanak tanır. Arazi, insan gücü, tedarik, yıpranma, kuşatma ve ekonomik hasarın tümü dikkate alınmalıdır. Stratejik haritada verdiğiniz kararlar, savaşta kullanabileceğiniz güçleri etkileyecektir. Her savaşın sonuçlarının, birimlerinizin gücü, deneyimi ve elanı üzerinde uzun vadeli etkileri olacaktır.
● Klasik sıra tabanlı, karo tabanlı oyun.
● Kullanımı kolay arayüz, ustalaşması zor oyun.
● Tabur büyüklüğünde birimler.
● Kendi emirleri altındaki birimlerin savaş ve moralini etkileyebilecek ve düşman generalleri kişisel mücadeleye dahil edebilecek isimlendirilmiş generaller.
● Tek oyunculu ve çok oyunculu savaş modları.
● Çatışma sistemi, dikkatlice araştırılmış ordu listelerinden tarihsel olarak gerçekçi orduları kullanan, gerçekçi bilgisayar tarafından oluşturulan arazi haritalarında sınırsız “eğer” senaryolarına izin verir. Kapsanan ordular arasında çok sayıda Japon klanı, Ikko Ikki, Wokou Pirates, Joseon Korean, Ming Çin, Çin ve Kabile isyancıları, Doğu ve Batı Moğolları, Jurchen ve İmparatorluk Mançu (Qing ● Çin) orduları bulunmaktadır. Her fraksiyonun 16. ve 17. yüzyıllarda ordularının gelişimini kapsayan birden fazla liste vardır.
● Çatışma senaryoları rastgele oluşturulur ve açık savaşı, savunma pozisyonuna saldırı, savunma pozisyonunu savunma, takviye bekliyor, takviye bekleyen düşman, kanat yürüyüşü içerir.
● Çatışmalarda oyuncular ordularını ordu listesinden seçebilir veya bilgisayarın orduyu onlar için seçmesine izin verebilir.
● Etkili AI sağlam taktik kararlar verir. Tarihsel savaş AI, tarihsel taktik duruma göre özelleştirildi.
● 6 zorluk seviyesi, savaş alanı becerilerinizi geliştirdikçe mücadelenin artmasına izin verir.
● Çok sayıda farklı birlik, savaş kabiliyeti ve taktik doktrinler, dönem boyunca taktiksel farklılıkların ve gelişmelerin tam olarak temsil edilmesini sağlar.
● Dahili harita editörü ile mod dostu oyun sistemi.
● Çok oyunculu mod, geçmiş senaryoların ve “eğer” senaryolarının Slitherine’nin kullanımı kolay PBEM sunucusunu kullanarak iki oyuncu tarafından oynatılmasını sağlar.

Sistem Gereksinimleri

Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Vista / 7 / 8/ 10
  • İşlemci: CPU: Intel Pentium 4 veya equivalent
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Ekran Kartı: 256MB DirectX card
  • DirectX: Version 9.0
  • Disk Alanı: 1.5 GB boş alan

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın