Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Rescue HQ - The Tycoon Satın Al

Rescue HQ - The Tycoon

Rescue HQ - The Tycoon Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %5 İndirimli Satış

Rescue HQ - The Tycoon Rescue HQ - The Tycoon
Publisher: Aerosoft GmbH
Tür: Casual
Geliştirici: stillalive studios
Çıkış Tarihi: 28 May, 2019
Rescue HQ - Coastguard DLC PC Key

Rescue HQ - Coastguard DLC PC Key

PC Key
 
 34.48 TL
Detay
Rescue HQ - The Tycoon PC Key

Rescue HQ - The Tycoon PC Key

PC Key
%5
104.00 TL
 98.8 TL
Detay
 • Ürün Açıklaması
 • Yorumlar (0)
Rescue HQ - The Tycoon
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Rescue HQ - The Tycoon Hakkında

Kurtarma merkezini sıfırdan inşa et ve en iyisini tasarla. Rescue HQ’da üç acil durum departmanı olan itfaiye, polis ve hastaneyi bir arada barındıran bir istasyon inşa edersin. Bu istasyonu limitli bütçeyle organize edip yönetirken zor kararlarla karşılaşacaksın ve kapsamlı kurtarma operasyonlarıyla ilgileneceksin. Aynı zamanda kurtarma merkezini sürekli olarak geliştirecek, yeni ekip üyeleri işe alacak, ve onlara uygun araçlar ve ekipmanlar sunacaksın. Telaşlı durumlarda sakin kalarak şehrini korumak için elinden geleni yapacak mısın?


Polis sensin
– Doğru araçlara sahip (devriye arabası, özel tim aracı gibi) kuvvetlerini tehlikeli acil durumlara göndererek şehrini koru. Kuvvetlerine doğru ekipmanı temin et. Dürbünlü silahlar, takip köpekleri, bomba imha kitleri ve daha fazlası...

Olay yerlerinden şüpheli ve kanıtları bul, şüphelileri sorgula ve dosyalarını işleyerek para kazan. Bu paraya daha büyük durumlarla başa çıkmak için ihtiyacın olacak. Bir mafya liderinin yargılanması veya bir futbol şampiyonası sonrası ortaya çıkan ayaklanmalar gibi...


İtfaiye sensin
– Sana akın eden acil durumlara hazır mısın? Ekibinin doğru araçlara ve kaynaklara sahip olduğundan emin ol. İtfaiyecilerini eğiterek eşsiz tecrübeler kazanmalarını sağla ve böylece her itfaiyecin belli yangın tiplerine karşı uzmanlaşsın. Ekibini tecrübelerine göre vardiyalara ayır ve hava tanklarından tehlikeli maddeye karşıtı giysiye kadar her tür ekipmanı hazırda bulundur.


Hastane sensin
– Sağlık merkezinde hastalarına iyi bak. Hastaneni radyoloji, 3D yazıcılar gibi en son teknolojileri kullanarak geliştir. Tüm hastaları güvende tutmak senin görevin. Sağlık ekibin için acil müdahale aracı, biyolojik madde giysisi gibi teçhizatları sağlamayı unutma.


Kurtarma merkezinin yöneticisi olarak senin görevin her şeyi takip etmek. Kaynak ve zaman kıtlığı olan durumlarda çok iyi bir planlama ve bazen de üzerinde iyi düşünülmüş tavizler vermek gerekli.

Tüm üç departmanın da çalışmasını gerektirebilecek karmaşık acil durumlarla başa çıkarken ekibinin mutlu ve sağlıklı olduğundan da emin ol. Helikopterler dahil 20’den fazla taşıtı, tonlarca farklı ekipmanı ve tecrübeleri kullanarak en zorunu başarmalısın.

Üç ayrı departman da senin dikkatini gerektirdiğinde her şeyi kontrol altında tutabilecek misin? Yeteneklerini göster, şehrin güvenliği sana bağlı!

Sistem Gereksinimleri

Rescue HQ - The Tycoon için en düşük sistem gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Win 7/8.1/10 (64Bit)
 • İşlemci: AMD / Intel dual-core (with hyper-threading) CPU, running at 3 GHz (AMD FX 4100 series veya Intel Core i3-2000 series veya newer architectures are recommended)
 • Bellek: 4096 MB RAM
 • Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048MB of dedicated VRAM ve Shader Model 5.1 support. AMD R7 265 ve NVIDIA GeForce GTX 750 Ti veya newer architectures are recommended.
 • DirectX: Version 11
 • Disk Alanı: 500 MB boş alan
 • Ses Kartı: Integrated veya dedicated DirectX 9 compatible soundcard
 • Diğer Gereksinimler: Keyboard, mouse ve internet connection for Steam

Rescue HQ - The Tycoon için önerilen sistem gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Win 10 (64Bit)
 • İşlemci: AMD / Intel quad-core processor running at 3.5 GHz (AMD Athlon X4 950 series veya Intel Core i5 3000 series veya newer architectures are recommended)
 • Bellek: 8192 MB RAM
 • Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048 / 4096MB of dedicated VRAM (or üstü) ve Shader Model 5.1 support. ATI/AMD Radeon HD 7870 ve NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya newer architectures are recommended.
 • DirectX: Version 11
 • Disk Alanı: 500 MB boş alan
 • Ses Kartı: Integrated veya dedicated DirectX 9 compatible soundcard
 • Diğer Gereksinimler: Keyboard, mouse ve internet connection for Steam.
Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın