Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Lost Planet® 2 Satın Al

Lost Planet 2

Lost Planet 2 Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar

Lost Planet 2 Lost Planet 2
Publisher: Capcom
Tür: Action
Geliştirici: CAPCOM CO., LTD.
Çıkış Tarihi: 15 Oct, 2010
Lost Planet 2 PC Key

Lost Planet 2 PC Key

PC Key
 
 55.50 TL
Detay
 • Ürün Açıklaması
 • Yorumlar (1)
 • Nasıl Aktif Ederim?
Lost Planet® 2
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1

Ödeme Onaylandığı Dakika Teslim Aldım Gayet Hızlı Ve Güvenilir :)

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Lost Planet® 2 Hakkında

Lost Planet 2'nin hayattan daha büyük eylemi PC'ye geliyor! Lost Planet 2, Xbox 360'ta çıkış yapan ve piyasaya sürüldükten sonra dünya çapında 2.3 milyondan fazla satış yapmaya devam eden önemli üçüncü şahıs nişancı Lost Planet ™: Extreme Condition'ın devamı niteliğindedir. Lost Planet 2, E.D. III III dünyasına ve gelecekteki insanlığın belirsiz kaderine daha derin bir bakış sunuyor.


Konsol versiyonlarındaki görsel başarılarından dolayı çoktan Lost Planet 2, PC'deki 3D deneyimini tanımlayacak. Çarpıcı ortamlar oynatıcıyı NVIDIA Vision Surround teknolojisine çekecek ve yeniden dengelenmiş oyun ve modern kontrol mekaniği Lost Planet 2 PC'yi en son Lost Planet deneyimi haline getirecek.


İlk oyunun olaylarından ve E.D.N.'nin yüzünden bu yana on yıl geçti. III önemli ölçüde değişti. Terraforming çabaları başarılı oldu ve buz erimeye başladı, yemyeşil tropikal ormanlara ve sert affetmeyen çöllere yol açtı. İnsanlık, E.D.N.'de silahlara ve araçlara güç veren değerli Termal Enerjinin kontrolünü ele geçirmek için bir iç savaş başlattı. III ve çeşitli gruplara ayrılma ile sonuçlandı.


Oyuncular birbirine bağlı 6 bölüm boyunca her fraksiyondan kahramanları kontrol edecek, savaşı her birinin bakış açısından izleyecek ve gerçekten eşsiz bir interaktif deneyim yaratacak. Bu kavramla, arsa iplikleri farklı oyuncuların bakış açılarından geliştikçe, oyuncular hikayeye çok daha dinamik bir şekilde katılma fırsatı bulacaklar.


Yoğun ve aksiyon dolu kampanya modu, çevrimiçi olarak 4 oyuncuya kadar takımlar oluşturma yeteneği ile birlikte gelir. Derin tek oyunculu ve kooperatif modlarının ötesinde, Lost Planet 2, her biri kendi özelleştirilebilir avatarına sahip 16 oyuncuya kadar çevrimiçi rekabet edebilmenizi sağlayan kapsamlı çok oyunculu modlarla donatılmıştır.


Hiçbir silah oyunu, bir silah cephaneliği olmadan tamamlanamaz ve Lost Planet 2, oyuncuların şüphesiz düşmanları serbest bırakmaları için çok çeşitli donanıma sahiptir. Makineli tüfekler, av tüfeği, roketatarlar, lazerler, keskin nişancı tüfekleri, el bombaları ve diğer birçok silah oyun boyunca dağılmış durumda. Kayıp Gezegendeki oyunu gerçek bir 3-D deneyimi haline getiren çengelli kancalar geri döndü ve oyuncuların yüksek konumlara hızla geçerek taktiksel avantaj elde etmelerini sağladı.


Lost Planet 2’nin en büyük silahları iki ayak üzerinde geliyor: Ağır silahlı ve zırhlı robotik Vital Suits, ilk oyundan daha fazla sayıda ve çeşitte geri dönüyor. Diğer araçlara dönüşen, üç oyuncuya kadar tutan ve hatta birden fazla oyuncunun çalışmasını gerektiren VS var.

Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2, veya faster
 • Bellek: 1GB+ (Windows XP); 2GB+ (Vista)
 • Ekran Kartı: Shader Model 3.0 veya higher; NVIDIA GeForce 7800 Series, ATI Radeon HD 2400 Pro, veya higher
 • VRAM: 256MB veya üstü (Not guaranteed to run when shared with main memory)
 • DirectX®: DirectX 9.0c veya higher
 • Disk: 13.0GB boş alan
 • Ses: DirectSound Support (DirectX 9.0c veya higher)
 • Other Requirements: Internet connectivity
Internet connection required for game activation.

To play online, activate an online account using a product key. Limit one account per key. One product key included.

Games for Windows–LIVE System Requirements: Multiplayer play ve other LIVE features included at no charge; games may offer additional downloads that may require additional fees. LIVE is not available in all countries, visit http://www.gamesforwindows.com/live/countries for üstü information.
Features ve system requirements may change without notice. Subject to Terms of Use (at http://www.gamesforwindows.com/live/termsofuse). Broadband Internet service required (sold separately). Some broadband services may not work with LIVE ve performance may vary. Under 13 requires parental consent. See http://www.gamesforwindows.com/live for full details.

You must accept the enclosed License Agreement.
Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın