Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Insurgency Satın Al

Insurgency

Insurgency Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar

Insurgency Insurgency
Publisher: New World Interactive
Tür: Action
Geliştirici: New World Interactiv
Çıkış Tarihi: 22 Jan, 2014
Insurgency PC Key

Insurgency PC Key

PC Key
 
 25.00 TL
Detay
 • Ürün Açıklaması
 • Yorumlar (2)
 • Nasıl Aktif Ederim?
Insurgency
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
2
Efe Aslan
29.01.2019

Arkadaşlar Normal Fiyatının Altında çok Hızlı Bir Alışveriş Gerçekleşti Bu Siteyi Kullanmnızı öneriyorum

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
Onurarif
01.07.2017

ürün Teslimatı çok Hızlı Ve Güvenilir Belki 4-5 Dakika Içinde 8 Tane Oyun Teslim Edildi Ve Hepsi Yüzde On Indirimli çok Teşekkürler Aldığım 8 Oyunun Altına Bu Yorumu Yapıştıracağım Görünce Flood Sanmayın :D

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?

Insurgency Hakkında

Bu çok oyunculu ve işbirliğine açık Kaynak Motoru temelli deneyimde bir ekibin hayatta kalmasının çok önemli kaleleri güvence altına almasına ve düşman arzını yok etmesine bağlı olduğu yoğun yakın dövüşler için sokaklara gidin. Ödüllü Kaynak modunun takip oyunu, İsyan, son derece rekabetçi ve affetmez bir şekilde ölümcül, tek ömürlü oyun ve uzun süreli eylem arasında bir denge grev!

Çok Oyunculu Oyun Modları:

Saldırgan ekip tarafından sırayla üç bölgesel hedef yakalanmalıdır. Yakalanan her hedef için, bir sonrakine saldırmak için daha fazla güçlendirme ve zaman kazanırlar. Savunucuların sınırlı miktarda takviyesi vardır ve her birini akıllıca kullanmaları gerekir. Üçüncü hedef saldırganlar tarafından ele geçirildiğinde, dördüncü bir önbellek hedefi imha edilmek zorundayken, savunucuların son bir duruş yapmak için sadece bir ömürleri var.

Firefight

Üç takım hedef, her takım için bir tane, bir de nötr. Her takım sadece bir hedefi korudukları zaman yeniden ayağa kalkarlar. Tüm hedefleri güven altına alın veya kazanmak için tüm düşmanları ortadan kaldırın. Her yaşam önemlidir ve bunu ekip çalışmasına bağlı olarak çok şüpheli bir deneyim haline getirir.

Çatışma

Üç bölgesel hedefe ek olarak, her takımın korunması için bir tedarik önbelleği vardır. Takımlar önbellekleri yok edilinceye kadar ekstra güçlendirme dalgaları kazanır. Her iki takım da önbelleklerini ve tüm donatı dalgalarını kaybettiklerinde, bir İtfaiye maçı olur.

İşgal etmek

Bölgede bir tane merkezi bölge hedefi var. Onu kontrol eden ekip, takviye dalgaları tüketmez. Bu moddaki bu oyun Tepenin Kralı'nı ya da "savaş çekişini" andırıyor.

Pusu

Bir yüksek değerli hedefe ("HVT") bir çıkarma noktasına eşlik edilmelidir. Bunun gerçekleşmesi için bir takımın hedefi ve bunun ne pahasına olursa olsun olmasını engellemek için diğer takımın hedefi. HVT sadece susturulmuş bir tabanca ile donanmış, ancak düşmüş bir düşmandan veya takım arkadaşından bir silah alabilir.

Shooter

Zafer elde etmek için saldıran takım tarafından üç silah önbelleği imha edilmelidir. Bir önbelleğin yok edilmesi, saldırganlara saatlerce daha fazla takviye ve zaman kazandırır. Savunucular, en az bir önbelleğin yok edilmesini önlemeli ve takviyeleri kuruduktan sonra düşman ekibini elimine etmelidir.

Sızmak

Standart Bayrak modunu yakalayın, ancak bir bükülme ile. Ekibinin hedefi düşmanın bilgisini almak ve üssüne geri vermektir. Ekibiniz yalnızca birileri düşmanın istihbaratı aldığında veya ekibinizin aklını çalmak için bir düşman nötralize edildiğinde güçlenir. Bu mod çok güçlü bir takım koordinasyonu ve stratejisi gerektirir.

Alevlenme noktası

Bir tarafsız bölge hedefi ve her iki tarafta da önbellek. Amaç tüm alanı güvence altına almak, ortasını kontrol etmek ve düşmanın önbelleklerini yok etmektir. Ekibiniz, bölge hedefini koruduğunda veya önbellek hedefini imha ettiğinde yeniden dirilir
Eliminasyon

Bu tek yaşam modunda, saldırganlar iki silah önbelleğinden birini imha etmeli ya da süre içinde düşman ekibini ortadan kaldırmalıdır. Savunucular tüm saldırganları öldürmelidir.

Kooperatif Oyun Modu:

kontrol noktası

AI düşmanına karşı sırayla görev tabanlı hedefleri tamamlayın. Her başarılı hedef, yol boyunca elimine edilen herkesi diriltecektir.

Av

İsyancılar çevreye dağılmış durumda ve ekibiniz silah önbelleğini bulup yok ederken tüm hedefleri ortadan kaldırmalı. Gerginlik yüksek, sadece bir ömür.

Hayatta Kalma

İsyancılar olarak oynayın ve ilerici derecede zor olan sonsuz dalgalara karşı savaşın. Ekibinizle güvenli ev hedeflerine ulaşmak, size daha iyi silahlar satın almak için tedarik sağladığınızı ve ölen takım arkadaşlarının ortaya çıkmadığını gösterir.

Karakol

Arz önbelleğini yok etmeye çalışan sonsuz düşman dalgalarına karşı savun. Başarıyla savunan her dalga, takım arkadaşlarının takviyelerini getirecek.

Fethetmek

Alandaki hedefleri yakalayın ve onları ele geçirmeye çalışan düşmanlardan koruyun. Sayılarını incelemek için düşman silah önbelleklerini yok et.

 

Yasal Uyarı


2010 - 2017 Yeni Dünya İnteraktif LLC. İsyan ve ilgili logolar New World Interactive LLC'nin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. ABD'de ve / veya diğer ülkelerde. Diğer tüm ticari markalar veya ticari adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Tüm hakları Saklıdır.

 

 

Sistem Gereksinimleri

Insurgency için en düşük sistem gereksinimleri
 • İşletim Sistemi: Windows® 7
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750 processor veya better
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Video card must be 512 MB veya üstü ve should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
 • Disk: 10 GB HD space
 • DirectX: 9.0c

Insurgency için önerilen sistem gereksinimleri
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Video card 2048 MB veya üstü
 • Disk: 10 GB HD space on a SSD
Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın