Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

InnerSpace Satın Al

InnerSpace

InnerSpace Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %5 İndirimli Satış

InnerSpace InnerSpace
Publisher: Aspyr
Tür: Adventure
Geliştirici: PolyKnight Games
Çıkış Tarihi: 16 Jan, 2018
InnerSpace PC Key

InnerSpace PC Key

PC Key
%5
31.00 TL
 29.45 TL
Detay
 • Ürün Açıklaması
 • Yorumlar (1)
 • Nasıl Aktif Ederim?
InnerSpace
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Oğuzkan
05.08.2019

Kredi Kartı Ile Satın Aldım. Bakiyem Siteye ürünümde Bana Saniyeler Içerisinde Ulaştı.

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?

InnerSpace Hakkında

PolyKnight Games’i üniversite yıllarında, okul sonrasında buluşup oyun tasarımındaki yeni güçlükler hakkında konuşurken başlattık. Özellikle bir soruya kafamızı takmıştık: "Ters planetlerin" olduğu bir evrende, bir uçuş oyunu nasıl olurdu? Bu soruyu yanıtlamak için, kariyer planlarımızı ertelemeye ve kendi bağımsız stüdyomuzu kurmaya karar verdik.


InnerSpace diğer uçuş oyunlarına benzemez. Keşifleri, hem hikaye açısından hem de uçuş mekaniği açısından ödüllendirmek isteriz. Klasik bir uçuş simülatörü ve havada savaş yapmayı bekliyorsanız, bu oyun sizin için uygun olmayabilir. Bir uçağın denizaltıya dönüşmesi, daha sonra bunun kadim bir tanrısal kahramanın göbeğine girme fikri hoşunuza gidiyorsa, doğru yerdesiniz.


Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, veya sadece merhaba demek istiyorsanız bizimle Twitter veya forumlar üzerinden iletişime geçin. InnerSpace oyununa göz atığınız için çok teşekkürler. Umarız uçuşun keyfini çıkartırsınız.


En harika yolculuk, iç dünyana yapacağın yolculuktur.
Ters planetlerin son günlerinde, en son anılar sonsuza kadar yok olmadan önce onları kurtarmak için Arkeologlara yardımcı olmalısın. Kadim gökyüzünde ve terkedilmiş okyanuslarda dolaşarak bu solmaya başlayan, yaşayanların tamamının öldüğü ve tanrıların hâlâ etrafta dolandığı dünyanın kaybolmuş tarihini keşfet.


InnerSpace, ufukları olmayan, yerçekiminin merkeze doğru çektiği değil, merkezden dışarı doğru ittiği ters planetlerin bulunduğu ortamın uçuş yapılarak keşfedilmesine dayalı bir oyunudur. InnerSpace üniversite arkadaşları arasında bir proje olarak başladı ve 2014 yılına gelindiğinde başarılı bir başlangıç yaptı. Yıllar süren geliştirmelerin sonucunda PolyKnight sizi Ters Planetlerde ağırlamaktan memnuniyet duyar. En harika yolculuk, iç dünyana yapacağın yolculuktur.

Oyun Özellikleri:
● Ters Planetleri Keşfet - InnerSpace bir keşif oyunudur, oyuncu tarafından oluşturulan hem küçük hem de görkemli anlardır. Acele etmeden gökyüzünde dolaş, okyanusların derinliklerine dal; Ters Planetlerin gizemleri ortaya çıkmaya başlayacaktır.

● Geçmişin Kalıntıları - Harabelerin arasına dağılmış paha biçilmez kalıntılar, bir zamanlar ters planetlere hükmeden ve artık soyu tükenmiş medeniyetlerin en son mesajlarını içerirler.

● Kadimlerin Uçak Gövdeleri - Yeni uçak gövdeleri inşa etmek üzere, her biri suyun üstünde ve içinde süzülmeye yarayan özgün becerilere sahip kaybolan teknolojileri uyarla.

● Büyük Gizem - Ters planet ölüyor, ama yalnız değilsin. Ters planetler kadar eski, sır tutucu tanrısal kahramanlar, geriye kalan güçlerini biriktirerek hâlâ burada kükrerler. Dikkatli uç.

● Uçuş Sanatı - Göksel sanat tarzı ve insanı rahatlatan elektronik müziği ile InnerSpace başka hiçbir şeye benzemeyen düşünce dolu, uyarıcı bir uçuş deneyimi sunar.

Sistem Gereksinimleri

InnerSpace için en düşük sistem gereksinimleri:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya Windows 10
 • İşlemci: AMD A8-7600 (3.1 Ghz) OR Intel Core i3 4170 (3.7 Ghz)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 650 / AMD GPU Radeon HD 6850 / Intel Iris Pro 5200
 • DirectX: Version 9.0
 • Disk Alanı: 5 GB boş alan
 • Diğer Gereksinimler: 1 GB VRAM

InnerSpace için önerilen sistem gereksinimleri:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın