Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Golf Club Wasteland Satın Al

Golf Club Wasteland

Golf Club Wasteland Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar

Golf Club Wasteland Golf Club Wasteland
Publisher: Untold Tales
Tür: Casual
Geliştirici: Demagog Studio
Çıkış Tarihi: 3 Sep, 2021
Golf Club Wasteland PC Key

Golf Club Wasteland PC Key

PC Key
 
 18.50 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
Golf Club Wasteland
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

BU OYUN HAKKINDA


Mars'a kaçan zenginler biraz golf oynamak için harap Dünya'ya geri dönüyor. Bu ıssız yerdeki her golf sahası, küçük bir hikâye ve mükemmel vuruşla topu deliğe sokmak için çözülmesi gereken bulmacalar sunuyor. Neon tabelalar ve etkili grafitiler güncel olayları, Silikon Vadisi kültürünü ve insanlığı topa tutarken harap olmuş anıtlar, alışveriş merkezleri ve terk edilmiş müzelerde golf oyna.

 

İnsanlığın çöküşünün hikâyesini Dünya'ya son bir oyun için gelmiş olan yalnız golfçünün hikâyesinden detaylar, kaçıp giden insanların hayatlarından küçük bilgiler veren Mars radyosu Radyo Nostalji ve seni uzaktan izleyen "gizli gözlemci"nin anlatımlarıdan oluşan üç farklı kaynaktan edindiğin bilgilerle öğren.

 

Yolculuğunda sana Mars radyosu Radyo Nostalji'deki insanların hikâyeleri ve özenle bestelenmiş müzikler eşlik ediyor. Bu istasyon Mars vatandaşlarının Dünya özlemini 2020'lerden müzikler çalarak ve insanları telefonla bağlayıp gezegene dair anılar paylaştırarak gideriyor. Hoş sesli radyo DJ'i programını Mars'taki hayatın pek ilgi çekici olmadığını düşündüren haberler ve duyurularla sürdürüyor.

 

Üç farklı oyun moduyla her golfçü kendi zevkine uygun bir şeyler bulabilir. Sakin bir deneyim arayan oyuncular Hikâye Modu'nda hikâyenin ve rahatlatıcı manzaraların tadını çıkararak golf oynayabilir. Rekabetçi oyuncular Zor Mod'da bölümleri yeteneklerini kullanarak ve bulmacaları çözerek sınırlı vuruş sayısıyla bitirebilir. Profesyoneller ise neredeyse hiç hata payı verilmeyen Demir Mod'u oynayabilir. Oyun kavraması kolay kontrollere ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip. Herkes oyunun başına geçip istediği tempoda oynayabilir.

Oyunun her kopyası, dijital Golf Club Wasteland Resmi Oyun Müzikleri ve yalnız golfçü Charley'nin geçmiş hikâyesini derinlemesine ve göz alıcı görsellerle anlatan bir Çizgi Roman Kitabı içeriyor.

 

Hemen oyunfor.com 'dan satın al, 3 farklı oyun moduyla yeteneklerini sergile!

Sistem Gereksinimleri

Golf Club Wasteland için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.6 GHz Intel Quad Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 750M, 2 GB Bellek
  • DirectX: Version 11
  • Disk Alanı: 3 GB boş alan

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın