Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers Satın Al

Full Spectrum Warrior Ten Hammers

Full Spectrum Warrior Ten Hammers Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %5 İndirimli Satış

Full Spectrum Warrior Ten Hammers Full Spectrum Warrior Ten Hammers
Publisher: THQ Nordic
Tür: Action
Geliştirici: Pandemic Studios
Çıkış Tarihi: 17 Jul, 2007
Full Spectrum Warrior Ten Hammers PC Key

Full Spectrum Warrior Ten Hammers PC Key

PC Key
%5
18.00 TL
 17.1 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Full Spectrum Warrior: Ten Hammers
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers Hakkında

Büyük beğeni toplayan, manga temelli / gerçek zamanlı taktik muharebe oyunu olan Full Spectrum Warrior: Ten Hammers, şimdiye kadarki en otantik ve gerçekçi piyade muharebe deneyimini sunuyor. Kadro Lideri olarak, birden fazla piyade ekibinin eylemlerini koordine ederek, onları 12'den fazla yoğun eylemden geçirin. Patlayıcı bir silah cephanesi, yüksek teknoloji ürünü askeri teçhizat ve yeni kontrol edilebilir mekanize birimlerle düşmanlarınızla savaşırken ekibinize komuta etmek için otantik savaş taktiklerini kullanın. Yeni gelişmiş kadro kontrolleri, çeşitli gerçekçi savaş görevlerinde onları yönetirken kadronuza daha derinlemesine taktik komut veriyor. Tüm yeni çok oyunculu modlarda, çevrimiçi olun ve iki oyunculu kooperatifte bir arkadaşınızla takım kurun veya çeşitli yeni düşman ve takım tabanlı objektif görevler aracılığıyla sekiz oyuncuya kadar kafa kafaya geçin.

Sistem Gereksinimleri

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers için en düşük sistem gereksinimleri: Windows 2000/XP (only), AMD Athlon XP veya Pentium III 1.5 GHz, 256 MB RAM, DirectX 9.0b-compatible graphics card from NVIDIA® GeForce® 3 ve higher (excluding GeForce® 4MX) veya ATI® Radeon® 8500 ve higher, DirectX 9.0c-compatible sound card, DirectX 9.0c (included), 2.56 GB Free Hard Drive Space, MS Uyumlu mouse, Broadband Internet Connection (for multiplayer)
Recommended: Windows XP, AMD Athlon 64; veya Pentium 4 2.8GHz+; 1 GB RAM, DirectX 9.0c-compatible graphics card from NVIDIA® (GeForce® 6600 ve above), DirectX 9.0c-compatible sound card - Sound Blaster® X-Fi™ series preferred
Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın