Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Dishonored 2 Satın Al

Dishonored 2

Dishonored 2 Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar

Dishonored 2 Dishonored 2
Publisher: Bethesda Softworks
Tür: Action
Geliştirici: Arkane Studios
Çıkış Tarihi: 11 Nov, 2016
Dishonored 2 PC Key

Dishonored 2 PC Key

PC Key
 
 114.99 TL
Detay
 • Ürün Açıklaması
 • Yorumlar (2)
 • Nasıl Aktif Ederim?
Dishonored 2
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
2

İlk Başlarda Güvenemiyordum Ama Gerçekten çok Iyi Bir Site En Fazla 2-3 Dk Arasında Teslim Ettiler Almanızı Tavsiye Ederim Gönül Rahatlığıyla Siteyi Kullanabilirsiniz Teşekkürler Oyunfor Ailesi.....

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Bu Fiyata Imkansiz Hiçbir Yerde Yok.Satın Alın Aldırın!

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Dishonored 2 Hakkında

Dishonored 2'de doğaüstü bir suikastçı olarak rolünüzü tekrarlayın.
PC Gamer tarafından “mükemmel”, IGN “şaşırtıcı” ve “süper netice, IGN“ şaşırtıcı ”ve“ mükemmel netice ”olarak övgüyle karşılandı, Eurogamer tarafından“ şaheser ”ilan edildi ve Sınıfının en iyisi ”, Dishonored 2, Arkane Studio'nun birinci şahıs aksiyon gişe rekorlarını kıran ve 100'den fazla 'Yılın Oyunu' ödülünü kazanan Dishonored.


Tasavvuf ve endüstrinin çarpıştığı bir dünyada yolunuzu oynayın. İmparatoriçe Emily Kaldwin veya kraliyet koruyucusu Corvo Attano olarak oynamayı seçecek misin? Oyunda görünmeyen, acımasız savaş sistemini tam anlamıyla kullanacak mısınız yoksa her ikisinin bir karışımını mı kullanacaksınız? Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için karakterinizin benzersiz güçlerini, silahlarını ve aletlerini nasıl birleştireceksiniz? Hikaye, seçimlerinize yanıt verir ve oyunun el yapımı görevlerinin her birinde oynarken ilginç sonuçlara yol açar.
Hikaye
Onursuz 2, Lord Regent'in yok olması ve korkunç Rat Plague'in tarihe geçmesinden 15 yıl sonra ayarlanır. Başka bir dünyacı gaspçı, İmparatoriçe Emily Kaldwin’in tahtını ele geçirdi ve Adaların kaderini dengede bıraktı. Emily veya Corvo olarak, Dunwall'un efsanevi sokaklarının ötesinde, Emily'yi iktidara getirmenin anahtarlarını tutan bir zamanlar göz kamaştırıcı kıyı kenti olan Karnaca'ya gidin. Yabancının İşareti ve güçlü yeni yeteneklerle donanmış, düşmanlarınızı takip edin ve doğru olanı geri alın.

Oyun Özellikleri:
● Suikastçiler
Tamamen dile getirilen karakterler olarak Emily Kaldwin ve Corvo Attano şimdi dünyaya ve hikayeye kendi bakış açılarını ve duygusal tepkilerini getiriyor. İster şehir sokaklarında savaşırken ya da çatılarda gizlice gizlenirsiniz - ve hangi düşmanları yok etmeye veya yedeklemeye karar verirseniz, dünyayı keşfederken her karakterin güçlerini, aletlerini ve benzersiz şekilde ayarlanmış silahlarını yaratıcı yollarla kullanın.
● Doğaüstü güçler
Gelişmiş bonecharm işçiliği ve tamamen yeni yükseltme ağaçları, güçlerinizi çok farklı şekillerde özelleştirmenizi sağlar. Hedeflerinizi sessizce takip etmek, düşmanları ortak bir kaderi paylaşmaları ya da düşmanlarınızı büyülemek ve zihinlerine hükmetmek için canlı bir gölge olun. Hedeflerinize ulaşmak için neredeyse sonsuz şiddet, ölümcül olmayan savaş, güç ve silah kombinasyonlarından birini seçin.
● Yaratıcı Dünya
Dunwall'un kirli, sıçanlarla dolu sokaklarından çürüyen bir Karnaca'nın yemyeşil egzotik kıyılarına kadar, Arkane'nin prömiyeri sanat ve anlatım ekipleri tarafından oluşturulan stilize edilmiş yerlere dalın. Dünya, kendi başına, hikaye, mimari ve eklektik karakterlerle zengin bir karakterdir. Ayrıca, toz fırtınaları ve savaşan fraksiyonlar tarafından tahrip edilen Toz Bölgesi gibi imza misyonu konumları ve değişen duvarlardan, ölümcül tuzaklardan ve saat askerlerinden oluşan bir deli adamın konağı tarafından noktalanıyor.
● Boş Motor
Dishonored 2, id Tech'den üretilen ve Arkane Studios tarafından son derece özelleştirilmiş olan yeni Void Engine ile render teknolojisinde bir adım öne çıkıyor. Birinci sınıf sanat yönünü desteklemek ve bu jenerasyonun sunduğu güçlü donanımdan tam olarak yararlanmak için tasarlanan Void Engine, duyarlı gizlilik ve yapay Zeka, aydınlatma ve grafik oluşturma, etkileyici yoğun şehirler dahil olmak üzere tüm oyun sistemlerinde önemli ilerlemeler sağlar. ortamlar ve hikaye sunumu.

Sistem Gereksinimleri

Dishonored 2 için en düşük sistem gereksinimleri:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 veya better
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB veya better
 • Disk Alanı: 60 GB boş alan

Dishonored 2 için önerilen sistem gereksinimleri:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions)
 • İşlemci: Intel Core i7-4770/AMD FX-8350 veya better
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 480 8GB veya better
 • Disk Alanı: 60 GB boş alan
Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın