Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Day of Infamy Satın Al

Day of Infamy

Day of Infamy Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar

Day of Infamy Day of Infamy
Publisher: New World Interactive
Tür: Action
Geliştirici: New World Interactiv
Çıkış Tarihi: 23 Mar, 2017
Day of Infamy PC Key

Day of Infamy PC Key

PC Key
 
 25.00 TL
Detay
 • Ürün Açıklaması
 • Yorumlar (1)
 • Nasıl Aktif Ederim?
Day of Infamy
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1

Güvenli Ve Ekonomik Bir Alışveriş Oldu

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Day of Infamy Hakkında

WAR-TORN AVRUPA'YA HOŞGELDİNİZ

Infamy Günü, II. Dünya Savaşı sırasında sizi Güney ve Batı Avrupa savaş alanına götürür. Savaşın yıktığı şehirlerden çiftlik köylerine, müstahkem sahil başlıkları ve karla kaplı ormanlara kadar 10 harita var. ABD Ordusu, Commonwealth Kuvvetleri veya Alman Wehrmacht için savaşıyor olsanız da, 70'in üzerinde tarihi silah ve ataşmandan oluşan bir cephanelik var.

ÖZELİNİZİ BULUN

Infamy Günü'nde 9 oyuncu sınıfı ve aradığın şeye bağlı olarak çeşitli deneyimler sunan 10 objektif oyun modu bulunuyor. Hedefler arasında yakalama noktaları, suikast memurları, taşınacak düşman zekası ve uçaksavar pilleri, yakıt dökümü ve telsiz iletişim merkezleri gibi tahrip edilebilir hedefler var. Multiplayer, birçok donatı dalgasıyla daha büyük çaplı savaşların yanı sıra, özel donatı mekaniği ile daha küçük çaplı bağlantılara sahiptir. Kooperatif ile, işleri zorlaştırmak için üç farklı oyun modu ve çoklu düşman zorlukları var.

EMİR ALMAK

Oyundaki Officer sınıfını seçmek sizi takımınızın emir komuta zincirinin en üstünde tutar. Alandaki bir Radyomanla eşleştirme, tedarik düşmeleri, duman perdeleri, topçu mavnalarının yanı sıra uçak strafing ve bombalama pistleri isteyebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, ekibinize, bir hedefi vurma veya hedef alma gibi çeşitli taktik komutlar da verebilirsiniz. Bir Subay olarak etkili bir şekilde iletişim kurmak, sizin ve silahlı kardeşlerinizin etkili bir plan veya zamanında telsiz iletimi ile savaşın gelgitini döndürmesine izin verecektir.

Düşmanı çıkarmak

Infamy Günü, ekibinizle akıllı manevra ve koordinasyonu ödüllendiren son derece stratejik bir deneyimdir. Çevrenize çok dikkat edin, açık bir alana kör bir şekilde koşmak öldürülmenin en kolay yoludur. Köşelerde dolanın, amacınızı sabitlemeye eğilimli olun ve ayak seslerinizin sesini gizlemek için yavaşça yürüyün - bunlar hayatta kalmak için etkili stratejilerdir. Birbirine yapışan, ihtiyatlı bir şekilde ilerleyen ve VOIP yakınlığını kullanan bir ekibin dağınık ve dağınık bir rakibin üstesinden gelme olasılığı daha yüksektir.
RANKALARDA ASCEND

Oyunu oynarken, saflar arasında ilerleyeceksiniz. Tam sürümde, sıraladığınız tarihi ünitelerin kilidini açacak ve daha sonra oyun içi olarak oynayabileceksiniz. Sıralama, oyunculara herhangi bir oyun avantajı veya teşvikleri sağlamaz, bu nedenle oyun dengesi her zaman tamamen beceriye dayalı kalır.

DENEYİMİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Oyun mod desteği ve Atölye entegrasyonu ile geliyor, oyunculara çok sayıda topluluk tarafından oluşturulan içerik sunuyor. Valve'ın Kaynak Motoruna dayanan SDK, en bilinenlerinden biridir. Modders, oyundaki modelleri, dokuları, sesleri ve kullanıcı arayüzlerini değiştirebilir ve oyunun tiyatro komut dosyası sistemini kullanarak yeni haritalar veya toplam dönüşümler ekleyebilir. Oyunun erken erişim aşamasında oluşturulmuş 480'den fazla mod zaten var.

Sistem Gereksinimleri

Day of Infamy için en düşük sistem gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600, AMD Phenom™ X3 8750 processor veya better
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1024MB VRAM, DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
 • DirectX: Version 9.0c
 • Network: İnternet Bağlantısı
 • Disk Alanı: 12 GB boş alan
 • Diğer Gereksinimler: Day of Infamy için en düşük sistem gereksinimleri Resolution: 1280x720

Day of Infamy için önerilen sistem gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 4+ cores
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2048MB VRAM veya üstü
 • Network: İnternet Bağlantısı
 • Disk Alanı: 15 GB boş alan
Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın
Canlı Destek