Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Buzz Aldrin's Space Program Manager Satın Al

Buzz Aldrin's Space Program Manager

Buzz Aldrin's Space Program Manager Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %10 İndirimli Satış

Buzz Aldrin's Space Program Manager Buzz Aldrin's Space Program Manager
Publisher: Slitherine Ltd.
Tür: Simulation
Geliştirici: Polar Motion
Çıkış Tarihi: 31 Oct, 2014
Buzz Aldrins Space Program Manager PC Key

Buzz Aldrins Space Program Manager PC Key

PC Key
%10
49.00 TL
 44.10 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Buzz Aldrin's Space Program Manager
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Ahmet Kalaycı
25.07.2019

Teşekkür Ederim çok Hızlı Temin Edildi

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?

Buzz Aldrin's Space Program Manager Hakkında;

Buzz Aldrin'in Uzay Program Yöneticisi (SPM), uzay araştırmalarının nihai oyunudur. Oyunda, Apollo 11 görevinin başarıyla tamamlanmasından sonra 1960'ların başında başlayan ve Temmuz 1969'da sona eren tarihi olay Ay'a yarış bulunuyor. Doğruluğunu ve gerçekliğini doğrulamak için, oyun eski ABD Hava Kuvvetleri savaş pilotu (Kore'de 66 görev) Dr. Buzz Aldrin ve ilk Ay iniş görevinde yer alan ve ikinci insan olan NASA astronotu ile birlikte geliştirildi. Ay'da yürümek.

Uzay keşfi ve 'Aya Yarış' sırasında ortaya çıkan olaylara ilgi duyuyorsanız, bu sadece kaçırmak istemediğiniz bir oyundur!


1950'lerin ortaları ve ABD ile Sovyetler Birliği arasındaki hakimiyet yarışı yeni bir boyuta taşınmak üzere: uzay. ABD veya Sovyet uzay ajanslarının sorumluluğunu üstlenin - göreviniz aya ilk gelen kişi olmaktır. Bu gerçekçi sıra tabanlı strateji oyununda programları açarak, donanımı geliştirmek için Ar-Ge fonları harcayarak, personeli işe alarak ve uzay görevlerini başlatarak bütçenizi dikkatlice yönetin.


Oyunda hem kampanya hem de korumalı alan modu bulunuyor. Kampanya modunda, diğer tarafı Ay'da birinci olmak için yenmek için NASA veya Sovyet Uzay Ajansı Direktörü olarak oynayabileceksiniz. Ayrıca, dünyadaki tüm büyük uzay ajanslarının programlarını birleştiren kurgusal bir uzay ajansı olan Global Uzay Ajansı'na (GSA) da liderlik edebilirsiniz. GSA kampanyasında, hükümet tarafından yayınlanan talepleri ve kısa vadeli hedefleri ele almanız gerekecek ve rekabet yerine keşif odaklı bir oyun deneyimini tercih eden oyunculara yöneliktir. Alternatif olarak, her üç uzay ajansı da daha açık uçlu bir deneyim sağlayan ve herhangi bir siyasi baskı olmadan farklı yaklaşımları denemenize izin veren bir Sandbox moduna sahiptir.


Düzinelerce program geliştirebileceksiniz. Bazı örnekler arasında X-15 ve PKA uzay uçakları, Sputnik uydusu, Merkür, Voskhod, Apollo ve Soyuz insanlı uzay aracı ve Mars Viking sondası sayılabilir. Oyun da planlanan ancak çizim tahtasından hiç ayrılmayan birçok kavramı denemenize izin verdiği için, başlatılan görevlerle sınırlı değilsiniz. Örneğin, 1960'ların sonunda ve 1970'lerin başında Apollo Projesi tarafından kullanılan Lunar Orbit Rendezvous (LOR) yaklaşımını kullanarak erkekleri Ay'a göndermek yerine, tarihi yeniden yazabilir ve alternatif Gemini Earth Orbit Rendezvous'u (EOR) kullanabilirsiniz. veya Gemini Direct Ascent (DA) şemaları. Mevcut seçeneklerin sayısı her oyunun farklı olmasını sağlar ve büyük tekrar değeri vardır.

Sistem Gereksinimleri

Buzz Aldrin's Space Program Manager için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10, Windows Server 2008/2003
  • İşlemci: Intel Core Duo 1.33GHz veya faster processor (or equivalent)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB Video RAM
  • Disk Alanı: 3 GB boş alan
  • Diğer Gereksinimler: Buzz Aldrin's Space Program Manager için en düşük sistem gereksinimleri screen resolution: 1366x768

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın