Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Bridge! 2 Satın Al

Bridge! 2

Bridge! 2 Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %5 İndirimli Satış

Bridge! 2 Bridge! 2
Publisher: Aerosoft GmbH
Tür: Casual
Geliştirici: toxtronyx interactiv
Çıkış Tarihi: 21 Apr, 2016
Bridge! 2 PC Key

Bridge! 2 PC Key

PC Key
%5
41.50 TL
 39.43 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Bridge! 2
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Bridge! 2 Hakkında

Toxtronyx şimdi “Unity2!” Oyunlarını güçlü Unity motorunda gerçekleştirdi. Çok gerçekçi görseller ve birçok yeni özellik ve kendi seviyelerini oluşturma imkanı tamamen yeni bir oyun yaratmaya yardımcı oldu.


Artan zorluk seviyesi olan 50'den fazla farklı görev, sanal kurucuyu bekliyor. Oynatıcı 20 orijinal ve otantik tasarımlı inşaat parçasından yararlanabilir. Hem inşaatçı hem de yapı mühendisi olarak, bu inşaat parçalarının üç özelliklerinden hangisini kullanacağına karar verir. Özel özellikler, betonarme ve karşı ağırlıklar gibi özel özelliklerdir. Bu elemanları kullanarak, denge kirişli köprü köprüler, katlanır köprüler ve betonarme köprüler gibi daha önce hiç görülmemiş yapılar inşa edebilirsiniz. Oyuncu sadece yeni köprüler geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda daha önce başlatılan projeleri onarabilir veya tamamlayabilir.


Verilen sınırlı bütçeyle köprüler kurmak ve farklı gerçekçi dayanıklılık testleri sırasında statik yük taşıma kapasitesini kanıtlamak heyecan verici bir zorluktur. Köprüde! 2 geliştiriciler tamamen yeni, çok gerçekçi bir fizik motoru ile kazanmak.


Oyunda ilerleyerek bir tren ve sokak varyantında altı farklı senaryoyu açabilirsiniz. Kapsamlı, entegre editör, oyuncunun bu araçları kendi görevlerinde kullanmasını sağlar. Oyuncular görevlerini internette yayınlayabilir ve böylece sürekli yeni görevler akışı sağlayabilirler.


Bridge'de müzikler! 2, geliştirici ekibiyle tekrar güçlerini birleştiren tanınmış oyun bestecisi Sven Gerlach'dan geliyor. Akılda kalıcı melodileri sayesinde Bridge! 2 şimdi kulaklarınız için de gerçek bir muamele.

Sistem Gereksinimleri

Bridge! 2 için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Intel Core i5 2500 veya similar
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: min. Intel HD Graphics 4400
  • Network: İnternet Bağlantısı
  • Disk Alanı: 2 GB boş alan

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın