Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Blitzkrieg 2 Anthology Satın Al

Blitzkrieg 2 Anthology

Blitzkrieg 2 Anthology Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %5 İndirimli Satış

Blitzkrieg 2 Anthology Blitzkrieg 2 Anthology
Publisher: Nival
Tür: Strategy
Geliştirici: Nival
Çıkış Tarihi: 16 Sep, 2014
Blitzkrieg 2 Anthology PC Key

Blitzkrieg 2 Anthology PC Key

PC Key
%5
10.00 TL
 9.50 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Blitzkrieg 2 Anthology
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Cuma
11.11.2018

Çok Hızlı Alışveriş Daima Burdan Alışverişimi Yapıyorum Tavsiye Ederim.

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?

Blitzkrieg 2 Anthology Hakkında

Blitzkrieg II, yeni stratejik fırsatlar, küresel savaş ve İkinci Dünya Savaşı savaşlarının cesur gerçekçiliğine büyük bir odaklanma ile geliyor. Sovyet Silahlı Kuvvetleri, ABD Ordusu veya Alman Wehrmacht tarafında, tüm operasyonları planlıyor ve adamlarınızı şiddetli eylemlere yönlendiriyorsunuz, takviyeleri seçiyorsunuz ve dünyayı kapsayan üç tam kapsamlı kampanyada çok çeşitli yeni silahlar kullanıyorsunuz. Yeni grafik motoru ve orijinal oyun üzerindeki önemli adım, geçen yüzyılın en dramatik ve kanlı çatışmasını kontrol etmenizi sağlar.

Gerçek Strateji
Hangi operasyonlarla savaşacağınıza, biriktireceğinize ve arayacağınıza karar verin, demiryolu ile daha fazla asker almak veya tüm operasyon boyunca hava üstünlüğü elde etmek için tren istasyonlarını veya hava alanlarını ele geçirin. Savaş çabalarınızı stratejik düzeyde desteklemek ve belirleyici savaşlarda savaş verimliliğinizi sağlamak için taktik hedefler ve görevler gerçekleştirin.

Taktiksel avantajınızı 50'den fazla benzersiz beceri ve gerçek yaşam yeteneği ile genişletmek için birimlere savaşmak için komutanları teşvik edin ve atayın. Mühendislere TNT yükü yerleştirmeleri ve geçen düşman birimlerini patlatmaları, ekstra hasar için bağlantılı el bombaları kullanmaları, piyadeleri plak ateşiyle bastırması ve Blitzkrieg II'de tanıtılan diğer savaş tekniklerinde ustalaşmaları.

Gerçek Savaş
Filipinler, Iwo Jima, Tobruk, Moskova, Stalingrad, Ardennes - Avrupa'nın kalbinden ve Afrika'nın kumlarından Pasifik'in ölümcül orman adalarına kadar İkinci Dünya Savaşı'nın her büyük cephesinde savaşın. Görev hedefleriniz karşı saldırı ve hava savaşından gizli operasyonlara ve deniz kıyısı inişine kadar değişecektir.

“Şeytan” alev tankından Tiger II ve T-35 canavarlarına, “Sıfır” savaşçılardan V-2 balistik füzelere ve 305 mm demiryolu silahlarına kadar yüzlerce otantik silahlara erişin. Özel kuvvetlerden, elçilerden, saldırı mühendislerinden ve hatta bekçi köpeklerinden yararlanın!

Sistem Gereksinimleri

Blitzkrieg 2 Anthology için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
  • İşlemci: 2,4GHz Pentium 4 / Athlon
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128 Мб Video card GeForce 4 / Radeon 9600
  • DirectX: Version 9.0
  • Disk Alanı: 2 GB boş alan

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın