Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Black Mirror III Satın Al

Black Mirror III

Black Mirror III Cd Key Satın Al - Güvenli Alışveriş - En Ucuz - Cazip Fiyatlar - %5 İndirimli Satış

Black Mirror III Black Mirror III
Publisher: THQ Nordic
Tür: Adventure
Geliştirici: Cranberry Production
Çıkış Tarihi: 3 Apr, 2014
Black Mirror 3 PC Key

Black Mirror 3 PC Key

PC Key
%5
18.00 TL
 17.1 TL
Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Black Mirror III
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1

Sen Bu ülkenin Başına Gelmiş En Güzel şeysin Be Oyunfor <3 Senin Uygun Teslimatını Ayrı, Hızlı Teslimatını Ayrı Seviyorum.

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Black Mirror III Hakkında

Bu beğenilen korku üçlemesinin son bölümünde, Kara Ayna III, Kara Ayna II ile biten heyecan verici sonun kaldığı yerden devam ediyor.


Kısa bir süre önce, Darren Michaels uykulu bir New England kasabasında sakin bir mağaza memuru idi. İngiltere'de Willow Creek'te, işkence gören Darren, bileklerinde bilek kelepçeleri kapandığı için neredeyse hiç tepki göstermiyor. Bütün kanıtlar ona işaret ediyor ve polis ölümcül bir suçta Darren'ı birincil şüphelisi olarak tutukladı. Yoğun bir sorgulamaya maruz kaldı, ancak Darren etrafındaki olaylara uyuşuyor ve derin bir boşluğa çekildi. Sonra birkaç hafta hapsedildikten sonra Darren açıklanamaz bir şekilde serbest bırakılır.


Ama özgür değil. Darren uykusuz geceler, kabus gibi görüşler ve cinayet ve ölümün ürpertici hayali tarafından korkmaya devam ediyor.


Yalnız şimdi, Darren başına gelenleri ortaya çıkarmak ve bulutlu geçmişindeki perdeyi kaldırmak için araştırmasına devam etmek zorunda. Gerçekten ne gördü? Onun haksız kabusları gerçekten ne anlama geliyor? Onu serbest bırakmak için kefaleti yayınlayan gizemli kişi kim? Crypt'ta hangi şeytanlar bekliyor?


Bilmecelerin, gizemli sırların ve karanlık karakterlerin karışık ağının arkasında yatan sırları ararken uğursuz Siyah Ayna Kalesi'ni avlayan karanlık güçlerle yüzleşmeye geri dönün. 100'den fazla ayrıntılı ve atmosferik konumu keşfederken iki oynanabilir karakter arasında geçiş yapın; tekliften yararlanma arayışınızda 50'den fazla karakterle etkileşime geçme.

Bu destansı üçlemenin iklimsel son bölümünde cevapları bulmaya cesaret edin - çünkü Siyah Aynaya baktığınızda, bakamazsınız.

Sistem Gereksinimleri

Black Mirror III için en düşük sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
  • İşlemci: Pentium IV 1.4 GHz veya faster
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB VRAM
  • DirectX: Version 9.0
  • Disk Alanı: 2 GB boş alan
  • Ses Kartı: DX 9

Aradığınız Oyunu Hakkında Hiç Açıklama Yok? Sizde En İyi Açıklamayı Yazarak Ekleme talebinde bulunabilirsiniz. Tıklayın