Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Sims 4 Seasons
Origin Cd Key

Sims 4 Seasons

Sims 4 Seasons Satın Al

Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English

● Sims 4 DLC (ek paket ) 'dir.
● Origin CD Key olarak teslim edilir.
● Aktif edebilmeniz için hesabınızda The Sims 4 olması gereklidir.
● Dijital Ürünlerde Türk Ticaret Kanunu uyarınca iade yapılamamaktadır.
● Ürünler anlık olarak teslim edilmektedir.

Sipariş Özeti
Birim Fiyat:
260.00 TL
Adet:
1
Toplam :
260.00TL
199.90 TL
Sipariş Adeti

Etkili hava koşullarını tecrübe edin: Simlerinizin yaşamlarının her alanını etkileyen dinamik hava koşullarının ve göz alıcı mevsimlerin tadını çıkarabilir,Sıcak ve güneşli hava; rüzgarlı ve karlı hava gibi her kasabanın kendine has bir iklimi olacak ve Simlerinizin ilişkilerini, seçimlerini ve gündelik aktivitelerini etkileyebilirsiniz.Gök gürültülü fırtına yaratmak, kapanan havayı açmak ve mevsimler arasında geçiş yapmak için özel kontrolleri tamamen ayarlayabilirsiniz. Mevsimlik aktivitelerin tadını çıkarın: Yıl boyunca süren aktiviteler Simlerinizi eğlenmesi için ilginç olanaklar sunacak.Kardan adam yapabilmek için arkadaşlarınızla buluşabilir, kar melekleri oluşturabilir, paten sahasında havalı hareketler yapabilirsiniz.Çocuk havuzunda ya da fıskiyelerde serinlemek için Simlerinize yeni mayolar giydirebilirsiniz.Sonbaharda bal toplayabilir, yaprakların içinde oynayıp çocuk Simlerinize tatil ürünleri yaptırabilirsiniz. Tatilleri kutlayın: Geleneksel tatil günlerini kutlamak için evinizi renklendirebilir ve Simlerinizi bir araya getirebilirsiniz. Yeni yılı bir kutlamayla karşılayın, ”Aşk Günü” için romantik bir randevunun tadını çıkarın ya da hasat festivalinde ailenizle zaman geçirin.Bunların hepsini Sims 4 Seasons satın alarak gerçekleştirebilirsiniz.Kış Baba’nın ziyarete geldiği, her yerin dekore dildiği ve hediyelerin verildiği ”Kış Festivali”ni kaçırmamak için takviminize sürekli göz atın. Ek olarak, kendi özelleştirilmiş tatillerinizi yaratabilir ve Simlerinizin nasıl kutlayacağını seçebilirsiniz. Bahçıvanlık kariyerinizi geliştirin: Yeni ama yetenekli bir çiçek dizayncısı olarak Simler, çiçek aranjmanları yapabilir ve çeşitli yerlere sipariş götürebilir.Daha bilimsel takılan Simler ise bitkileri inceleyebilecekleri, bilimsel yazılar yayımlayabilecekleri ve hibe kazanmak için şöhret olabilecekleri botaniklik kariyerine girebilir.Siminizin tomurcuklanan yeteneklerini geliştirerek yeni becerilerin, kıyafetlerin ve kullanışlı eşyaların kilidini açabilirsiniz.

  • Yorumlar (52)
  • Ürün Açıklaması

Etkili hava koşullarını tecrübe edin:
Simlerinizin yaşamlarının her alanını etkileyen dinamik hava koşullarının ve göz alıcı mevsimlerin tadını çıkarabilir,
Sıcak ve güneşli hava; rüzgarlı ve karlı hava gibi her kasabanın kendine has bir iklimi olacak ve Simlerinizin ilişkilerini, seçimlerini ve gündelik aktivitelerini etkileyebilirsiniz.
Gök gürültülü fırtına yaratmak, kapanan havayı açmak ve mevsimler arasında geçiş yapmak için özel kontrolleri tamamen ayarlayabilirsiniz.

Mevsimlik aktivitelerin tadını çıkarın:
Yıl boyunca süren aktiviteler Simlerinizi eğlenmesi için ilginç olanaklar sunacak.
Kardan adam yapabilmek için arkadaşlarınızla buluşabilir, kar melekleri oluşturabilir, paten sahasında havalı hareketler yapabilirsiniz.
Çocuk havuzunda ya da fıskiyelerde serinlemek için Simlerinize yeni mayolar giydirebilirsiniz.
Sonbaharda bal toplayabilir, yaprakların içinde oynayıp çocuk Simlerinize tatil ürünleri yaptırabilirsiniz.

Tatilleri kutlayın:
Geleneksel tatil günlerini kutlamak için evinizi renklendirebilir ve Simlerinizi bir araya getirebilirsiniz.
Yeni yılı bir kutlamayla karşılayın, ”Aşk Günü” için romantik bir randevunun tadını çıkarın ya da hasat festivalinde ailenizle zaman geçirin.
Bunların hepsini Sims 4 Seasons satın alarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kış Baba’nın ziyarete geldiği, her yerin dekore dildiği ve hediyelerin verildiği ”Kış Festivali”ni kaçırmamak
için takviminize sürekli göz atın.
Ek olarak, kendi özelleştirilmiş tatillerinizi yaratabilir ve Simlerinizin nasıl kutlayacağını seçebilirsiniz.

Bahçıvanlık kariyerinizi geliştirin:
Yeni ama yetenekli bir çiçek dizayncısı olarak Simler, çiçek aranjmanları yapabilir ve çeşitli yerlere sipariş
götürebilir.
Daha bilimsel takılan Simler ise bitkileri inceleyebilecekleri, bilimsel yazılar yayımlayabilecekleri ve hibe kazanmak için şöhret olabilecekleri botaniklik kariyerine girebilir.
Siminizin tomurcuklanan yeteneklerini geliştirerek yeni becerilerin, kıyafetlerin ve kullanışlı eşyaların kilidini açabilirsiniz.

Canlı Destek