Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Sims 4 Cats and Dogs DLC
Cats and Dogs Origin Cd Key

Sims 4 Cats and Dogs Origin Cd Key

Sims 4 Cats and Dogs Satın Al

Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English

● Sims 4 DLC (ek paket ) 'dir.
● Origin CD Key olarak teslim edilir.
● Aktif edebilmeniz için hesabınızda The Sims 4 olması gereklidir.
● Dijital Ürünlerde Türk Ticaret Kanunu uyarınca iade yapılamamaktadır.
● Ürünler anlık olarak teslim edilmektedir.

Sipariş Özeti
Birim Fiyat:
260.00 TL
Adet:
1
Toplam :
260.00TL
234 TL
Sipariş Adeti

The Sims 4 Cats & Dog DLC ( Ek Paket ) Özellikleri Kedi ve Köpek Yaratma:Pet yaratma özelliği sayesinde Simleriniz’in kedilerini ve köpeklerini kişileştirebilirsiniz. Hazır halde bulunan birçok türden birini seçerek onlara eşsiz kişisel özellikler verebilir ve yaşam biçimlerini direkt olarak etkileyebilirsiniz.Kedilerin ve köpeklerin derilerinin çok daha gerçekçi olması, çok daha süslü olması ya da tıpkı hayalinizdeki gibi olması için onları özgün desenler ile donatabilirsiniz.Ayrıca, ilk defa hayvanlarınızın görünüşlerini kıyafetler ve aksesuarlar ile çok daha kişilikli hale getirebilirsiniz. Hayvanlarınızla bağ kurma: Tüylü arkadaşlarımızın, Simlerinizin hayatına getirdiği arkadaşlık hissine ve mutluluğa ortak olabilirsiniz.Kedilerin ve köpeklerin kendi beyinleri bulunmaktadır ve Simlerle gündelik etkileşimlerine göre özel dostluk kurmaktadırlar. Simleriniz, her biri birbirinden farklı ama bazen de garip davranışlar sergileyen hayvanlarına göz kulak olabilir ve onlarla oyunlar oynayabilir. Bir veteriner olarak klinik açma : Bir veteriner kliniği inşa edebilir, işe ilgili elemanlar alarak kasabanın en iyi hayvan doktoru olarak kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.Simleriniz hastalıkları tespit edebilir, kritik ameliyatlara girerek hayvanların şifa kaynağı olabilir ya da pirelenme ya da o tarz klasik hastalıkları basit tedavi yöntemleriyle ortadan kaldırabilir. Brindleton Bay’i keşfedin:Simlerinizin ve hayvanlarınız açık hava aktivitelerini doyasıya tadabileceği yeni kasaba olan Brindleton Bay’in kıyı şeritlerini keşfedebilirsiniz. Liman yakınlarında yakala-gel oynayabilir, deniz fenerinin etrafında yürüyüşe çıkabilir, ya da hayvansever kişilerle tanışmak ve bir engelli parkur kurmak için parka gidebilirsiniz. Ayrıca Simlerinizin sahiplenebileceği sokak hayvanlarını da unutmayınız.

  • Yorumlar (53)
  • Ürün Açıklaması

The Sims 4 Cats & Dog DLC ( Ek Paket ) Özellikleri

Kedi ve Köpek Yaratma:
Pet yaratma özelliği sayesinde Simleriniz’in kedilerini ve köpeklerini kişileştirebilirsiniz.
Hazır halde bulunan birçok türden birini seçerek onlara eşsiz kişisel özellikler verebilir ve yaşam biçimlerini direkt olarak etkileyebilirsiniz.
Kedilerin ve köpeklerin derilerinin çok daha gerçekçi olması, çok daha süslü olması ya da tıpkı hayalinizdeki gibi olması için onları özgün desenler ile donatabilirsiniz.
Ayrıca, ilk defa hayvanlarınızın görünüşlerini kıyafetler ve aksesuarlar ile çok daha kişilikli hale getirebilirsiniz.

Hayvanlarınızla bağ kurma:
Tüylü arkadaşlarımızın, Simlerinizin hayatına getirdiği arkadaşlık hissine ve mutluluğa ortak olabilirsiniz.
Kedilerin ve köpeklerin kendi beyinleri bulunmaktadır ve Simlerle gündelik etkileşimlerine göre özel dostluk kurmaktadırlar.
Simleriniz, her biri birbirinden farklı ama bazen de garip davranışlar sergileyen hayvanlarına göz kulak olabilir ve onlarla oyunlar oynayabilir.

Bir veteriner olarak klinik açma :
Bir veteriner kliniği inşa edebilir, işe ilgili elemanlar alarak kasabanın en iyi hayvan doktoru olarak kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.
Simleriniz hastalıkları tespit edebilir, kritik ameliyatlara girerek hayvanların şifa kaynağı olabilir ya da pirelenme ya da o tarz klasik hastalıkları basit tedavi yöntemleriyle
ortadan kaldırabilir.

Brindleton Bay’i keşfedin:
Simlerinizin ve hayvanlarınız açık hava aktivitelerini doyasıya tadabileceği yeni kasaba olan Brindleton Bay’in kıyı şeritlerini keşfedebilirsiniz.
Liman yakınlarında yakala-gel oynayabilir, deniz fenerinin etrafında yürüyüşe çıkabilir, ya da hayvansever kişilerle tanışmak ve bir engelli parkur
kurmak için parka gidebilirsiniz. Ayrıca Simlerinizin sahiplenebileceği sokak hayvanlarını da unutmayınız.

Canlı Destek