Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Zumas Revenge Origin Key

Zumas Revenge Origin Key

Açıklama

Zumas Revenge Origin KeyKarşı konulmaz bir güç, korkusuz kurbağamızı, Zuma'nın çirkin yaratık aksiyonunun şaşırtıcı yollarla geliştiği bir adaya götürdü ... ama kötü ruhlar ve zorlu tilki patronları toprağı yönetiyor! Ölümcül top akışını yok etmek için taş küreler atarak adanın öfkesinden kurtulun. Keskin kalarak ve gizli tuzaklardan kaçınarak 60'ın üzerinde seviyeyi fethedin. Akıllı çekimler için kaydırın ve zıplayın; egzotik bonuslar için hedefleri vurmak; yeni güç toplarını patlatmak; altı heybetli tilki boss'uyla savaş ve çevik amfibisini dört yeni oyun modunda zafere götür! Tehlikeli tuzaklara yenilir misin, yoksa bu PopCap top patlatma yarışmasında ormanı evcilleştirebilir misin?

Zumas Revenge Origin Key

Karşı konulmaz bir güç, korkusuz kurbağamızı, Zuma'nın çirkin yaratık aksiyonunun şaşırtıcı yollarla geliştiği bir adaya götürdü ... ama kötü ruhlar ve zorlu tilki patronları toprağı yönetiyor! Ölümcül top akışını yok etmek için taş küreler atarak adanın öfkesinden kurtulun. Keskin kalarak ve gizli tuzaklardan kaçınarak 60'ın üzerinde seviyeyi fethedin. Akıllı çekimler için kaydırın ve zıplayın; egzotik bonuslar için hedefleri vurmak; yeni güç toplarını patlatmak; altı heybetli tilki boss'uyla savaş ve çevik amfibisini dört yeni oyun modunda zafere götür! Tehlikeli tuzaklara yenilir misin, yoksa bu PopCap top patlatma yarışmasında ormanı evcilleştirebilir misin?

Zumas Revenge Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Zumas Revenge Origin Key

Zumas Revenge Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
43.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (2)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Zumas Revenge Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
2
Atilla Erdoğmuş
Zumas Revenge Origin Key İsimli Ürüne Yorum Yaptı.
09.09.2019
09/09/2019

Bir Zuma Efsanesi, Gerçekten Efsane... Origin Arşivi Yapıyorum Ha Gayret Az Kaldı

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5
Orçun şengil
03.09.2019
03/09/2019

çok Orjinal Bi Oyun Ya Tam Bir Fenomen Hala Oynarım

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Zumas Revenge Origin Nasıl Satın Alabilirim?Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Zumas Revenge Origin ‘teslim alırsınız .Mobil ödeme veya taksitle Peggle Zumas Revenge Origin satın alınır mı?Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Zumas Revenge Origin Satın Al yapabilirsiniz

Zumas Revenge Origin Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Zumas Revenge Origin ‘teslim alırsınız .

Mobil ödeme veya taksitle Peggle Zumas Revenge Origin satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Zumas Revenge Origin Satın Al yapabilirsiniz

Canlı Destek