Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
UNRAVEL 2 Origin Key

UNRAVEL 2 Origin Key

Açıklama

UNRAVEL 2 Origin Key Unravel Coldwood tarafından geliştirilen, EA Games tarafından yayınlanan bulmaca yapılı bir platform oyunudur. E3 2018’den Yılın Aile Oyunu Ödülü ile ayrılan Unravel 2’de kendinize ait bir Yarny yaratıp sonrasında oyunu tek ya da ikili bir şekilde oynayabilir ve aynı zamanda seyahat ederken dostluk maceranızın da kahramanı olabilirsiniz. Bu yolculukta geçireceğiniz süre boyunca dünyasındaki doğası ve karşınıza çıkan zorluklarda çözeceğiniz bulmaca yapısıyla ön planda olan grafik yapısından etkilenecek, asla yalnız olmayacaksınız. Unravel 2 Origin Key satın al işleminin ardından 10 saat süren oynamaya doyamayacağınız bulmacalar ile karşılaşacaksınız. Üstelik bununla da sınırlı olmayan Unravel 2, size bütüyle bir co-op mücadeleyi sunmaktadır.

UNRAVEL 2 Origin Key

Unravel Coldwood tarafından geliştirilen, EA Games tarafından yayınlanan bulmaca yapılı bir platform oyunudur. E3 2018’den Yılın Aile Oyunu Ödülü ile ayrılan Unravel 2’de kendinize ait bir Yarny yaratıp sonrasında oyunu tek ya da ikili bir şekilde oynayabilir ve aynı zamanda seyahat ederken dostluk maceranızın da kahramanı olabilirsiniz. Bu yolculukta geçireceğiniz süre boyunca dünyasındaki doğası ve karşınıza çıkan zorluklarda çözeceğiniz bulmaca yapısıyla ön planda olan grafik yapısından etkilenecek, asla yalnız olmayacaksınız. Unravel 2 Origin Key satın al işleminin ardından 10 saat süren oynamaya doyamayacağınız bulmacalar ile karşılaşacaksınız. Üstelik bununla da sınırlı olmayan Unravel 2, size bütüyle bir co-op mücadeleyi sunmaktadır.

Unravel 2 Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Unravel 2 Origin Key

Unravel 2 Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
202.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
UNRAVEL 2 Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Tamer Yuvalı
04.09.2019
04/09/2019

Güzel Bir Bulmaca Oyunu Parasının Hakkını Sonuna Kadar Veriyor Tavisye Ederim

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Unravel Dünyası İplik karakteriniz olacak Yarny’i dilediğiniz şekilde oluşturup kişiselleştirebilirsiniz. Oyunun içerisine girdiğiniz anda birbirine iple bağlı bu karakterlerle soğuk karanlık bir ülkede hikayeye başlamaktasınız. İsterseniz tek başınıza iki Yarny ile oynayıp diğer Yarnylerle etkileşim kurarak ilerleyebilir, isterseniz de co-op modunda dostlukla bu macerayı sürüdürebilirsiniz. Tüm o bilinmez diyarlarda ve zorluklarla karşılaşırken yalnız olmayışınız sizin korkusuzca ilerlemenizi sağlayıp umutla dolu bir inanç duygusuyla tüm görevlerin üstesinden gelmeniz için gereken gücü arkadaşlığınız sayesinde elde edeceksiniz. İskandinavya’da yer alan gerçek mekanlardan esinlenerek yaratılan güçlü grafiklerinde, doğayla iç içe ilerlerken herşeyi karakteriniz Yarny’nin gözünden göreceksiniz. Oldukça dost canlısı karakterlerle, sevgi ve dayanışma dolu ilişkiler kurup tüm verilen görevleri yerine getirmek ise sizde başarı duygunuzu güçlendirecektir. UNRAVEL 2 Origin Key satın al ve ailenle ya da arkadaşlarınla birlikte oynayabileceğin keyifli bir oyuna sahip ol! Kıvılcımları kovalarken dünyasına dalacağınız bir hikayede havada sallanacak, duvarlarda zıplayacak, yüzecek ve görevleri profesyonel bir iş birliği ile yerine getireceksiniz. Unravel 2’nin En Önemli Farkı Serinin ilkinde oyunun tek oyuncuyla süren akışı, oyununcuların izlemesine dayalı bir yapı oluşturuyordu.  Tek oyunculu olmasına karşın insanların paylaşımlarına kayıtsız kalamayan oyunun yapımcıları bu sefer  Unravel 2’de Yarny’i çoğaltarak oyunun akışını bozmadan bu bulmacayı yalnız tamamlamayan, tüm görevleri iş birliğinde paylaşan birbirine bağlı iki karakter yani yol arkadaşı yaratmışlardır. Eklenen co-op ile bütün oyunu yalnız oynamayışınız Unravel 2’ye farkındalık kazandıran tek özellik değildir. Bu görülmemiş İskandinav mekanlara özgü yine kendi müziklerinden oluşan yapısı oyun içerisinde bazı anlarda sizi ürkütecek, bazı anlarda ise daha fazla derine inmenizi de sağlayacaktır. Unravel 2 Origin Key Nasıl Satın Alabilirim? Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Unravel 2 Origin teslim alırsınız. Mobil ödeme veya taksitle Unravel 2 Origin satın alınır mı? Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile Unravel 2 Origin Satın Al yapabilirsiniz. Unravel 2 için sistem gereksinimleri nelerdir? Minimum Sistem Gereksinimleri *İşlemci: Intel i3 2120 3.3GHz veya AMD FX 4350 4.2 GHz*İşletim Sistemleri:Win.7/ 8.1/ 10 64-Bit*RAM: 4 GB*Ekran Kartı: AMD Radeon R7 250X veya NVIDIA GTX 650Ti*Sabit Disk Alanı: 8GB*DirectX: 11   Önerilen Sistem Gereksinimleri *İşlemci: Intel i5 2300 2.8 GHz/ AMD FX 61003.3 GHz*İşletim Sistemi: Win.7/ 8.1/ 10 64-Bit*RAM: 6 GB*Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270/NVIDIA GTX 670*Sabit Disk Alanı: 8GB*DirectX: 11

Unravel Dünyası

İplik karakteriniz olacak Yarny’i dilediğiniz şekilde oluşturup kişiselleştirebilirsiniz. Oyunun içerisine girdiğiniz anda birbirine iple bağlı bu karakterlerle soğuk karanlık bir ülkede hikayeye başlamaktasınız. İsterseniz tek başınıza iki Yarny ile oynayıp diğer Yarnylerle etkileşim kurarak ilerleyebilir, isterseniz de co-op modunda dostlukla bu macerayı sürüdürebilirsiniz. Tüm o bilinmez diyarlarda ve zorluklarla karşılaşırken yalnız olmayışınız sizin korkusuzca ilerlemenizi sağlayıp umutla dolu bir inanç duygusuyla tüm görevlerin üstesinden gelmeniz için gereken gücü arkadaşlığınız sayesinde elde edeceksiniz. İskandinavya’da yer alan gerçek mekanlardan esinlenerek yaratılan güçlü grafiklerinde, doğayla iç içe ilerlerken herşeyi karakteriniz Yarny’nin gözünden göreceksiniz.

Oldukça dost canlısı karakterlerle, sevgi ve dayanışma dolu ilişkiler kurup tüm verilen görevleri yerine getirmek ise sizde başarı duygunuzu güçlendirecektir. UNRAVEL 2 Origin Key satın al ve ailenle ya da arkadaşlarınla birlikte oynayabileceğin keyifli bir oyuna sahip ol!

Kıvılcımları kovalarken dünyasına dalacağınız bir hikayede havada sallanacak, duvarlarda zıplayacak, yüzecek ve görevleri profesyonel bir iş birliği ile yerine getireceksiniz.


Unravel 2’nin En Önemli Farkı

Serinin ilkinde oyunun tek oyuncuyla süren akışı, oyununcuların izlemesine dayalı bir yapı oluşturuyordu.  Tek oyunculu olmasına karşın insanların paylaşımlarına kayıtsız kalamayan oyunun yapımcıları bu sefer  Unravel 2’de Yarny’i çoğaltarak oyunun akışını bozmadan bu bulmacayı yalnız tamamlamayan, tüm görevleri iş birliğinde paylaşan birbirine bağlı iki karakter yani yol arkadaşı yaratmışlardır. Eklenen co-op ile bütün oyunu yalnız oynamayışınız Unravel 2’ye farkındalık kazandıran tek özellik değildir. Bu görülmemiş İskandinav mekanlara özgü yine kendi müziklerinden oluşan yapısı oyun içerisinde bazı anlarda sizi ürkütecek, bazı anlarda ise daha fazla derine inmenizi de sağlayacaktır.

Unravel 2 Origin Key Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Unravel 2 Origin teslim alırsınız.


Mobil ödeme veya taksitle Unravel 2 Origin satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile Unravel 2 Origin Satın Al yapabilirsiniz.


Unravel 2 için sistem gereksinimleri nelerdir?


Minimum Sistem Gereksinimleri

*İşlemci: Intel i3 2120 3.3GHz veya AMD FX 4350 4.2 GHz
*İşletim Sistemleri:Win.7/ 8.1/ 10 64-Bit
*RAM: 4 GB
*Ekran Kartı: AMD Radeon R7 250X veya NVIDIA GTX 650Ti
*Sabit Disk Alanı: 8GB
*DirectX: 11

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

*İşlemci: Intel i5 2300 2.8 GHz/ AMD FX 61003.3 GHz
*İşletim Sistemi: Win.7/ 8.1/ 10 64-Bit
*RAM: 6 GB
*Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270/NVIDIA GTX 670
*Sabit Disk Alanı: 8GB
*DirectX: 11

Canlı Destek