Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Syndicate Origin Key

Syndicate Origin Key

Açıklama

Syndicate Origin KeyElectronic Arts tarafından yayınlanan, Cyberpunk first-person (FPS) shooter video oyunudur.İş dünyası, Amerika pazarını kontrol etmek için tamamen geniş bir savaşta dünyanın en büyük mega şirketi için en gelişmiş yonga ile geliştirilmiş prototip aracısı olduğunuz Syndicate'teki savaş.2069 - Artık politikacılar tarafından yönetilmeyen dünya, Syndicates (Sendikacılar) olarak bilinen megacorporasyonların kontrol ettiği bölgelere ayrılıyor. Bu Sendikalar, tüketicinin dijital dünya ile nasıl etkileşimde bulunduğunu devrim yarattı. Tüketici artık dünyanın verilerine erişmek ve teknolojilerini kontrol etmek için bir cihaza ihtiyaç duymuyor, bunu göz açıp kapayana kadar nöral çip implantı ile yapabiliyorlar. Siviller “çip” olmak için akın ettiler ve seçtikleri Syndicates sunduğu her şeyin tadını çıkardılar; konut, sağlık, bankacılık, sigorta, eğitim, eğlence ve meslekler. Bir paket tamamlandı. Tam bir yaşam tarzı. Buna karşılık, Sendikalar, birey ve davranışları üzerinde benzeri görülmemiş bir içgörü ve kontrol kazandılar. Az hükümet gözetimi ile, iş savaş haline geldi. Sendikalar pazarın üstünlüğü için hiçbir şey bırakmayacak. Bu savaşın ön saflarında Ajanlar, Syndicate'in biyo-mühendislik ve talaş artırıcı uygulayıcıları var. Kablolu dünyadaki düşmanları, silahları ve etrafını saran çevre dahil her şeyi kırabilir, onları dünyadaki en verimli ve ölümcül teknolojik silahlar haline getirir.

Syndicate Origin Key

Electronic Arts tarafından yayınlanan, Cyberpunk first-person (FPS) shooter video oyunudur.

İş dünyası, Amerika pazarını kontrol etmek için tamamen geniş bir savaşta dünyanın en büyük mega şirketi için en gelişmiş yonga ile geliştirilmiş prototip aracısı olduğunuz Syndicate'teki savaş.

2069 - Artık politikacılar tarafından yönetilmeyen dünya, Syndicates (Sendikacılar) olarak bilinen megacorporasyonların kontrol ettiği bölgelere ayrılıyor. Bu Sendikalar, tüketicinin dijital dünya ile nasıl etkileşimde bulunduğunu devrim yarattı. Tüketici artık dünyanın verilerine erişmek ve teknolojilerini kontrol etmek için bir cihaza ihtiyaç duymuyor, bunu göz açıp kapayana kadar nöral çip implantı ile yapabiliyorlar. Siviller “çip” olmak için akın ettiler ve seçtikleri Syndicates sunduğu her şeyin tadını çıkardılar; konut, sağlık, bankacılık, sigorta, eğitim, eğlence ve meslekler. Bir paket tamamlandı. Tam bir yaşam tarzı. Buna karşılık, Sendikalar, birey ve davranışları üzerinde benzeri görülmemiş bir içgörü ve kontrol kazandılar. Az hükümet gözetimi ile, iş savaş haline geldi. Sendikalar pazarın üstünlüğü için hiçbir şey bırakmayacak. Bu savaşın ön saflarında Ajanlar, Syndicate'in biyo-mühendislik ve talaş artırıcı uygulayıcıları var. Kablolu dünyadaki düşmanları, silahları ve etrafını saran çevre dahil her şeyi kırabilir, onları dünyadaki en verimli ve ölümcül teknolojik silahlar haline getirir.

Syndicate Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Syndicate Origin Key

Syndicate Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
%5 İndirim 85.5 TL
90.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (3)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Syndicate Origin Key
Mükemmel
(67 )
%67
Çok İyi
(33)
%33
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
4.7
4.7
3
Yaşar Demir
11.11.2019
11/11/2019

Her Zaman Olduğu Gibi Hızlı Ve Güvenilir. Mükemmel Bir Site Bu Oyunfor.

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
4 5
Osman Kemal
11.11.2019
11/11/2019

Işlem Hızı Olsun, Yardım Olsun On Numara. Herşeyi Kaliteli Sitenin. Bravo Oyunfor.

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5
şemsi Nergüz
Syndicate Origin Key İsimli Ürüne Yorum Yaptı.
04.09.2019
04/09/2019

Hastayım Bu Oyuna Bilim Kurgu Seviyorsanız Eksiği Yok Fazlası Var

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Syndicate Origin Nasıl Satın Alabilirim?Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Syndicate Origin ‘ teslim alırsınız .Mobil ödeme veya taksitle Syndicate Origin satın alınır mı?Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile Syndicate Origin Satın Al yapabilirsiniz

Syndicate Origin Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Syndicate Origin ‘ teslim alırsınız .

Mobil ödeme veya taksitle Syndicate Origin satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile Syndicate Origin Satın Al yapabilirsiniz

Canlı Destek