Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Peggle Origin Key

Peggle Origin Key

Açıklama

Peggle Origin KeyPeggle Ustası olmak ister misin? En iyi atışını yap! Extreme Fever'ı elde etmek için turuncu mandalları vurun ve temizleyin, çünkü tuhaf 10 öğretmen Peggle'ın üstünlüğünü kazanmanıza yardımcı olur. 55 seviye ele geçirin ve Adventure modunda 10 Magic Powers'ı ele geçirin ... ve eğlence daha yeni başlıyor! Bonus puanları ve haftalarca gülümseyeceğiniz stil çekimlerini geliştirirken 75 zorluk ile yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarın. Düello modunda arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı yüzleşin. Bu, msnbc.com'un "Tüm zamanların en iyi 5 bağımlılık yapan video oyunlarından biri!

Peggle Origin Key

Peggle Ustası olmak ister misin? En iyi atışını yap! Extreme Fever'ı elde etmek için turuncu mandalları vurun ve temizleyin, çünkü tuhaf 10 öğretmen Peggle'ın üstünlüğünü kazanmanıza yardımcı olur. 55 seviye ele geçirin ve Adventure modunda 10 Magic Powers'ı ele geçirin ... ve eğlence daha yeni başlıyor!

Bonus puanları ve haftalarca gülümseyeceğiniz stil çekimlerini geliştirirken 75 zorluk ile yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarın. Düello modunda arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı yüzleşin. Bu, msnbc.com'un "Tüm zamanların en iyi 5 bağımlılık yapan video oyunlarından biri!

Peggle Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Peggle Origin Key

Peggle Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
43.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Peggle Origin Key
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Peggle Origin Key Nasıl Aktif Ederim ? Üyeliğiniz Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz Peggle Origin Key Origin.com üzerinden aktif edebilirsinizPeggle Origin Key Nasıl Satın Alabilirim?Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Peggle Origin Key ‘ i digital kod olarak  teslim alırsınız .Mobil ödeme veya taksitle Peggle Origin Key satın alınır mı?Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile Peggle Origin Key Satın Al yapabilirsiniz

Peggle Origin Key Nasıl Aktif Ederim ?

Üyeliğiniz Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz Peggle Origin Key Origin.com üzerinden aktif edebilirsiniz

Peggle Origin Key Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Peggle Origin Key ‘ i digital kod olarak  teslim alırsınız .

Mobil ödeme veya taksitle Peggle Origin Key satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile Peggle Origin Key Satın Al yapabilirsiniz

Canlı Destek