Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Peggle Nights Origin Key

Peggle Nights Origin Key

Açıklama

Peggle Nights Origin KeyKazma olayının bir sonraki bölümünü PopCap'tan oyna! 60 mandalın portakal rendesini çekin ve temizleyin, hayal manzarası seviyesinden çıkın ve Extreme Fever zaferi ile güneşlenin. Peggle Masters’ın egolarını değiştirin ve 11 Magic Powers’ı kullanın, ardından nihai Peggle testini deneyin - 60 Grand Master mücadelesi! Eğlence burada bitmiyor. Quick Play modunda beyin molası verin, Duel'de arkadaşlarınızla veya bilgisayarla rekabet edin ve indirilebilir Bonus Seviyeleri ile eyleme ekleyin. Ayrıca, Peggle cesaretini Anında Tekrar ve Trophy Room ile kutlayabilirsin!

Peggle Nights Origin Key

Kazma olayının bir sonraki bölümünü PopCap'tan oyna! 60 mandalın portakal rendesini çekin ve temizleyin, hayal manzarası seviyesinden çıkın ve Extreme Fever zaferi ile güneşlenin. Peggle Masters’ın egolarını değiştirin ve 11 Magic Powers’ı kullanın, ardından nihai Peggle testini deneyin - 60 Grand Master mücadelesi!

Eğlence burada bitmiyor. Quick Play modunda beyin molası verin, Duel'de arkadaşlarınızla veya bilgisayarla rekabet edin ve indirilebilir Bonus Seviyeleri ile eyleme ekleyin. Ayrıca, Peggle cesaretini Anında Tekrar ve Trophy Room ile kutlayabilirsin!

Peggle Nights Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Peggle Nights Origin Key

Peggle Nights Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
%5 İndirim 47.98 TL
50.50 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Peggle Nights Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Zühtü Ekşi
Peggle Nights Origin Key İsimli Ürüne Yorum Yaptı.
03.09.2019
03/09/2019

Satın Aldığım Gibi Teslim Almam Bir Oldu Be Ne Hız Arkadaşım şaştım Kaldım

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Peggle Nights Origin Nasıl Satın Alabilirim?Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Peggle Nights Origin  teslim alırsınız .Mobil ödeme veya taksitle Peggle Nights Origin satın alınır mı?Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Peggle Nights Origin Satın Al yapabilirsiniz

Peggle Nights Origin Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Peggle Nights Origin  teslim alırsınız .

Mobil ödeme veya taksitle Peggle Nights Origin satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Peggle Nights Origin Satın Al yapabilirsiniz

Canlı Destek