Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Mysims Origin Key

Mysims Origin Key

Açıklama

Mysims Origin KeyMahallenizde dolaşan o parlak gözlü, engelli karakterler kimlerdir?  Böyle iyi kalpli bir birey olduğunuz için, belediye başkanının bazı yaşamı hayata geçirmesine yardım etmeye karar veriyorsunuz. Ayrıca, aşağıdayken sevimli bir Sim atamazsın, değil mi? Orijinal Sims oyunlarında olduğu gibi, karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Ancak, onunla ilgilenmek için endişelenmenize gerek yok. MySims yemek veya uyku gerektirmez. Bunun yerine oyun, farklı yapıları ve işletmeleri kurmaktan sorumlu olduğunuz SimCity tarzını takip ediyor. Çiçekçiler, restoranlar ve bu çılgın bilim adamı için ürpertici laboratuvarlar yaratırken hayal gücünüzü vahşi hale getirin. Kasabaya daha fazla işletme eklerken, yaratıcı lensiniz keskinleşiyor. Kasabanın tasarımını, diğer Sims'lerin kullanacağı mobilyaların altına alın.

Mysims Origin Key

Mahallenizde dolaşan o parlak gözlü, engelli karakterler kimlerdir?  Böyle iyi kalpli bir birey olduğunuz için, belediye başkanının bazı yaşamı hayata geçirmesine yardım etmeye karar veriyorsunuz. Ayrıca, aşağıdayken sevimli bir Sim atamazsın, değil mi? Orijinal Sims oyunlarında olduğu gibi, karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Ancak, onunla ilgilenmek için endişelenmenize gerek yok. MySims yemek veya uyku gerektirmez. Bunun yerine oyun, farklı yapıları ve işletmeleri kurmaktan sorumlu olduğunuz SimCity tarzını takip ediyor. Çiçekçiler, restoranlar ve bu çılgın bilim adamı için ürpertici laboratuvarlar yaratırken hayal gücünüzü vahşi hale getirin. Kasabaya daha fazla işletme eklerken, yaratıcı lensiniz keskinleşiyor. Kasabanın tasarımını, diğer Sims'lerin kullanacağı mobilyaların altına alın.

Mysims Origin Key PC Origin Key Satın Al
Mysims Origin Key

Mysims Origin Key

PC Origin Key
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
%5 İndirim 61.75 TL
65.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Mysims Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Efe Karanisoğlu
03.09.2019
03/09/2019

Bilen Bilir Harika Zevkli Bir Oyun Fiyatı Da Uygun

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Mysims Origin Key Nasıl Aktif Ederim ? Üyeliğiniz Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz Mysims Origin Key Origin.com üzerinden aktif edebilirsinizMysims Origin Key Nasıl Satın Alabilirim?Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Mysims Origin Key ‘ i digital kod olarak  teslim alırsınız .Mobil ödeme veya taksitle Mysims Origin Key satın alınır mı?Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Mysims Origin Key Satın Al yapabilirsiniz

Mysims Origin Key Nasıl Aktif Ederim ?

Üyeliğiniz Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz Mysims Origin Key Origin.com üzerinden aktif edebilirsiniz

Mysims Origin Key Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız Mysims Origin Key ‘ i digital kod olarak  teslim alırsınız .

Mobil ödeme veya taksitle Mysims Origin Key satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Mysims Origin Key Satın Al yapabilirsiniz

Canlı Destek