Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
It Takes Two PC Origin Key

It Takes Two PC Origin Key

Açıklama

It Takes Two PC Origin Key İndirimli Fiyatlarla Oyunfor.com'da

EA Games’in yayıncılığını yaptığı It Takes Two, ikili co-op mücadelede en çok keyif alacağınız oyundur. Daha önce BAFTA Ödülü kazanmış A Way Out oyununun yaratıcısı tarafından tasarlanmıştır.  26 Mart 2021 tarihinden itibaren Discover It Takes Two oyununu bir arkadaşınızı oyuna davet ederek Friend’s Pass ile  ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunfor.com üzerinden It Takes Two avantajlı fiyatlarla anında teslim alın. 

It Takes Two PC Origin Key PC Online Aktivasyon Key Satın Al
It Takes Two PC Origin Key

It Takes Two PC Origin Key

PC Online Aktivasyon Key
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
416.02 TL
  Detay
 • Ürün Açıklaması
 • Yorumlar (0)
 • It Takes Two Nasıl Aktif Edilir
It Takes Two PC Origin Key
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

It Takes Two’da samimi bir hikayede yer alacaksınız. Karşılaşılan zorluklar sayesinde eğlenceli bir oyun sizleri Discover It Takes Two’da bekliyor.   Bir Arkadaşınızla birlikte ücretsiz oynayın! Her seferinde farklı ve beklenmedik zorluklarla karşılacağınız It Takes Two’da Cody ve May olarak arkadaşınızla birlikte oynayacağınız bu oyunda bol kahkaha sizi bekliyor. Hemen teslim It Takes Two satın alın, avantajlı fiyatlarla sahip olun. Bir arkadaşınızı Friends Pass ile oyuna davet edin. Tamamen iki kişi için oluşturulmuş heyecan verici bir macerayı deneyimleyin. Kanepe veya bölünmüş ekranda oynatma özelliğine sahip çevrimiçi iş birliği arasında seçim yapın. Ve ilerlemenin tek yolunun birlikte çalışmak olduğunu unutmayın. Sürekli değişen zorluklara karşı kendinizi hazırlayın. It Takes Two'da Ne ile Karşılayacağınızı Asla Bilemezsiniz Elektrikli süpürgelerle mücadeleden bir sonraki bölümde aşk gurularına kadar ne ile karşılacağınızı bilemezsiniz. Değişen zorlukların üstünden bir arkadaşınız ile birlikte gelebilirsiniz. Tarz değiştiren zorluklar ve her seviyede ustalaşmak için  yeni karakter yetenekleriyle doludur. Etkileşimli hikaye anlatının sınırlarını zorlayan It Takes Two’da eğlenceli co-op mücadelenin tadını çıkartın. Karşılaşılan zorluklarda dokunaklı ve samimi hikayenin içinde yer alacaksınız. Cody ve May’e farklılıklarının üstesinden nasıl gelineceğini öğrenmeleri için yardım edin. Çok çeşitli tuhaf ve sevimli karakterlerle tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve değer vereceğiniz bir maceraya atılın. It Takes Two PC Origin Key sistem gereksinimleri nelerdir?   Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 64-bit veya Windows 10/ 64 Bit İşlemci : AMD (FX) 6100 Bellek: 8GB Grafik Kartı: AMD R7 260X/ Nvidia GTX 660 DirectX: 11 veya eş değeri İnternet: 256 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı Sabit Disk Alanı: 50 GB   Önerilen Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 8.1/ 64-bit veya Windows 10/ 64-bit İşlemci: AMD Ryzen 31300X/  Intel Core i5 3570K Bellek: 16 GB Grafik Kartı: AMD R9 290X/ Nvidia GTX 980 Direct X: 11 veya eş değeri İnternet: 256 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı. Sabit Disk alanı: 50 GB   It Takes Two Origin PC key nasıl yüklenir? It Takes Two Origin PC Key online aktivasyon ürünüdür. Origin hesabınıza bağlı olarak direkt aktif edilir.

It Takes Two’da samimi bir hikayede yer alacaksınız. Karşılaşılan zorluklar sayesinde eğlenceli bir oyun sizleri Discover It Takes Two’da bekliyor.

 

Bir Arkadaşınızla birlikte ücretsiz oynayın!

Her seferinde farklı ve beklenmedik zorluklarla karşılacağınız It Takes Two’da Cody ve May olarak arkadaşınızla birlikte oynayacağınız bu oyunda bol kahkaha sizi bekliyor. Hemen teslim It Takes Two satın alın, avantajlı fiyatlarla sahip olun. Bir arkadaşınızı Friends Pass ile oyuna davet edin. Tamamen iki kişi için oluşturulmuş heyecan verici bir macerayı deneyimleyin. Kanepe veya bölünmüş ekranda oynatma özelliğine sahip çevrimiçi iş birliği arasında seçim yapın. Ve ilerlemenin tek yolunun birlikte çalışmak olduğunu unutmayın. Sürekli değişen zorluklara karşı kendinizi hazırlayın.


It Takes Two'da Ne ile Karşılayacağınızı Asla Bilemezsiniz

Elektrikli süpürgelerle mücadeleden bir sonraki bölümde aşk gurularına kadar ne ile karşılacağınızı bilemezsiniz. Değişen zorlukların üstünden bir arkadaşınız ile birlikte gelebilirsiniz. Tarz değiştiren zorluklar ve her seviyede ustalaşmak için  yeni karakter yetenekleriyle doludur. Etkileşimli hikaye anlatının sınırlarını zorlayan It Takes Two’da eğlenceli co-op mücadelenin tadını çıkartın.


Karşılaşılan zorluklarda dokunaklı ve samimi hikayenin içinde yer alacaksınız. Cody ve May’e farklılıklarının üstesinden nasıl gelineceğini öğrenmeleri için yardım edin. Çok çeşitli tuhaf ve sevimli karakterlerle tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve değer vereceğiniz bir maceraya atılın.


It Takes Two PC Origin Key sistem gereksinimleri nelerdir?

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 64-bit veya Windows 10/ 64 Bit
 • İşlemci : AMD (FX) 6100
 • Bellek: 8GB
 • Grafik Kartı: AMD R7 260X/ Nvidia GTX 660
 • DirectX: 11 veya eş değeri
 • İnternet: 256 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı
 • Sabit Disk Alanı: 50 GB

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8.1/ 64-bit veya Windows 10/ 64-bit
 • İşlemci: AMD Ryzen 31300X/  Intel Core i5 3570K
 • Bellek: 16 GB
 • Grafik Kartı: AMD R9 290X/ Nvidia GTX 980
 • Direct X: 11 veya eş değeri
 • İnternet: 256 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı.
 • Sabit Disk alanı: 50 GB

 

It Takes Two Origin PC key nasıl yüklenir?


It Takes Two Origin PC Key online aktivasyon ürünüdür. Origin hesabınıza bağlı olarak direkt aktif edilir.

Canlı Destek