Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Insaniquarium Origin Key

Insaniquarium Origin Key

Açıklama

Insaniquarium Origin Balıkları beslerken ve etrafındaki en çılgın akvaryumda uzaylılarla savaşırken vahşi arcade oyununa dal! Dost canlısı balığınızı mutlu ve yabancı davetsiz misafirlere karşı güvende tutarak harika balıklar ve renkli deniz canlıları ile renkli bir akvaryumu kontrol edin ve koruyun! Balığınızı besleyin, daha sonra daha iyi yemek, harika yeni balık türleri ve harika silahlar geliştirmek için hızla bıraktıkları paraları toplayın. Ama bu silahları acımasız dünya dışı patron hayvanlarının üzerinde kullandığından emin ol, yoksa boş bir tankta batırırsın!

Insaniquarium Origin 

Balıkları beslerken ve etrafındaki en çılgın akvaryumda uzaylılarla savaşırken vahşi arcade oyununa dal! Dost canlısı balığınızı mutlu ve yabancı davetsiz misafirlere karşı güvende tutarak harika balıklar ve renkli deniz canlıları ile renkli bir akvaryumu kontrol edin ve koruyun!

Balığınızı besleyin, daha sonra daha iyi yemek, harika yeni balık türleri ve harika silahlar geliştirmek için hızla bıraktıkları paraları toplayın. Ama bu silahları acımasız dünya dışı patron hayvanlarının üzerinde kullandığından emin ol, yoksa boş bir tankta batırırsın!

Insaniquarium Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Insaniquarium Origin Key

Insaniquarium Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
43.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Insaniquarium Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Ercan Erdoğdu
03.09.2019
03/09/2019

Bu Güzel Oyunu Bizlere Ulaştırdığınız Için çok Teşekkür Ederiz Oyunfor.com

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Insaniquarium Hakkında   Bu vahşi aksiyon hit balık kaydedin!   Balık beslerken ve en çılgın akvaryumda uzaylılarla savaşırken vahşi arcade aksiyonuna dal! Fantastik balıklar ve renkli deniz canlıları ile renkli bir akvaryumu kontrol edin ve dost canlısı balığınızı besleyip mutlu tutarak ... ve yabancı davetsiz misafirlerden koruyun!   Balıklarınızı besleyin, daha sonra daha iyi yiyeceklere, şaşırtıcı yeni balık türlerine ve harika silahlara yükseltmek için bıraktıkları paraları hızla toplayın. Ancak bu silahları tüm acımasız dünya dışı patron canavarlarında kullandığınızdan emin olun, yoksa boş bir tankta batırılırsınız!   Ürün Özellikleri:   Muhteşem balık ve deniz canlıları ile renkli akvaryum ayarı Oynamanın 4 yolu: Macera, Zamanlı, Meydan Okuma ve Sanal Tank Acımasız patron yenmek için canavarlar Gelişmiş ses efektleri ve orijinal skor Sanal tankınızı özel adlandırılmış balıkla stoklayın Kendi kişiselleştirilmiş akvaryum ekran koruyucunuzu oluşturun Posterity için yüksek puanlarınızı kaydedin

Insaniquarium Hakkında

 

Bu vahşi aksiyon hit balık kaydedin!

 

Balık beslerken ve en çılgın akvaryumda uzaylılarla savaşırken vahşi arcade aksiyonuna dal! Fantastik balıklar ve renkli deniz canlıları ile renkli bir akvaryumu kontrol edin ve dost canlısı balığınızı besleyip mutlu tutarak ... ve yabancı davetsiz misafirlerden koruyun!

 

Balıklarınızı besleyin, daha sonra daha iyi yiyeceklere, şaşırtıcı yeni balık türlerine ve harika silahlara yükseltmek için bıraktıkları paraları hızla toplayın. Ancak bu silahları tüm acımasız dünya dışı patron canavarlarında kullandığınızdan emin olun, yoksa boş bir tankta batırılırsınız!

 

Ürün Özellikleri:

 

  • Muhteşem balık ve deniz canlıları ile renkli akvaryum ayarı
  • Oynamanın 4 yolu: Macera, Zamanlı, Meydan Okuma ve Sanal Tank
  • Acımasız patron yenmek için canavarlar
  • Gelişmiş ses efektleri ve orijinal skor
  • Sanal tankınızı özel adlandırılmış balıkla stoklayın
  • Kendi kişiselleştirilmiş akvaryum ekran koruyucunuzu oluşturun
  • Posterity için yüksek puanlarınızı kaydedin
Canlı Destek