Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Escape Whisper Valley Origin Key

Escape Whisper Valley Origin Key

Açıklama

Escape Whisper Valley Origin KeyAni bir kaya kayması, terk edilmiş bir dağ köyü olan Whisper Vadisi'ne hapsoldu. Seni eve götürecek ipuçlarını bir araya getirir misin? 25 ilgi çekici yeri keşfedin ve Escape Rosecliff Island  üreticilerinin yeni gizli nesne oyununda 2.000 nesneyi izleyin. 7 mini oyun bulmacasını çözün ve yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için bir haritanın parçalarını toplayın. Her sahnede gizli kilitleri ve anahtarları bulun ve iki bonus oyun modunun kilidini açın: Sınırsız Ara ve Bul ve Gizemli Bonus Oyunu. Bugün kaçışını planla!

Escape Whisper Valley Origin Key

Ani bir kaya kayması, terk edilmiş bir dağ köyü olan Whisper Vadisi'ne hapsoldu. Seni eve götürecek ipuçlarını bir araya getirir misin?

25 ilgi çekici yeri keşfedin ve Escape Rosecliff Island  üreticilerinin yeni gizli nesne oyununda 2.000 nesneyi izleyin. 7 mini oyun bulmacasını çözün ve yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için bir haritanın parçalarını toplayın. Her sahnede gizli kilitleri ve anahtarları bulun ve iki bonus oyun modunun kilidini açın: Sınırsız Ara ve Bul ve Gizemli Bonus Oyunu. Bugün kaçışını planla!

Escape Whisper Valley Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Escape Whisper Valley Origin Key

Escape Whisper Valley Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
%5 İndirim 47.5 TL
50.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Escape Whisper Valley Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Kerim Inan
Escape Whisper Valley Origin Key İsimli Ürüne Yorum Yaptı.
04.09.2019
04/09/2019

Biraz Ingilizceniz Varsa Ve Puzzle Tarzı Bulmaca Gizem çözme Oyunlarını Seviyorsanız Muazzam Bir Oyun Teşekkür Ederiz Oyunfor Bey

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Escape Whisper Valley Hakkında   Araştırın ve Evinize Giden Yolu Bulun! Ani bir kayalık, terk edilmiş bir dağ köyü olan Whisper Vadisi'nde tuzağa düştün. Sizi eve götürecek ipuçlarını bir araya getirebilir misiniz? Escape Rosecliff Island yapımcılarının yeni gizli nesne oyununda 25 ilgi çekici yeri keşfedin ve 2.000 nesneyi takip edin. 7 mini oyun bulmacasını çözün ve evinizin yolunu bulmanıza yardımcı olacak bir haritanın parçalarını toplayın. Her sahnede gizli kilitleri ve anahtarları bulun ve iki bonus oyun modunun kilidini açın: Sınırsız Seek & Find ve bir Gizem Bonus Oyunu. Kaçışınızı bugün planlayın!   Ürün Özellikleri:   2.000'den fazla akıllıca gizli nesne bulun İpuçlarını bir araya getirmek için 25 gizemli sahneyi keşfedin Üç eğlenceli oyun modu oyna: Vadi Kaçış, Sınırsız Ara ve Bul ve gizemli bonus oyunu 7 benzersiz mini oyunu çözün: Match-3, Kelime Arama, Karo Döndürme, Blok Slayt, Yapboz ve daha fazlası Her sahnede gizli anahtarları ve kilitleri bulun ve iki bonus oyunun kilidini açın Yüksek puanı geçme için Mükemmel Arama ve arka arkaya hız bonuslarına gidin!  

Escape Whisper Valley Hakkında

 

Araştırın ve Evinize Giden Yolu Bulun!


Ani bir kayalık, terk edilmiş bir dağ köyü olan Whisper Vadisi'nde tuzağa düştün. Sizi eve götürecek ipuçlarını bir araya getirebilir misiniz?

Escape Rosecliff Island yapımcılarının yeni gizli nesne oyununda 25 ilgi çekici yeri keşfedin ve 2.000 nesneyi takip edin. 7 mini oyun bulmacasını çözün ve evinizin yolunu bulmanıza yardımcı olacak bir haritanın parçalarını toplayın. Her sahnede gizli kilitleri ve anahtarları bulun ve iki bonus oyun modunun kilidini açın: Sınırsız Seek & Find ve bir Gizem Bonus Oyunu. Kaçışınızı bugün planlayın!

 

Ürün Özellikleri:

 

  • 2.000'den fazla akıllıca gizli nesne bulun
  • İpuçlarını bir araya getirmek için 25 gizemli sahneyi keşfedin
  • Üç eğlenceli oyun modu oyna: Vadi Kaçış, Sınırsız Ara ve Bul ve gizemli bonus oyunu
  • 7 benzersiz mini oyunu çözün: Match-3, Kelime Arama, Karo Döndürme, Blok Slayt, Yapboz ve daha fazlası
  • Her sahnede gizli anahtarları ve kilitleri bulun ve iki bonus oyunun kilidini açın
  • Yüksek puanı geçme için Mükemmel Arama ve arka arkaya hız bonuslarına gidin!

 

Canlı Destek