Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Escape The Emerald Star Origin Key

Escape The Emerald Star Origin Key

Açıklama

Escape The Emerald Star Origin Emerald Star yolcu gemisinde tatil yaparken, gemiyi terkedilmiş ve dağınık halde bulmak için uyanırsınız. Yalnızsın ve denizde kayboldun. Kıyıya giden yolu bulabilir misin? 25 ilgi çekici sahnede 2.200'den fazla nesneyi bulmanız gerekecek. 7 benzersiz mini oyun bulmacasını çözün ve bir haritadaki parçaları bir araya getirerek kaçmanıza yardımcı olun. Bulursanız Her sahnede saklı tutturucular, iki bonus oyun modunun kilidini açacaksınız. Ama acele et - gemi sürükleniyor ve kaçman gerekiyor!

Escape The Emerald Star Origin 

Emerald Star
yolcu gemisinde tatil yaparken, gemiyi terkedilmiş ve dağınık halde bulmak için uyanırsınız. Yalnızsın ve denizde kayboldun. Kıyıya giden yolu bulabilir misin?

25 ilgi çekici sahnede 2.200'den fazla nesneyi bulmanız gerekecek. 7 benzersiz mini oyun bulmacasını çözün ve bir haritadaki parçaları bir araya getirerek kaçmanıza yardımcı olun. Bulursanız Her sahnede saklı tutturucular, iki bonus oyun modunun kilidini açacaksınız. Ama acele et - gemi sürükleniyor ve kaçman gerekiyor!

Escape The Emerald Star Origin Key PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Escape The Emerald Star Origin Key

Escape The Emerald Star Origin Key

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
43.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Escape The Emerald Star Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Selami Erdoğan
04.09.2019
04/09/2019

Puzzle Ve Kaçış Oyunlarını Sevenler Için Birebir çok Iyi çok

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

Escape The Emerald Star Hakkında   İpuçlarını bul, gemiden kaç!Emerald Star kruvaziyer gemisinde tatil yaparken, gemiyi terk edilmiş ve kargaşa içinde bulmak için uyanırsınız. Yalnızsın ve denizde kayboldun. Kıyıya giden yolu bulabilir misin?   25 ilgi çekici sahnede 2.200'den fazla nesneyi izlemeniz gerekecek. 7 benzersiz mini oyun bulmacasını çözün ve kaçmanıza yardımcı olmak için haritanın parçalarını bir araya getirin. Her sahnede gizli çapaları bulursanız, iki bonus oyun modunun kilidini açacaksınız. Ama acele edin - gemi sürükleniyor ve kaçmanız gerekiyor!   Ürün Özellikleri:   2.200'den fazla akıllıca gizli nesne bulun 25 gizemli gemi sahnesini keşfedin Üç eğlenceli oyun modu oyna: Emerald Star'dan Kaçış, Sınırsız Ara ve Bul ve bonus oyunu Mahjong dahil 7 benzersiz mini oyun çözün İki bonus oyunun kilidini açmak için 50 gizli çapa bulun Mükemmel Arama için gidin ve yüksek puanı geçme hız bonusları kazanmak!   Mobil ödeme veya taksitle Escape The Emerald Star Origin satın alınır mı?Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Escape The Emerald Star Origin Satın Al yapabilirsiniz

Escape The Emerald Star Hakkında

 

İpuçlarını bul, gemiden kaç!Emerald Star kruvaziyer gemisinde tatil yaparken, gemiyi terk edilmiş ve kargaşa içinde bulmak için uyanırsınız. Yalnızsın ve denizde kayboldun. Kıyıya giden yolu bulabilir misin?

 

25 ilgi çekici sahnede 2.200'den fazla nesneyi izlemeniz gerekecek. 7 benzersiz mini oyun bulmacasını çözün ve kaçmanıza yardımcı olmak için haritanın parçalarını bir araya getirin. Her sahnede gizli çapaları bulursanız, iki bonus oyun modunun kilidini açacaksınız. Ama acele edin - gemi sürükleniyor ve kaçmanız gerekiyor!

 

Ürün Özellikleri:

 

  • 2.200'den fazla akıllıca gizli nesne bulun
  • 25 gizemli gemi sahnesini keşfedin
  • Üç eğlenceli oyun modu oyna: Emerald Star'dan Kaçış, Sınırsız Ara ve Bul ve bonus oyunu
  • Mahjong dahil 7 benzersiz mini oyun çözün
  • İki bonus oyunun kilidini açmak için 50 gizli çapa bulun
  • Mükemmel Arama için gidin ve yüksek puanı geçme hız bonusları kazanmak!

 

Mobil ödeme veya taksitle Escape The Emerald Star Origin satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı Escape The Emerald Star Origin Satın Al yapabilirsiniz

Canlı Destek