Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Lords Mobile Elmas
Lords Mobile Elmas
Açıklama

Lords Mobile - Lord Mobile Elmas Satın Al

Lords Mobile, IGG tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir video oyunudur. Oyun ücretsiz oynanır ve uygulama içi satın alımlar sunar. App Annie'ye göre, oyun App Store ve Google Play'deki en büyük hasılat uygulamalarından biri. Oyunun resmi açıklaması dünyada 200 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğunu gösteriyor.

Lords Mobile Google Play 25 TRY

Lords Mobile Google Play 25 TRY

Google Play 25 TL
Platform
Google Play üzerinden aktif edilebilir.
Google Play üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
25.00 TL
  Detay
Lords Mobile Google Play 100 TRY

Lords Mobile Google Play 100 TRY

Google Play 100 TL
Platform
Google Play üzerinden aktif edilebilir.
Google Play üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
100.00 TL
  Detay
  • Yorumlar (94)
  • Ürün Açıklaması

Lords Mobile

 

IGG’in geliştirdiği ve yayınladığı Lords Mobile; çıktığı 2016 yılından itibaren 300 milyona yakın kullanıcının oynadığı çevrimiçi çok oyunculu bir strateji oyunudur. Ücretsiz olarak oynanan Lords Mobile da uygulama içi satın alımlar gerçekleştirebilir, imparatorluğunu geliştirirken gücüne güç katabilirsin.

Kahramanını seç, müttefikler kur, stratejini belirle, hedefine odaklan ve krallığını yönet!

Sende ödüllü oyun Lords Mobile dünyasına katıl, bu büyülü atmosfer yaşa! Lords Mobile Elmas satın al ve satın aldığın paketler ile bu çevirmiçi dünyada krallığını daha hızlı ilerlet!

 

 En iyi ‘Strateji Oyunu’

 

Dünyanın en çok çevrimiçi oynanan oyunlarından biri olma özelliği taşıyan Lords Mobile her yıl aldığı bir çok ödüle yenisini ekleyip ‘En iyi strateji’ oyunları arasında da ilk sırada yerini alıyor.

Her geçen yıl bir çok kullanıcının dahil olduğu Lords Mobile da şuan aktif kullanıcı 290 milyondan fazladır. Oyuna girdiğin ilk anda kahramanını seçip yeni arkadaşlar edinerek bu dünyada korkusuzca savaşmaya başlayabilirsin. Müttefiklerinle birlikte düşmanlarına karşı savaşıp ezici üstünlük elde ederek imparatorluğunu kur ve yönet! Lords Mobile elmas satın al, yöneteceğin bu imparatorlukta alacağın mücveher ve sandıklarla topraklarını genişlet! Unutma nasıl yöneteceğin senin elinde!

 

Lords Mobile Efsanesi

 

Uzun zaman önce eski krallıkta güçlü bir imparatorun ölümünün ardından ortaya çıkan kaosta güç ve etki adına savaşanlar çıkmakta, aynı zamanda bu açık dünyada devasa canavarlar da ortaya çıkmaktadır. Sende bu savaşta müttefiklerini iyi belirlemeli, bölgeni kurmalı ve korumak için düşmanlarınla savaşmalısın.

Bu efsaneyi yaşarken, oyunfor.com üzerinden Lords Mobile elmas satın al, mücevher, hızlandırıcı, altın ya da sandık paketleri alarak daha hızlı seviye atlayabilir, ilerleyebilir, karakterini ve birliğini güçlendirebilirsin...

 

Kahramanını iyi belirle, stratejinde bir uzmana dönüş

 

Krallığının kazanmasını istiyorsan karakterini iyi seçmelisin. Becerisi ve etki alanı yüksek karakterler belirleyip onları kiralayabilir ve geliştirebilirsin. Takımını kurmalı RPG tarzı bu strateji oyununda mücadeleyi tamamlamalısın. Rakiplerine karşı üstünlük sağlamak istiyorsan, birliklerini savaşa nasıl hazırlayacağını ve ekibinle yeni düzenler yaratmak için stratejik planlarını iyi belirlemelisin..

Lords Mobile düşman krallıklarını fethetmek ve giderek imparatorluğunun farklı topraklara yayılmasını sağlamak en birincil hedefin olmalı...

Milyonlarca kişinin olduğu bu diyara sen de gel, Lords Mobile dünyasında senin de bir dünyan olsun!

 

Bonuslar

 

Lords Mobile Google Play 25 TL Kodu Satın Alınca Kazanacağınız Bonuslar, 1000 Gem - 6x Hızlandırıcı 30 Dakika - 6x Hızlandırıcı 15 Dakika - 6x 50,000 Altın - 20x Grifon Sandığı - 20x Gargantua Sandığı

Lords Mobile Google Play 100 TL Kodu Satın Alınca Kazanacağınız Bonuslar, Mücevher 3600 -Araştırma Hızlandırıcı ( 3 saat ) x10 -Hızlandırıcı (60dk) x 10 - Hızlandırıcı (30dk) x 10 - 200,000 Altın x15 - Dehşet Sandık x30 - Gargantua Sandığı x30 - Yılansı Ejder Sandığı x30

Canlı Destek