X
Güncel fırsatları ilk siz öğrenin Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ister misiniz?
Daha Sonra
İzin Ver
Canlı Destek Canlı Destek Oyunfor AnaSayfa AnaSayfa Sepetim Sepetim Siparişlerim Siparişlerim Profilim Profilim
HIZLI MENU X
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Oyunfor Mobil Uygulamayı İndir
Oyunfor Blog Oyunfor Tube Oyunfor TV
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepete Git
Tüm Sonuçları Göster

Altın Çağ Başladı! Fetih Altın Çağ , sizi Osmanlı tarihinin en ihtişamlı yükseliş dönemine götürecek. Padişahlar, kahramanlar, kuşatmalar, lonca savaşları, istilalar, müttefikler ve taht kavgaları ... Güçlü bir hükümdar olma yolunda müttefiklerinizi iyi seçmeli, ticaret ağını genişletmelisiniz ve kervan için dış müdahalelere karşı korumalısınız. Birliğinizi bir eğitimli bir orduya çevirmeli, düşmanlarınıza karşı ihtişamınızı göstermeli, sarayınızı ganimetlerle güçlendirmelisiniz. Taktik ve stratejiniz çok önemli, bu tarihi baştan yazmak sizin elinizde! Fetih Altın Çağ Dinar satın al, bu savaşı sen kazan!   Görkemli tarihte yerinizi alın! PVP savaşlarına katıl ve dünyadaki milyonlarca oyuncuya karşı aynı anda savaşın! İş birliği içinde hareket et, hedeflerine göre için müttefiklerinden yardım al! Loncanı büyüt! Saray Kuşatması, Lonca Savaşları ve Vilayet Savaşlarına katıl! Egemenlik Savaşı'nda yerini al ve güçlü bir imparator olup imparatorluğunu yönetmek için Krallık Savaşlarını zaferle taçlandır!   Ordunuzu güçlendirin! Stratejinizi kullanarak ve güçlü bir imparator olma yolunda emin adımlarla ilerleyin! Satın alacağınız Fetih Altın Çağ Dinarları ile ordunuzu güçlendirin. İmparatorluk için güçlü bir ordu gerekir. Bunun için birliklerinizi eğitin, şehirinizin güvenliğini sağlamlaştırın  ve savaşlarda üstünlük sağlayın. Fetih Altın Çağ Altın satın alın ve kret ve ganimetlerinizi arttırabilirsiniz. Hangi krallığa saldıracağınız size kalmış! Ordularınızı imparatorluğunuzu büyütmek için kullanın. Topraklar üzerindeki hakimiyetiniz; hükümdarlığınızın eseri olacak.   Fetih Altın Çağ Topluluğuna katıl! Yeni topluluk özelliği ile diğer oyuncularla iletişime geçebilir ve bu maceradaki hikayelerinizi paylaşabilirsiniz. Gerçek zamanlı çeviri ile hangi ülkeden olursa olsun sohbet edebilirsiniz. Krallık, lonca sohbetlerini kullanabilir ya da kişiselleştirilmiş sohbet grubunuzu oluşturabilirsiniz.    Fetih Altın Çağ Dinar kodları nasıl kullanılır? Oyuna giriş yapıp karakter ikonuna tıklayın. Açılan sayfada "Ayarlar" kısmına tıklayın. Talep Et butonuna tıkladıktan sonra Promosyon Kodu Gir alanına Oyunfor'dan satın almış olduğunuz Fetih Altın Çağ Dinar Kodunu yazın. *Fetih Altın Çağ Dinar Kodlarının detaylı aktivasyon kılavuzunu görmek için Fetih Altın Çağ Dinar Kodu Nasıl Yüklenir sekmesine tıklayabilirsiniz.

Fetih Altın Çağ

Fetih Altın Çağ

AÇIKLAMA

IGG tarafından yayınlanan Fetih Altın Çağ , Fatih Sultan Mehmet'in 1453 'te İstanbul'un fethedişini konu alan mobil strateji oyunudur. Fetih Altın Çağ'da Osmanlı'nın en güçlü padişahlarını ve kahramanlarını yeniden tarih sahnesinde görecek ve stratejik hamlelerinizle tarihi değiştirebileceksiniz. Kendi birliğinizi oluşturmalı ve eğitmelisiniz. Unutmayın büyük bir sultan olacaksınız! Taktik ve stratejinizi iyi belirleyin. Yetkili Satış Sitesi Oyunfor.com'dan Fetih Altın Çağ Dinar satın alın,  taht için mücadele edip, dünyayı fetheden kral olun!

IGG Fetih Altın Çağ 500 Dinar IGG Fetih Altın Çağ 500 Dinar

IGG Fetih Altın Çağ 500 Dinar

500 Dinar
+%1 Bonus +%1 Bonus
85.00 TL
DETAY
Stok Gelince Haber Ver
+%1 Bonus +%1 Bonus
85.00 TL
Detay
Stok Gelince Haber Ver
IGG Fetih Altın Çağ 1000 Dinar IGG Fetih Altın Çağ 1000 Dinar

IGG Fetih Altın Çağ 1000 Dinar

1000 Dinar
+%1 Bonus +%1 Bonus
170.00 TL
DETAY
Stok Gelince Haber Ver
+%1 Bonus +%1 Bonus
170.00 TL
Detay
Stok Gelince Haber Ver
IGG Fetih Altın Çağ 2000 Dinar IGG Fetih Altın Çağ 2000 Dinar

IGG Fetih Altın Çağ 2000 Dinar

2000 Dinar
+%1 Bonus +%1 Bonus
330.00 TL
DETAY
Stok Gelince Haber Ver
+%1 Bonus +%1 Bonus
330.00 TL
Detay
Stok Gelince Haber Ver
IGG Fetih Altın Çağ 5000 Dinar IGG Fetih Altın Çağ 5000 Dinar

IGG Fetih Altın Çağ 5000 Dinar

5000 Dinar
+%1 Bonus +%1 Bonus
850.00 TL
DETAY
Stok Gelince Haber Ver
+%1 Bonus +%1 Bonus
850.00 TL
Detay
Stok Gelince Haber Ver
IGG Fetih Altın Çağ 10000 Dinar IGG Fetih Altın Çağ 10000 Dinar

IGG Fetih Altın Çağ 10000 Dinar

10000 Dinar
+%1 Bonus +%1 Bonus
1700.00 TL
DETAY
Stok Gelince Haber Ver
+%1 Bonus +%1 Bonus
1700.00 TL
Detay
Stok Gelince Haber Ver
Left Arrow
Steam Google Tencent Games Microsoft Garena EA Games Riot PUBG Corp Ubisoft Bethesda CAPCOM Warner Bross Kalypso IGG Games Netease Games Quantic Dream Games 1C Publishing THQ Nordic Team17 NCSoft Fire Fly Studios Focus Home 505Games Gearbox Obsidian Enternatinment Versus Evil CryTek bluTV Bein Sports Lokum Games NeoSurf TechLand Travian Games Trion Worlds Wizard Games 34 Things Alawar Code Masters Curve Fatshark iceberg interactive konami paradox taleworlds
Right Arrow
Bizi Takip Edin
ETBIS Site Doğrulama
Destek & İletişim
444 00 69
[email protected] Gönderdiğiniz mesajlar canlı destek ekibimiz tarafından mesai başlangıcında değerlendirmeye alınır
Oyunfor.com bir MGM Bilgi Teknolojileri A.Ş. iştirakidir. © Copyright 2024. Oyunfor.com