Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Silkroad Online Türkiye Silk

Silkroad Online Türkiye Silk Satın Al

Açıklama

Silkroad Online Türkiye Ucuz Silk Satın Al

Silkroad Online, oyuncuyu eski Çin, İslam ve Avrupa medeniyetlerine götüren bir MMORPG türünde oyundur. Silkroad Online ilk yayınladığı tarihten itibaren 250 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yaptı. Şimdi Türkiye sunucusunda da hizmet veren oyun tamamen Türkçe dil desteği sağlamaktadır. Oyunfor.com üzerinden Silkroad Online Türkiye Silk satın al, festival ve etkinlikleri kaçırma!

 
Silkroad 100 Silk (Gamegami) Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir. Satın Al
Silkroad 100 Silk (Gamegami)

Silkroad 100 Silk (Gamegami)

Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe
25.00 TL
  Detay
Silkroad 300 Silk (Gamegami) Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir. Satın Al
Silkroad 300 Silk (Gamegami)

Silkroad 300 Silk (Gamegami)

Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe
75.00 TL
  Detay
Silkroad 500 Silk (Gamegami) Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir. Satın Al
Silkroad 500 Silk (Gamegami)

Silkroad 500 Silk (Gamegami)

Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe
125.00 TL
  Detay
Silkroad 750 Silk (Gamegami) Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir. Satın Al
Silkroad 750 Silk (Gamegami)

Silkroad 750 Silk (Gamegami)

Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe
175.00 TL
  Detay
Silkroad 1100 Silk (Gamegami) Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir. Satın Al
Silkroad 1100 Silk (Gamegami)

Silkroad 1100 Silk (Gamegami)

Dikkat! Sadece Silkroad Online Türkiye'de Geçerlidir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe
250.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Silkroad Online Türkiye Silk Nasıl Yüklenir?
Silkroad Online Türkiye Silk
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Silkroad Online Türkiye’ye özel etkinlikler ve festivaller başladı!    İpek Yolu ticareti gelişen dinamik dünyasıyla size kapılarını açıyor! Siz de İpek yolu ticaretinin işlendiği bu devasa ticaret haritasında sratejinizi  kullanmak için hemen Silkroad Online Türkiye Silk satın al!   Oyun içerisinde kim olacağınızı iyi bilmelisiniz. Tüm stratejiniz bundan oluşağını aklınızdan çıkarmayın. Düşman ve müttefiklerinizle adeta yaşayan bir dünyanın içinde gerçek kişiler olduğunu unutmayın. Satın alacağınız Silkroad Online Türkiye Silk ile karakter gelişiminizi ilerletin. Tüm oyuncular, karakterlerinin gelişimini hiçbir kısıtlama olmaksızın geliştirmek için kendilerini özgürce tanıtabilirler   Tüccar mı? Hırsız mı? Yoksa Avcı mı?    Geniş yollarda Tüccarlar maceraya atılırken Hırsızlar mallarını ellerinden almak ister. er ne kadar ticaretlerde büyük risk olsa da, Avcılar onların koruyucu tüccarları olacak ve hırsızların yaramazlıklarına son verecek. İpekyolu'nda, bu dünyaya verilen sürekli yaşam, İpekyolu'na hayat dolu bir dünya veren çeşitli bağlar, hedefler ve hayaller oluşturan ticaret ve zorluklardan geçer. Silkroad'da sabit bir iş yoktur sürekli idevinim halinde olan bir macerada ilerlemeye devam edersiniz.   Sunucular, büyük bir kullanıcı grubunu gecikmeden meşgul etmek ve minimum yükleme süreleriyle daha fazla içerik sunmak için kesintisiz ve paralel dünyalar yaratma sistemine sahiptir. En önemlisi, dinamik animasyon tekniklerinin harmanlanmasıyla doğal hareketlere sahip karakterlerin farkına varılması, oyunculara kendi içlerinde daha fazla özgünlük kazandıracaktır. Ticarette çok para kazanıp kazanmayacağınız tamamen size kalmış,    Silkroad Online Türkiye Silk Kodu Nasıl Yüklenir? silkroad.gamegami.com adresine giriş yapınız. Üye girişi yaparak hesabınızı açınız. Üyeliğiniz yok ise "Kayıt ol" bölümünden hesap oluşturabilirsiniz. "Silk Yükle" ya da "Silk Satın Al" kısmına tıklayınız. Oyunfor'dan satın aldığınız Silkroad Online Türkiye Silk E-Pin Kodunu ekranda belirtilen alana girip "Yükle" butonuna tıklayın.   *Silkroad Online Türkiye Silk Kodları sadece Türkiye bölgesinde geçerlidir. **Silkroad Online Türkiye Silk kodu detaylı aktivbasyon yönergesi için "Nasıl Yüklenir" sekmesine tıklayabilirsiniz.

Silkroad Online Türkiye’ye özel etkinlikler ve festivaller başladı! 

 

İpek Yolu ticareti gelişen dinamik dünyasıyla size kapılarını açıyor!

Siz de İpek yolu ticaretinin işlendiği bu devasa ticaret haritasında sratejinizi  kullanmak için hemen Silkroad Online Türkiye Silk satın al!

 

Oyun içerisinde kim olacağınızı iyi bilmelisiniz. Tüm stratejiniz bundan oluşağını aklınızdan çıkarmayın. Düşman ve müttefiklerinizle adeta yaşayan bir dünyanın içinde gerçek kişiler olduğunu unutmayın. Satın alacağınız Silkroad Online Türkiye Silk ile karakter gelişiminizi ilerletin. Tüm oyuncular, karakterlerinin gelişimini hiçbir kısıtlama olmaksızın geliştirmek için kendilerini özgürce tanıtabilirler

 

Tüccar mı? Hırsız mı? Yoksa Avcı mı? 

 

Geniş yollarda Tüccarlar maceraya atılırken Hırsızlar mallarını ellerinden almak ister. er ne kadar ticaretlerde büyük risk olsa da, Avcılar onların koruyucu tüccarları olacak ve hırsızların yaramazlıklarına son verecek. İpekyolu'nda, bu dünyaya verilen sürekli yaşam, İpekyolu'na hayat dolu bir dünya veren çeşitli bağlar, hedefler ve hayaller oluşturan ticaret ve zorluklardan geçer. Silkroad'da sabit bir iş yoktur sürekli idevinim halinde olan bir macerada ilerlemeye devam edersiniz.

 

Sunucular, büyük bir kullanıcı grubunu gecikmeden meşgul etmek ve minimum yükleme süreleriyle daha fazla içerik sunmak için kesintisiz ve paralel dünyalar yaratma sistemine sahiptir. En önemlisi, dinamik animasyon tekniklerinin harmanlanmasıyla doğal hareketlere sahip karakterlerin farkına varılması, oyunculara kendi içlerinde daha fazla özgünlük kazandıracaktır. Ticarette çok para kazanıp kazanmayacağınız tamamen size kalmış, 

 

Silkroad Online Türkiye Silk Kodu Nasıl Yüklenir?

  • silkroad.gamegami.com adresine giriş yapınız.
  • Üye girişi yaparak hesabınızı açınız. Üyeliğiniz yok ise "Kayıt ol" bölümünden hesap oluşturabilirsiniz.
  • "Silk Yükle" ya da "Silk Satın Al" kısmına tıklayınız.
  • Oyunfor'dan satın aldığınız Silkroad Online Türkiye Silk E-Pin Kodunu ekranda belirtilen alana girip "Yükle" butonuna tıklayın.

 

*Silkroad Online Türkiye Silk Kodları sadece Türkiye bölgesinde geçerlidir.

**Silkroad Online Türkiye Silk kodu detaylı aktivbasyon yönergesi için "Nasıl Yüklenir" sekmesine tıklayabilirsiniz.

Canlı Destek