Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar

Facebook Oyunları

Facebook Oyunları Açıklama

Oyunların ortak platformda oynanmaya başladığı andan beri, facebook bu konu da büyük adımlar atmış ve ilk başta kendi yazılımcılarının tasarladığı oyunlarını daha sonra da diğer firmaların yaptığı oyunları facebook üzerine entegre etmelerine izin vermiştir.

Hepimizin hatırlayacağı üzere “Farmville” herkesin hayatına hızlı bir giriş yapmış bilgisayar başında tarla sürüyor, sürüldüğü tarlalardan ekinlerini topluyordu. Zynga bu konu da kendini daha sonra geliştirerek texas holdem poker’i devreye sürüp bambaşka bir hikaye’ye başlattı.

Facebook üzerinden kazanan oyunların gelirleri farkedildiğinde diğer firmalarda boş durmayıp oyunlarını geliştirmiş var olan legend online gibi oyunlarda kendi facebook sürümlerini çıkartmışlardır.

Facebook oyunlarında ayrı ayrı bir epin sistemi olmadığı için “Facebook Oyun Kartı” ya da “Facebook Game Card” olarak satılmakta ve basit bir şekilde hesabınıza yükleyip onaylatabilirsiniz.

 

Facebook kredisi - facebook Zynga poker Chip - Candy Crush oyun Kredisi - Texas holdem Poker Kredi - Mafia Wars - Top Eleven Kategori Sayfası

Kategori Adı: Facebook Oyunları
Canlı Destek