X
Güncel fırsatları ilk siz öğrenin Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ister misiniz?
Daha Sonra
İzin Ver
Canlı Destek Canlı Destek Oyunfor AnaSayfa AnaSayfa Sepetim Sepetim Siparişlerim Siparişlerim Profilim Profilim
HIZLI MENU X
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Oyunfor Mobil Uygulamayı İndir
Oyunfor Blog Oyunfor Tube Oyunfor TV
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepete Git
Tüm Sonuçları Göster
Facebook Oyunları Facebook Oyunları AÇIKLAMA

Oyunların ortak platformda oynanmaya başladığı andan beri, facebook bu konu da büyük adımlar atmış ve ilk başta kendi yazılımcılarının tasarladığı oyunlarını daha sonra da diğer firmaların yaptığı oyunları facebook üzerine entegre etmelerine izin vermiştir.

Hepimizin hatırlayacağı üzere “Farmville” herkesin hayatına hızlı bir giriş yapmış bilgisayar başında tarla sürüyor, sürüldüğü tarlalardan ekinlerini topluyordu. Zynga bu konu da kendini daha sonra geliştirerek texas holdem poker’i devreye sürüp bambaşka bir hikaye’ye başlattı.

Facebook üzerinden kazanan oyunların gelirleri farkedildiğinde diğer firmalarda boş durmayıp oyunlarını geliştirmiş var olan legend online gibi oyunlarda kendi facebook sürümlerini çıkartmışlardır.

Facebook oyunlarında ayrı ayrı bir epin sistemi olmadığı için “Facebook Oyun Kartı” ya da “Facebook Game Card” olarak satılmakta ve basit bir şekilde hesabınıza yükleyip onaylatabilirsiniz.

 
Kategori Adı:

Facebook Oyunları

Facebook kredisi - facebook Zynga poker Chip - Candy Crush oyun Kredisi - Texas holdem Poker Kredi - Mafia Wars - Top Eleven Kategori Sayfası

Left Arrow
Steam Google Tencent Games Microsoft Garena EA Games Riot PUBG Corp Ubisoft Bethesda CAPCOM Warner Bross Kalypso IGG Games Netease Games Quantic Dream Games 1C Publishing THQ Nordic Team17 NCSoft Fire Fly Studios Focus Home 505Games Gearbox Obsidian Enternatinment Versus Evil CryTek bluTV Bein Sports Lokum Games NeoSurf TechLand Travian Games Trion Worlds Wizard Games 34 Things Alawar Code Masters Curve Fatshark iceberg interactive konami paradox taleworlds
Right Arrow
Bizi Takip Edin
ETBIS Site Doğrulama
Destek & İletişim
444 00 69
[email protected] Gönderdiğiniz mesajlar canlı destek ekibimiz tarafından mesai başlangıcında değerlendirmeye alınır
Oyunfor.com bir MGM Bilgi Teknolojileri A.Ş. iştirakidir. © Copyright 2024. Oyunfor.com