Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
7/24 Eğitim

7/24 Eğitim

Açıklama

7/24 Uzaktan Uzaktan Eğitim, Milli Eğitim Müfredatına uygun ders içerikleri ve alanında uzman öğretmenler tarafından anlatılan ders videoları, internete bağlı olan tüm cihazlardan hızlı erişim ve kullanım kolaylığı gibi avantajlarla öğrencilerin yararlanabildiği bir eğitim programıdır.Oyunfor.com üzerinden 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu satın al işleminin ardından derslere paralel açıklamalı konu anlatımlı videolar ve öğrenmeyi kolaylaştıran interaktif içeriklerle öğrenciler için kapsamlı bir eğitim programından yararlanabilirsiniz.

7/24 Uzaktan Uzaktan Eğitim, Milli Eğitim Müfredatına uygun ders içerikleri ve alanında uzman öğretmenler tarafından anlatılan ders videoları, internete bağlı olan tüm cihazlardan hızlı erişim ve kullanım kolaylığı gibi avantajlarla öğrencilerin yararlanabildiği bir eğitim programıdır.
Oyunfor.com üzerinden 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu satın al işleminin ardından derslere paralel açıklamalı konu anlatımlı videolar ve öğrenmeyi kolaylaştıran interaktif içeriklerle öğrenciler için kapsamlı bir eğitim programından yararlanabilirsiniz.

7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 Yıllık Hediye Kartı 1 Yıl Uzaktan Eğitim Satın Al
7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 Yıllık Hediye Kartı

7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 Yıllık Hediye Kartı

1 Yıl Uzaktan Eğitim
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
%50 İndirim 240.00 TL
480.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Nasıl Aktif Ederim?
7/24 Eğitim
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

7/24 Eğitim Kursu Nedir? 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu ortaokul, lise sınıflarında okuyan, LGS, AYT ve TYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler için hazırlanmış uzaktan eğitim kursudur. Öğrencilerin istedikleri zaman bilgisayar, tablet, akıllı cihazlarından erişebildikleri uzaktan eğitim kursudur. 7/24 Uzaktan Eğitim Kursunda satın alınacak olan sınıfın tüm dersleri için tek ücret ödenir.  7/24 Uzaktan Eğitim Kursu alanında uzman, tecrübeli eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Milli Eğitim Müfredatına uygun ders ve içerikleriyle öğrencileri sınavlarına hazırlayan etkili bir kaynaktır.    7/24 Eğitim içerisinde neler var? *Uzman eğitmen kadrosu tarafından konu anlatımlı ders videoları*Her izlenen konu sonrasında online testler*Sınavlar için özel olarak hazırlanmış destek videoları*Veli bilgilendirme sistemi Oyunfor.com üzerinden 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 yıllık hediye kartı satın al ve konu anlatımlı ders içeriklerine bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve televizyonlardan kolaylıkla eriş!Her bölüm ve izlenen konu sonrasında konuyu pekiştirmesini sağlayan online testler!Öğrencinin sistemdeki hareketlerini takip edebilmeye yarayan veli bilgilendirme sistemi!Öğrencinin sınavlarında daha iyi not alması için özel olarak hazırlanmış destek videoları ile 7/24 Eğitim her öğrenci için istedikleri yerden ulaşabildikleri kolay öğrenme programıdır.    7/24 Uzaktan Eğitim kursu 1 yıllık hediye kartı nasıl kullanılır? *odeme.724egitim.com sitesinden giriş yapıp pin ile kayıt butonuna tıklayınız.*Açılan sayfada ‘Sınıf Seçiniz’ alanından kullanmak istediğiniz sınıfı seçip Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz kodu giriniz.*Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada öğrenci ve veli kullanıcı isimlerinizi, şifrelerinize erişebilir ayrıca not edebilirsiniz.*724egitim.com üzerinden öğrenci ya da veli girişi yaparak sistemi kullanabilirsiniz.   Uyarı: Satın almış olduğunuz paket 1 yıl (12 ay) süreli geçerlidir. Destek talepleriniz için siparis724egitim@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

7/24 Eğitim Kursu Nedir?

7/24 Uzaktan Eğitim Kursu ortaokul, lise sınıflarında okuyan, LGS, AYT ve TYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler için hazırlanmış uzaktan eğitim kursudur.

Öğrencilerin istedikleri zaman bilgisayar, tablet, akıllı cihazlarından erişebildikleri uzaktan eğitim kursudur.

7/24 Uzaktan Eğitim Kursunda satın alınacak olan sınıfın tüm dersleri için tek ücret ödenir. 

7/24 Uzaktan Eğitim Kursu alanında uzman, tecrübeli eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Milli Eğitim Müfredatına uygun ders ve içerikleriyle öğrencileri sınavlarına hazırlayan etkili bir kaynaktır. 

 

7/24 Eğitim içerisinde neler var?

*Uzman eğitmen kadrosu tarafından konu anlatımlı ders videoları
*Her izlenen konu sonrasında online testler
*Sınavlar için özel olarak hazırlanmış destek videoları
*Veli bilgilendirme sistemi

Oyunfor.com üzerinden 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 yıllık hediye kartı satın al ve konu anlatımlı ders içeriklerine bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve televizyonlardan kolaylıkla eriş!
Her bölüm ve izlenen konu sonrasında konuyu pekiştirmesini sağlayan online testler!
Öğrencinin sistemdeki hareketlerini takip edebilmeye yarayan veli bilgilendirme sistemi!
Öğrencinin sınavlarında daha iyi not alması için özel olarak hazırlanmış destek videoları ile 7/24 Eğitim her öğrenci için istedikleri yerden ulaşabildikleri kolay öğrenme programıdır. 

 

7/24 Uzaktan Eğitim kursu 1 yıllık hediye kartı nasıl kullanılır?

*odeme.724egitim.com sitesinden giriş yapıp pin ile kayıt butonuna tıklayınız.
*Açılan sayfada ‘Sınıf Seçiniz’ alanından kullanmak istediğiniz sınıfı seçip Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz kodu giriniz.
*Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada öğrenci ve veli kullanıcı isimlerinizi, şifrelerinize erişebilir ayrıca not edebilirsiniz.
*724egitim.com üzerinden öğrenci ya da veli girişi yaparak sistemi kullanabilirsiniz.

 

Uyarı: Satın almış olduğunuz paket 1 yıl (12 ay) süreli geçerlidir. Destek talepleriniz için siparis724egitim@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Canlı Destek