X
Güncel fırsatları ilk siz öğrenin Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ister misiniz?
Daha Sonra
İzin Ver
Canlı Destek Canlı Destek Oyunfor AnaSayfa AnaSayfa Sepetim Sepetim Siparişlerim Siparişlerim Profilim Profilim
HIZLI MENU X
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Oyunfor Mobil Uygulamayı İndir
Oyunfor Blog Oyunfor Tube Oyunfor TV
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepete Git
Tüm Sonuçları Göster

7/24 Eğitim Kursu Nedir? 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu ortaokul, lise sınıflarında okuyan, LGS, AYT ve TYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler için hazırlanmış uzaktan eğitim kursudur. Öğrencilerin istedikleri zaman bilgisayar, tablet, akıllı cihazlarından erişebildikleri uzaktan eğitim kursudur. 7/24 Uzaktan Eğitim Kursunda satın alınacak olan sınıfın tüm dersleri için tek ücret ödenir.  7/24 Uzaktan Eğitim Kursu alanında uzman, tecrübeli eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Milli Eğitim Müfredatına uygun ders ve içerikleriyle öğrencileri sınavlarına hazırlayan etkili bir kaynaktır.    7/24 Eğitim içerisinde neler var? *Uzman eğitmen kadrosu tarafından konu anlatımlı ders videoları*Her izlenen konu sonrasında online testler*Sınavlar için özel olarak hazırlanmış destek videoları*Veli bilgilendirme sistemi Oyunfor.com üzerinden 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 yıllık hediye kartı satın al ve konu anlatımlı ders içeriklerine bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve televizyonlardan kolaylıkla eriş!Her bölüm ve izlenen konu sonrasında konuyu pekiştirmesini sağlayan online testler!Öğrencinin sistemdeki hareketlerini takip edebilmeye yarayan veli bilgilendirme sistemi!Öğrencinin sınavlarında daha iyi not alması için özel olarak hazırlanmış destek videoları ile 7/24 Eğitim her öğrenci için istedikleri yerden ulaşabildikleri kolay öğrenme programıdır.    7/24 Uzaktan Eğitim kursu 1 yıllık hediye kartı nasıl kullanılır? *odeme.724egitim.com sitesinden giriş yapıp pin ile kayıt butonuna tıklayınız.*Açılan sayfada ‘Sınıf Seçiniz’ alanından kullanmak istediğiniz sınıfı seçip Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz kodu giriniz.*Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada öğrenci ve veli kullanıcı isimlerinizi, şifrelerinize erişebilir ayrıca not edebilirsiniz.*724egitim.com üzerinden öğrenci ya da veli girişi yaparak sistemi kullanabilirsiniz.   Uyarı: Satın almış olduğunuz paket 1 yıl (12 ay) süreli geçerlidir. Destek talepleriniz için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

7/24 Eğitim

7/24 Eğitim

AÇIKLAMA

7/24 Uzaktan Uzaktan Eğitim, Milli Eğitim Müfredatına uygun ders içerikleri ve alanında uzman öğretmenler tarafından anlatılan ders videoları, internete bağlı olan tüm cihazlardan hızlı erişim ve kullanım kolaylığı gibi avantajlarla öğrencilerin yararlanabildiği bir eğitim programıdır.Oyunfor.com üzerinden 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu satın al işleminin ardından derslere paralel açıklamalı konu anlatımlı videolar ve öğrenmeyi kolaylaştıran interaktif içeriklerle öğrenciler için kapsamlı bir eğitim programından yararlanabilirsiniz.

7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 Yıllık Hediye Kartı 7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 Yıllık Hediye Kartı

7/24 Uzaktan Eğitim Kursu 1 Yıllık Hediye Kartı

1 Yıl Uzaktan Eğitim
+%1 Bonus +%1 Bonus
%50 İndirim
480.00 TL
240.00 TL
DETAY
Stok Gelince Haber Ver
+%1 Bonus +%1 Bonus
%50 İndirim
480.00 TL
240.00 TL
Detay
Stok Gelince Haber Ver
Left Arrow
Steam Google Tencent Games Microsoft Garena EA Games Riot PUBG Corp Ubisoft Bethesda CAPCOM Warner Bross Kalypso IGG Games Netease Games Quantic Dream Games 1C Publishing THQ Nordic Team17 NCSoft Fire Fly Studios Focus Home 505Games Gearbox Obsidian Enternatinment Versus Evil CryTek bluTV Bein Sports Lokum Games NeoSurf TechLand Travian Games Trion Worlds Wizard Games 34 Things Alawar Code Masters Curve Fatshark iceberg interactive konami paradox taleworlds
Right Arrow
Bizi Takip Edin
ETBIS Site Doğrulama
Destek & İletişim
444 00 69
[email protected] Gönderdiğiniz mesajlar canlı destek ekibimiz tarafından mesai başlangıcında değerlendirmeye alınır
Oyunfor.com bir MGM Bilgi Teknolojileri A.Ş. iştirakidir. © Copyright 2024. Oyunfor.com